dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Przyjaźni Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej okolicy? Przestronne 54 m , w pełni umeblowane, z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Semaforowa

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł49 m² 12 431,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

52 M , 2 pokoje, komórka lokatorska, miejsce postojowe W garażu podziemnym, przy parku brochowskim Wolne od zaraz. Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chińska

Wrocław,dolnośląskie

215 000 zł23 m² 9 188,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania, które jest kompaktowe, dobrze skomunikowane i ma potencjał wzrostu wartości? Ta kawalerka to bezpieczna inwestycja z dodatkowym plusem na przyszłość" Zadzwoń chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

4 500 zł99 m² 45,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość obsługiwana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem. Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość i uszanować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

2 150 zł34 m² 62,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka z komórką lokatorską o łącznej powierzchni 34,3 m, położona na 3. piętrze w niskim, kameralnym budynku z 2010 roku w Siechnicach.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

574 500 zł45 m² 12 766,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc i Prowizji! nowe mieszkanie W stanie deweloperskim - inwestycja oddana do użytku. Idealna opcja jako pierwsze mieszkanie bądź dla inwestora. 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bartnica

Bartnica,dolnośląskie

79 000 zł3 000 m² 26,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze Biuro! Działka pod budowę domu w bardzo dobrej lokalizacji. Działka w Bartnicy zaraz przy granicy z Głuszycą Górną. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Jelenia Góra,dolnośląskie

439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,65 m przy ul. Karłowicza 39 w Jeleniej Górze, na 1. piętrze w bloku czteropiętrowym, zabobrze I Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miechowice Oławskie

Miechowice Oławskie,dolnośląskie

249 000 zł130 m² 1 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż segment o łącznej powierzchni około 130m2 z ogródkiem. Poniemiecki budynek z klimatem, po remoncie dachu. 5 minut samochodem jest Wiązów - są tam sklepy, punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł38 m² 14 184,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Sołtysowice 38 m , 2 pokoje, balkon Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m z balkonem, położone we Wrocławiu przy ulicy Rafała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Lutyńska

Wrocław,dolnośląskie

750 184 zł90 m² 8 335,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż 5-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 90,93 m z ogrodem Powierzchnia: 90,93 m Liczba pokoi: 5 Piętro: parter + piętro (dwukondygnacyjny lokal) Ogród: 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

536 824 zł31 m² 17 150,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Malinowa

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł152 m² 8 023,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 152 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł144 m² 7 271 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chromiec

Chromiec,dolnośląskie

799 000 zł260 m² 3 073,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Dom z zabudowaniami gospodarczymi, pięknie położony, pośród łąk i lasów, na zielonym wzgórzu, w gminie Stara Kamienica. Posadowiony na działce 7300 m2 ( sprzedaż z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jeżów Sudecki

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

950 000 zł168 m² 5 637,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 544 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 168,5 m , położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1544 m . Budynek murowany z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Partyzantów

Szklarska Poręba,dolnośląskie

335 000 zł44 m² 7 613,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Promocja!+ Sprzedam inwestycyjne mieszkanie w Szklarskiej Porębie które znajduję się w cichej okolicy. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i tak zostaje sprzedawane. Nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

491 900 zł33 m² 15 079,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł57 m² 13 912,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Czujesz fakturę prawdziwego drewna pod stopami. Przestrzeń wokół Ciebie to precyzyjnie wyliczony mechanizm. Każdy centymetr kwadratowy ma tu swoje logiczne uzasadnienie. To nie jest zwykły projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł38 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Nowoczesny budynek. Psie Pole Zgorzelisko. Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 119 000 zł84 m² 13 280,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny przestronne mieszkanie na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Malinowa

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł152 m² 8 027,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 151,98 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

482 672 zł43 m² 11 330,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostało 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasickiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

199 000 zł40 m² 4 937,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Dzierżoniów. 1 piętro, ponad 40 m2. Kawalerka z kuchnią i łazienką Cena 199 000,00 do negocjacji. Do sprzedania bardzo duża kawalerka, ponad 40 m2, mieszcząca się na 1 pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł84 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,37 m , położone na 2. piętrze czteropiętrowej plomby z lat 90., przy ul. Orzeszkowej 47 we Wrocławiu, w dzielnicy Ołbin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

280 000 zł1 013 m² 276,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w naszym biurze, nie szukaj dalej! Poszukujesz działki, na której szybko rozpoczniesz budowę? Zapraszam na prezentację działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

650 zł11 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: 50% za najem W jednym miesiącu Do wynajęcia pokój w mieszkaniu 5-pokojowym przy dworcu Wrocław Nadodrze, w świetnie skomunikowanej części miasta. Nieruchomość: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

945 000 zł115 m² 8 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta sprzedaży dom jednorodzinny w stanie deweloperskim Projekt: dom w Liredach Lokalizacja: gmina Miękinia Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny realizowany według popularnego projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 400 000 zł125 m² 11 158,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Obcokrajowiec może kupić tą nieruchomość bez zezwolenia mswia. For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram Na sprzedaż funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł1 203 m² 374,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu działki położonej we Wrocławiu o numerze ewidencyjnym nr 7/8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

521 550 zł68 m² 7 669,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjna cena promocyjna 521 550 zł! Zakup bez podatku pcc oraz bez prowizji dla biura Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w domach dwulokalowych w Środzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

3 600 000 zł245 m² 14 717,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 080 m²

Pięknie położona posiadłość z bajecznymi widokami na pasmo Karkonoszy w gminie Stara Kamienica. Na działce o powierzchni 5080 m2, posadowiony jest dom parterowy wraz z domkiem spa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Bolesławiec,dolnośląskie

520 000 zł61 m² 8 482,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie komfortowe i przestronne o powierzchni 61,30 m2 które składa się z : przestronnego salonu z wyjściem na balkon,kuchnia z meblami na wymiar, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

450 000 zł106 m² 4 245,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Oferta na wyłączność. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w Starych Bogaczowicach oddalonych zaledwie 4 km od granic wałbrzycha/szczawna-Zdroju o powierzchni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

1 400 zł36 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w dobrze skomunikowanej dzielnicy Podzamcze przy ul. Grodzkiej. Nieruchomość położona na pierwszym piętrze w 10 piętrowym bloku mieszkalnym z windą. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł61 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na wrocławskim Nowym Dworze, o powierzchni 60,5 m . Znajduje się na 8/10 piętrze, w budynku z nową windą z monitoringiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł63 m² 10 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , usytuowane na 3/5 piętrze w Plombie z windą, zlokalizowane we Wrocławiu przy Parku Tołpy.