dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 377 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 377 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świdnicka

Olszyniec,dolnośląskie

149 000 zł53 m² 2 813,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Podpisana umowa przedwstępna! oferta na wyłączność! Dwa niezależne mieszkania w cenie jednego w Olszyńcu w gminie Walim. Gotowiec inwestycyjny w górach. Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

115 000 zł32 m² 3 617,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka - dobra inwestycja! Na sprzedaż przytulna kawalerka położona w spokojnej części Głuszycy - miejscowości otoczonej malowniczymi terenami Gór Sowich, idealnej dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Głuszyca Górna

Głuszyca Górna,dolnośląskie

125 000 zł32 m² 3 925,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Idealna inwestycja pod wynajem krótkoterminowy czy na weekendowe wypady - funkcjonalna kawalerka w sercu górskich atrakcji. Na sprzedaż przytulna i w pełni funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł28 m² 15 550,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Kawalerka W sercu wrocławia funkcjonalność I komfort, które tworzą wartość ul. Hubska, wrocław Mieszkanie na 7 piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku to propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

135 000 zł116 m² 1 165,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania oferuję lokal położony w Wałbrzychu przy przelotowej ulicy. W pobliżu duże osiedle domków jednorodzinnych. Lokal idealny pod sklep , lub inną działalność biurową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

2 800 000 zł626 m² 4 470,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kamienica inwestycyjna Z najemcami W szczawnie-zdroju | garaż | działka 7 lokali (w tym 3 wyodrębnione) | Stały przychód z najmu | Możliwość konsolidacji kw | Centrum Szczawna-Zdroju |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

838 663 zł62 m² 13 431,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,44m2 z ogródkiem o pow. 31,22m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą Kleczków okolice ulicy Reymonta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Smolec,dolnośląskie

1 330 000 zł138 m² 9 637,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Pośrednikom dziękuję - nie wyrażam zgody na kontakt ani kopiowanie ogłoszenia Na sprzedaż dom wykończony w Wysokim standardzie na spokojnej ulicy w Smolcu. Dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opoczyńska

Wrocław,dolnośląskie

732 000 zł61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wrocław Lux 3 pok/2 poziomy/garazx2/2019! Polecamy na sprzedaz mieszkanie z widokiem na miasto oraz Sudety, o pow. 61m2 , dwupoziomowe położone na 4 i 5 piętrze przy ul. Opoczyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Starogajowa

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł65 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wyjątkowe mieszkanie willowe na parterze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na Stabłowicach we Wrocławiu. Wokół domy jednorodzinne, cisza, zieleń i tereny spacerowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł40 m² 17 344,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie w budynku z 2012r w Inwestycji ,na Słowiańskim Wzgórzu'. Jest to idealna nieruchomość dla osób ceniących sobie bliskość Infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

533 200 zł17 200 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowość nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego: na sprzedaż hala wielofunkcyjna, produkcyjno-usługowa. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mickiewicza

Lubin,dolnośląskie

213 000 zł27 m² 7 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne i jasne mieszkanie, które będzie świetnym rozwiązaniem jako nieruchomość na start lub jako "gotowiec inwestycyjny". To funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marsa

Legnica,dolnośląskie

355 000 zł41 m² 8 595,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - Legnica, os. Kopernik, ul. Marsa Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe, położone na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Piekary A. Powierzchnia nieruchomości wynosi 37 m2.Mieszkanie posiada 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pionierów

Wałbrzych,dolnośląskie

410 000 zł53 m² 7 699,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,25 m ! Nieruchomość położona jest w Wałbrzychu w urokliwej, wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Wilczyce,dolnośląskie

597 120 zł62 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w III kwartale 2027 * Mieszkanie w modułach szeregowych Mieszkanie zlokalizowane na dwóch kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

3 499 zł89 m² 39,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy na wynajem nowoczesny, przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

3 450 zł46 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni umeblowane. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

18 zł/m²93 m² 1 674 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia oferuję hale / lokal użytkowy z przeznaczeniem handlowym, usługowym lub magazynowym w odległości 400 m od Placu Grunwaldzkiego w Wałbrzychu. W lokalu dostępne :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rynek

Dzierżoniów,dolnośląskie

240 000 zł60 m² 3 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Witamy. Do sprzedania mieszkanie położone w budynku na samym rynku! Budynek jest w sąsiedztwie Ratusza. Lokal znajduje się na trzecim piętrze i składa się z 3 pokoi ( bardzo łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Bielawa,dolnośląskie

195 000 zł50 m² 3 882,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Bielawa, ul. B.Chrobrego 8 Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój 50,23 m2. Pierwsze piętro Cena 195 000,00 zł do dobrej negocjacji. Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane w przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Witoszów Dolny

Witoszów Dolny,dolnośląskie

325 000 zł3 000 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witoszów| działki budowlane| 30 arów | Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w malowniczym Witoszowie Dolnym, położone w spokojnej okolicy, z doskonałym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sady

Sady,dolnośląskie

379 000 zł2 274 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sady przy Sobótce Działka budowlana Częściowo uzbrojona Powierzchnia działki: 2274 Do sprzedania działka o powierzchni ponad 22 ary, zlokalizowana w miejscowości Sady, gmina Marcinowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Zgorzelec,dolnośląskie

749 000 zł109 m² 6 896,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Północ Nieruchomości o/ Zgorzelec ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość o niepowtarzalnym charakterze, zlokalizowaną w klimatycznej, ceglanej kamienicy z 1900 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

1 200 000 zł5 315 m² 225,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pszenno | działki inwestycyjne | 0,2447 ha i 0,2868 ha | Na sprzedaż dwie działki inwestycyjne (0,2447 ha i 0,2868 ha) - idealna oferta dla dewelopera lub inwestora! Lokalizacja: pszenno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

649 900 zł74 m² 8 771,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikatowe mieszkanie w miejscowości Kudowa - Zdrój, oddalone zaledwie 15 min pieszo od Parku Zdrojowego, położone w zacisznej części miasta. Unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

999 000 zł168 m² 5 937,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowa cena! gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Dotychczasowy dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Dom o powierzchni ok 168,25 m,.