dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 377 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 377 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

945 134 zł77 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne dwustronne mieszkanie położone na 4 piętrze budynku z windą przy ul. Żeromskiego. Składa się z 3 wygodnych pokoi ( jeden z balkonem ), oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuje wynajem mieszkania o powierzchni 38 m na pierwszym piętrze kamienicy. Lokal składa się z : salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc. Z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 248 487 zł89 m² 14 043,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

890 000 zł117 m² 7 632,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zakup od dewelopera! bez pcc! bez prowizji! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Wilczycach. Dom składa się z: parter: - wiatrołap - 4,61 mkw - hall - 6,12 mkw - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł61 m² 14 641,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

660 000 zł100 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

Polecamy nowy dom w za budowie bliźniaczej, o pow. około 100 m 2 , sprzedawany w stanie deweloperskim. Nieruchomość usytuowana na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 600 zł51 m² 31,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Głogów, stare Miasto, mieszkanie 2 pok, 51m2, 1 piętro z windą, wynajem, 1600 zł Wynajmę przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na Ip w budynku z windą na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowy 2-pokojowy apartament | elegancki design | blisko centrum | Damrota pełne wyposażenie | wysoki standard Na wynajem przedstawiam elegancki, w pełni wyposażony 2-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

790 740 zł57 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 57,3m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części nowo wybudowanego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej. Proponowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

975 000 zł110 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Oferujemy do sprzedaży śliczny, zadbany dom , położony na jednej z willowych uliczek na pograniczu Śródmieścia i Podgórza. Parter obejmuje: - duży salon z jadalnią z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

960 000 zł129 m² 7 441,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Karwianach. Funkcjonalne i przestrzenne domy jednorodzinne dwukondygnacyjne o podwyższonym standardzie wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł55 m² 13 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,67 m2 w apartamentowcu na Wojszycach. Trzy pokoje - salon z aneksem kuchennym ok 21 m2, dwie sypialnie, łazienka, przedpokój, balkon ok 6m2. Kuchnia po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

560 000 zł49 m² 11 517,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nie szukaj dalej - ta oferta dostępna jest tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje wyjątkowe mieszkanie w malowniczym Karpacz - w miejscu, gdzie natura spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

568 900 zł48 m² 11 852,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Klucze od zaraz dwustronne duże przestronne-idealne na start-dla siebie jak I dla inwestora tel.pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią blisko do Centrum parę minut do Uniwersytetu Ekonomicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

1 014 856 zł70 m² 14 583,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania, które daje komfort życia na co dzień, ta oferta na Tarnogaju jest strzałem w dziesiątkę. Układ jest przemyślany, a balkony realnie powiększą przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

2 799 zł47 m² 59,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajmu komfortowe i w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

1 280 zł14 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

| jelcz-Laskowice, do wynajęcia pokój jednoosobowy bez prowizji dla biura, dostępne od zaraz Biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7. Do wynajęcia przestronny jednoosobowy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

494 152 zł29 m² 16 848 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w świetnie skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta z pełną prestiżową infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

714 000 zł63 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Do sprzedaży nowiutkie, wykończone pod klucz (zdjęcia oryginalne, nie wizualizacja), przez nikogo jeszcze niezamieszkałe mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kminkowa

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł61 m² 11 950,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie w Naszym biurze - klucze w biurze, możliwość prezentacji w weekendy. Do sprzedaży nowiutkie przez nikogo jeszcze niezamieszkałe mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Karpacz,dolnośląskie

670 000 zł72 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu dwupoziomowego, znajdującego się na trzecim piętrze, trzy kondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wielka Lipa

Wielka Lipa,dolnośląskie

292 330 zł1 426 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1426 m - Wielka Lipa koło Obornik Śląskich Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1426 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł61 m² 12 184,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż, bezpośrednio, lokal użytkowy o powierzchni 61,47 m , położony na parterze budynku z ekspozycją na ul. Legnicką. Lokal składa się z jednego, dużego pomieszczenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na IV piętrze w budynku przy ul. Krętej (zajezdnia Wrocław). Mieszkanie jest jasne i funkcjonalne. Lokalizacja zapewnia dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wojkowice

Wojkowice,dolnośląskie

1 200 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący, oferta tylko u Nas. Na spokojnej, kameralnej ulicy w miejscowości Wojkowice, zaledwie kilka minut od autostrady A4, znajduje się dom, który łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

100 zł/m²160 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gromadka

Gromadka,dolnośląskie

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:13 m²

Na sprzedaż dom w Gromadce o powierzchni użytkowej 180,55 m2, w tym garażu jednostanowiskowym. Dom został oddany do użytkowania w 2018 roku. Nieruchomość wybudowana według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaźwiny

Jaźwiny,dolnośląskie

780 000 zł70 m² 11 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Nowa cena! nowy, sielski dom wolnostojący na wydzielonej działce jaźwiny, gm. Trzebnica. Na sprzedaż nowy, dom jednorodzinny wolnostojący, położony w miejscowości Jaźwiny, gmina Trzebnica, ok.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

497 944 zł42 m² 11 932,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia stylowy apartament 2-pokojowy, 52 m we wrocławskim śródmieściu dostępny od zaraz! Szukasz pięknego, zadbanego mieszkania blisko centrum? Mam coś idealnego! Do wynajęcia wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Proszówka

Proszówka,dolnośląskie

84 000 zł65 m² 1 294,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży lokalu niemieszkalnego nr 3 położonego na parterze (I kondygnacji) budynku nr 67 w Proszówce (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł52 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w sercu Wrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

999 000 zł168 m² 5 937,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowa cena! gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Dotychczasowy dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Dom o powierzchni ok 168,25 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

930 000 zł77 m² 12 077,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Klimatyczny apartament , 77 M2 (po podłodze 100 m2), II poziomy, 3 pokoje , duża piwnica, miejsce postojowe W garażu podziemnym, 2006 Wolne od zaraz! Do sprzedaży przestronny, dwupoziomowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

533 200 zł17 200 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.