dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł53 m² 17 052,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu w prestiżowej inwestycji Sienkiewicza Résidence. Wysokie Sufity! nieruchomość Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

470 000 zł35 m² 13 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz miejsca, gdzie możesz odetchnąć po dniu w mieście, a jednocześnie mieś wszystko pod ręką ? Przedstawiam mieszkanie w Smolcu 3 km od Wrocławia, stworzone dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł48 m² 11 829,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż jasne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z dwustronną ekspozycją okien. Mieszkanie zlokalizowane na spokojnym osiedlu niepodal Uniwersytetu Ekonomicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Twardowskiego

Oława,dolnośląskie

899 000 zł84 m² 10 655,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem | Oława | 84,37 m | 4 pokoje Powierzchnia: 84,37 m Liczba pokoi: 4 Dodatkowo: narożny ogródek, strych do przechowywania Opis nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł64 m² 12 697,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie 64,5 m Wrocław, krzyki/partynice Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 3. piętrze budynku z 2005 roku (brak windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł64 m² 9 812,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 64,10 m2 położone na wysokim parterze czteropiętrowej kamienicy z początku XX w. Cena - 629 000 pln (do negocjacji) gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Zawonia,dolnośląskie

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

CO sprzedajemy? Dom typu "stodoła" o powierzchni 99 m2 + garaż (21 m2), położony na zagospodarowej dużej działce o powierzchni 570 m2. Dom w nowej cenie - 899 000 pln! gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

894 000 zł80 m² 11 222,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie inwestycyjne | 79,66 m | 6 pokoi | roi ~10% | gotowy najem Na sprzedaż dochodowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 79,66 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

4 530 zł52 m² 87,45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia nowego, stylowo wykończonego mieszkania o powierzchni 52 m , położonego w nowoczesnej inwestycji z 2025 roku przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł45 m² 13 458,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 45,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie w bliskiej odległości od Centrum. Lokalizacja charakteryzuje się świetną komunikacją - dostępność autobusów i tramwajów. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 050 000 zł199 m² 5 279,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica Dom o pow 220 mkw składa się z: parter - kuchnia z jadalnią, - salon, - sypialnia, - łazienka, - wc, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

624 375 zł49 m² 12 742,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, położone na IV piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji przy ul. Rudawskiejna Północy Wrocławia. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego, jest oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł50 m² 9 630,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy - ul. Kołłątaja, wrocław | Nowa adaptacja poddasza Szukasz mieszkania w centrum Wrocławia z klimatem, ale w nowoczesnym standardzie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zawonia

Zawonia,dolnośląskie

217 000 zł899 m² 241,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 899 m zawonia | media | mpzp | 217 000 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż działka budowlana nr 172/2 o powierzchni 899 m , położona w miejscowości Zawonia (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrzydlata

Wrocław,dolnośląskie

4 700 zł82 m² 57,32 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie o pow. 82,5 m2 + balkon z pięknym widokiem- w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Skrzydlatej/ Gądów Mały, okolice ul. Lotniczej, bajana. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kuleja

Lubin,dolnośląskie

1 000 000 zł135 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:161 m²

Prezentujemy na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) o powierzchni 135 m , zlokalizowany na kameralnym, nowoczesnym osiedlu Małomice w Lubinie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Oleśnica,dolnośląskie

709 000 zł85 m² 8 360,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o łącznej powierzchni 89,98 m (wraz z piwnicą o pow. 5,18 m ) Nieruchomość zlokalizowana jest w Oleśnicy przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Super oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 4pokojowe- dwupoziomowe. Lokal składa się z: salonu z balkonem,kuchni,trzech sypialni,łazienki,wc. Osiedle posiada własną, niezależną kotłownię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł53 m² 8 819,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przytulne, zadbane mieszkanie o powierzchni 53,29 m , położone na 4. piętrze w kamienicy przy ul. Więckowskiego we Wrocławiu. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 53,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czysta

Gniechowice,dolnośląskie

420 000 zł54 m² 7 706,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż ładne 2 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 54,5 m2 znajdujące się na 1 piętrze w niskim 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. 1 Maja

Olszyna,dolnośląskie

3 245 zł1 803 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia nieruchomości: terenu-placu o pow. 1803 m2 w Olszynie przy ul. 1 maja, plac idealny pod skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł44 m² 12 213,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,13 m , usytuowane na 2. piętrze w nowej inwestycji Ivy House we Wrocławiu. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą, eleganckimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Golędzinów

Golędzinów,dolnośląskie

879 000 zł126 m² 6 984,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Rezerwacja do 20.04.2026 RYNEK PIERWOTNY - BEZ PODATKU PCC / BEZ PROWIZJI! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Golędzinów, w gminie Oborniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

865 624 zł64 m² 13 424,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,48 m , położone w nowoczesnym budynku na wrocławskim Kleczkowie. Idealne dla rodziny, pary pracującej zdalnie lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Legnica,dolnośląskie

309 000 zł61 m² 5 065,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , usytuowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Działkowej w Legnicy. Lokal znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nożownicza

Wrocław,dolnośląskie

84,15 zł/m²82 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 82 mkw., zlokalizowany w ścisłym centrum miasta przy ul. Nożowniczej, obok Placu Nowy Targ i Rynku. Do tej pory funkcjonował tu zakład fryzjerski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 900 zł50 m² 16 998 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Ołtaszyna Polecamy 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 50 m2 w prestiżowej lokalizacji. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł83 m² 11 927,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bez pcc i Prowizji. Odkryj swoje miejsca wśród spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkania na które nie musisz czekać - są już wybudowane. Otoczone zielenią osiedle o niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł76 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament do wynajęcia na Osiedlu Belvedere Park, wrocław Krzyki. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 76,01 mkw składa się z salonu z wyjściem na taras z widokiem na osiedlowy skwer,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kasprowicza

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 150 000 zł418 m² 5 143,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:426 m²

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. W ogłoszeniu otrzymają Państwo poglądowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Czerwona Dolina

Sosnówka,dolnośląskie

630 410 zł5 731 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości północ Jelenia Góra prezentuje 7 działek z warunkami zabudowy położonych w malowniczej miejscowości Sosnówka, gm. Podgórzyn w Czerwonej Dolinie. To tutaj może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Róży Wiatrów

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł38 m² 67,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem i dużym miejscem postojowym w garażu podziemnym. W pełni wyposażone i wygląda aktualnie lepiej niż na załączonych zdjęciach. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

467 586 zł37 m² 12 658 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj w nowoczesny apartament inwestycyjny z 23% vat wykończony pod klucz, położony zaledwie 3 km od Stare Miasto. To idealna propozycja zarówno na wynajem krótko- i długoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krzeszów

Krzeszów,dolnośląskie

160 000 zł49 m² 3 238,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krzeszów | 49,40 m | 2 pokoje | 1. piętro | bezczynszowe | Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,40 m , położone na 1. piętrze kamienicy w miejscowości Krzeszów (dolny Śląsk).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

532 900 zł46 m² 11 630,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Wrocław Maślice, ul. Zawidawska Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,82 m . Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: śródmieście -aleja Matejki Metraż: 40 m2 ilość pokoi: 2 Piętro: 3 Dostępny: najem od zaraz. Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lipowa

Cieszyce,dolnośląskie

240 000 zł1 500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni ok. 1500 mkw w miejscowości Cieszyce (gmina Kobierzyce). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

696 600 zł32 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:6/37

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalna kawalerka z możliwością wydzielenia wygodnej strefy sypialnianej idealna dla singla lub jako inwestycja. Duże przeszklenia do podłogi zapewniają jasne, przytulne wnętrze przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jastrzębia

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł28 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Super Oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe. Składające się z: pokoju z balkonem,kuchni,łazienki z wc,przedpokoju.Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

387 193 zł32 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z balkonem w kameralnym budynku blisko Wrocławia idealne dla młodych, którzy cenią komfort, spokój i rozsądną cenę. Opiekun oferty: wójciktel. Otoczenie.