dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Wrocław,dolnośląskie

547 135 zł36 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko teraz stan pod klucz na preferencyjnych warunkach! Zadzwoń i umów się na prezentacje! Żyj po swojemu wygodnie w otoczeniu zieleni Wrocław, poświętne. Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kiełczów,dolnośląskie

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż piękne mieszkanie znajdujące się w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 55 m2 znajdujące się na parterze dwupiętrowego budynku, w pełnym rozkładzie z dużym ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeg Dolny

Brzeg Dolny,dolnośląskie

734 999 zł300 m² 2 449,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Brzeg Dolny!/kanalizacja/do wykończenia/strych/dom 300m2/8pok Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, poniemiecki wolnostojący dom z duszą o powierzchni 300m2 (200m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lisowice

Lisowice,dolnośląskie

684 159 zł110 m² 6 201,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Lisowice to malownicza miejscowość tuż obok Kątów Wrocławskich, miejscowość położona niespełna 15 km od Wrocławia. W cichej, spokojnej okolicy, w której można odpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pobiedna

Pobiedna,dolnośląskie

199 000 zł1 114 m² 178,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Świetna oferta działki budowlanej W wsi pobiedna obok świeradowa zdroju Proponuję Państwu działkę budowlaną w świetnej lokalizacji w Pobiednej, tylko 10 minut do wyciągu ski & sun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opalowa

Wrocław,dolnośląskie

2 499 zł44 m² 56,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Max 1-2 osoby, chętnie Firma. Do wynajęcia super wykończone 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2013r., przy ul. Opalowej, z widokiem na zielony spokojny ogród wspólnoty (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Wrocław,dolnośląskie

559 999 zł63 m² 8 888,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum Wrocławiu przy ul. Roosevelta. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze w kamienicy z wyremontowaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł59 m² 12 694,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Rezerwacja! Zamieszkaj w sercu Wrocławia 3 pokoje z balkonem w centrum! Plac Kościuszki prestiżowa lokalizacja, klimat i wygoda w jednym. Szukasz mieszkania w miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł200 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn stalowy o powierzchni ok.200 m kw., równa posadzka przemysłowa, duże bramy wjazdowe. Wysokość magazynu ok.5 m, Zaplecze sanitarne do współkorzystania. Dojazd samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

628 000 zł53 m² 11 849,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gostyń

Gostyń,dolnośląskie

215 000 zł100 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom na wsi Gostyń k. Gaworzyc (woj. dolnośląskie) Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy w miejscowości Gostyń, niedaleko Gaworzyc. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

3 350 zł58 m² 57,76 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone w doskonale skomunikowanej okolicy Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: bliskość centrum sprawia, że lokalizacja doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na 2-m piętrze niskiego bloku przy ul. Długiej we Wrocławiu. Układ mieszkania: 3 niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

339 625 zł27 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. 1-pokojowe mieszkanie numer A-1-4, na pierwszym piętrze budynku w I etapie Inwestycji Cieplice Residence Park pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 690 000 zł13 687 m² 123,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości niezabudowanej składającej się z działki o nr 356/2 położonych w miejscowości Siedlec wieś w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł55 m² 13 385,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie z osobna kuchnią W skład mieszkania wchodzi -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Główna

Chwałowice,dolnośląskie

335 000 zł1 450 m² 231,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy lesie. Media - woda - kanalizacja - prąd. Powierzchnia nieruchomości 1450 m2. Wydane warunki zabudowy - zabudowa mieszkaniowo jednorodzinna. Numer działki - 107/2. Kontakt telefoniczny 533.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

549 000 zł81 m² 6 760,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 81,21 m2, składające się z przestronnego salonu, kuchni, 2 pokoi, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m zlokalizowane na parterze w spokojnej części Głogowa na osiedlu Złota Podkowa ul. Mechaniczna. Rozkład mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 340 000 zł110 m² 12 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Oferta bez prowizji od kupującego! - Prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwupoziomowego lokalu mieszkalnego zlokalizowanego przy ul. Sąsiedzkiej 19 we Wrocławiu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mieroszów,dolnośląskie

210 000 zł185 m² 1 135,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu dom wolnostojący, znajdujący się w malowniczej, przygranicznej miejscowości Mieroszów, kilkanaście kilometrów od Wałbrzycha. Dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

539 000 zł58 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | Wysoki standard | Osiedle Młodych - Świdnica Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

522 000 zł59 m² 8 847,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks ośmiu budynków wielorodzinnych. Łącznie znajdzie się tam 288 mieszkań. Budynek przewidziano w technologii prefabrykowanej oraz uzupełniająco w technologii tradycyjnej, mieszanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł80 m² 8 354,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,2 m2 (87,34 razem z piwnicą), w samym centrum Wrocławia. Idealne jako inwestycja pod wynajem lub mieszkanie dla miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

259 000 zł96 m² 2 697,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96m2, zlokalizowane przy ulicy Chrobrego w Ząbkowicach. Jest to idealna nieruchomość dla dużej rodziny lub pod inwestycję. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Brzeg Dolny,dolnośląskie

379 000 zł50 m² 7 534,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,30 m , zlokalizowane przy ul. Tęczowej, w samym sercu Brzegu Dolnego. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworzyńska

Legnica,dolnośląskie

389 000 zł78 m² 4 987,18 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 78m2, 3 pokojowe w Legnicy na ul. Jaworzyńskiej. W skład mieszkania wchodzą: - duży i przestronny salon - 2 duże pokoje - Przestronny korytarz - Kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Legnica,dolnośląskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Legionów w Legnicy, idealne dla osób ceniących wysoką jakość i dogodna lokalizację. Mieszkanie znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Piękna

Dzierżoniów,dolnośląskie

79 000 zł144 m² 548,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w ścisłym Centrum Dzierżoniowa przy murach obronnych. Działka nr 208/7 o powierzchni 144 m2 , objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mnu)- możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

636 539 zł53 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z balkonem i widokiem na rekreacyjną część nowo oddanej inwestycji. Przemyślany układ trzech pokoi, wysoki standard części wspólnych oraz lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Oławska

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

45,45 zł/m²121 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępny od zaraz lokal usługowy, idealny na biura, gabinety W bardzo dobrej lokalizacji - ul. Oławska W jelczu-laskowicach centrum miasta Lokal mieści się na 1 piętrze kameralnego 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dawida

Wrocław,dolnośląskie

826 000 zł58 m² 14 241,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Super oferta 3 pokoje z tarasem i balkonem Krzyki - blisko dworzec główny / galeria handlowa - idealne pod inwestycję, do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

338 100 zł48 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,30 m2, położone na czwartym piętrze w zadbanym wieżowcu przy ul. Orbitalnej w Głogowie. Opis nieruchomości: dwa osobne, ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gierymskich

Wrocław,dolnośląskie

1 990 000 zł160 m² 12 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dom z duszą na Biskupinie - Wrocław, ul. Braci Gierymskich Na sprzedaż wyjątkowy, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 160 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

824 071 zł51 m² 16 007,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 51,48m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

835 000 zł131 m² 6 374,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Gotowy! super lokalizacja! bez prowizji! bez pcc zakup od dewelopera! gotowy do odbioru! > pierwsze malowanie > glazura w łazienkach > łazienki wyposażone : stelaże wc z obudową, biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł78 m² 12 608,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Wrocławia! Marzysz o życiu w miejscu, gdzie historia i klimat dużego miasta wchodzi do twojego mieszkania drzwiami i oknami? Ta nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 099 000 zł227 m² 4 847,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:758 m²

Duży dom 226m2/ 5 pokoi/ Pomieszczenie Hobby/ Ogród/ Garaż/ Na sprzedaż duży dom z potencjałem inwestycyjnym/ lub rodziny dwupokoleniowej Wyjątkowa oferta, która spełni Twoje marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sygnałowa

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Lokalizacja: - nieruchomość zlokalizowana przy ul. Sygnałowej w spokojnej, cichej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta. - mieszkanie usytuowane przy wewnętrznej uliczce, z której.