dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

579 695 zł34 m² 16 890,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Wsparcie przy procesie kredytowym Szukasz mieszkania, które będzie pracować na siebie od pierwszego dnia najmu? Ta 2-pokojowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

999 000 zł168 m² 5 937,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowa cena! gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Dotychczasowy dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Dom o powierzchni ok 168,25 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł53 m² 62,29 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: śródmieście/ Kurkowa 14 * Ilość pokoi: 3 * Metraż: 52,98 mkw * Kuchnia: aneks * Piętro: 1/8 * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz, dwa balkony. Opis nieruchomości: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Górnicze

Wałbrzych,dolnośląskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Polecamy do wynajęcia mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Rozkładowe, funkcjonalne wnętrze jest w pełni umeblowane i wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

616 308 zł61 m² 10 106,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość, która dzięki dobrze rozwiniętej miejscowej infrastrukturze oraz bliskości Wrocławia zyskała na popularność wśród swoich mieszkańców - codzienne życie będzie tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

967 000 zł75 m² 12 898,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal usługowy / inwestycyjny w ścisłym centrum Wrocławia ul. Hugona Kołłątaja | kamienica po rewitalizacji 2025 W samym sercu Wrocławia, w reprezentacyjnej kamienicy z 1859 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Wałbrzych,dolnośląskie

230 000 zł36 m² 6 478,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na ul Grodzkiej Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z balkonem, połączonego z kuchnią sypialni łazienki przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Połbina

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł73 m² 34,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie - Kozanów, ul. Połbina Mieszkanie o powierzchni 72,93 m z wysokimi sufitami (3,20 m), co daje poczucie przestrzeni i komfortu. Układ: > duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

567 450 zł44 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż apartament, w nowoczesnym budynku w Szklarskiej Porębie- ul. Górna. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

885 000 zł105 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Rezerwacja oferty oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Po podziale można kupić halę, dom z garażem i działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 570 830 zł77 m² 20 432,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na rzekę! 4 pokojowe mieszkanie o pow. 76,88m2 + balkon o pow. 12,12m2. Apartament znajduje się 7 ostatnim piętrze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Środa Śląska,dolnośląskie

290 000 zł230 m² 1 260,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 230 m , zlokalizowana w ścisłym centrum Środy Śląskiej przy ul. Kościuszki. To wyjątkowa oferta z potencjałem do realizacji kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł47 m² 8 297,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Sprzedam mieszkanie 44m w centrum Oleśnicy ul Hallera 4. Po generalnym remoncie w 2025 r. Dwa pokoje kuchnia łazienka przedpokój. W pełni umeblowane i wyposażone. Wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Platanowa

Miroszowice,dolnośląskie

290 000 zł1 128 m² 257,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w starej części wioski. Możliwość na ten moment podłączenia do sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej które znajdują się w drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w inwestycji Archicom-u, przy ul. Mieszczańskiej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 50 m2; 4 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Browary Wrocławskie- serce Wrocławia - Unikalna i prestiżowa lokalizacja - Osiedle z ochroną - Miejsce, które wyróżnia się pięknem architektury w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Miłoszyce,dolnośląskie

835 000 zł131 m² 6 099,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Ostatni dom wolnostojący na osiedlu Nowe Miłoszyce - o podwyższonym standardzie! podstawowe informacje: powierzchnia użytkowa: 131 m (parter 93 m + poddasze 38 m ) Działka: 530.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

647 099 zł54 m² 11 930,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Przestronne trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w nowopowstającym ośmiopiętrowym apartamantowym budyku w dobrze skomunikowanej części Wrocławia. Bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

CO sprzedajemy? Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , wraz z przynależną piwnicą. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

734 268 zł57 m² 12 897,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, położone na II piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji przy ul. Rudawskiej na Północy Wrocławia. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego, jest oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

7 900 zł180 m² 43,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:150 m²

Gorąco polecam dom szeregowy położony w Mirkowie. Dom idealny dla pracowników, hostel. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - wiatrołap, - pomieszczenie gospodarcze - łazienka, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Lądek-Zdrój

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

890 000 zł166 m² 5 364,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowa oferta! Całe piętro w kamienicy! Unikatowa przestrzeń 165,91 m2 z klimatem! Sprzedam niepowtarzalne mieszkanie w klimatycznej kamienicy - całe pierwsze piętro, o rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł150 m² 9 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Ok. Grora Roweckie Top dom/4pok/kanalizaja/2024 Polecamy na sprzedaź komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 115 m (całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wielkopolska

Karpacz,dolnośląskie

2 550 000 zł217 m² 11 751,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:745 m²

Nieruchomość o ugruntowanej i rozpoznawalnej pozycji w Karpaczu - dawna siedziba Muzeum Szkła. Gotowa inwestycja na udany biznes, bez wydatków na reklamę. Idealna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pługa

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 30 m. kw. usytuowane na trzecim piętrze w kamienicy, dzielnica śródmieście. Składa się z przedpokoju, pokoju z aneksem kuchennym, pokoju-sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

728 177 zł62 m² 11 754,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie czeka na wrocławskich sołtysowicach osobna kuchnia! 3 pokoje | 61,95 m | balkon | nowe | wrocław sołtysowice Stop! Jeśli marzysz o własnym, idealnie skrojonym mieszkaniu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Wrocław,dolnośląskie

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²