dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hłaski

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, ulokowane na 3 piętrze w bloku na bardzo cichym i spokojnym osiedlu przy ul. Hłaski. Miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

70 000 zł18 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży zamykany garaż na kondygnacji garażowej w budynku przy ul. Gazowej 2a na Tarnogaju. Powierzchnia garażu - 18,5m2, brama garażowa podnoszona, wewnątrz jest oświetlenie, dużo miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

4 300 zł122 m² 35,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu na wynajem ładny, przestronny, dwupoziomowy apartament bezczynszowy w Polkowicach przy ul. Liliowej. Nowe mieszkanie - pierwszy najemca! najem okazjonalny. W pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

628 000 zł37 m² 16 973 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowopowstałym budynku, z remontem.( aktualnie w trakcie wykonczenia, zdjęcia z podobnego mieszkania w innej lokalizacji. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

2 650 zł30 m² 88,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszczańska super kawalerka 30m2 - łącznie za cały miesiąc 3300 Apartament znajduje się na 3 piętrze i składa się z salonu, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

891 135 zł72 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 72,45 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku na Różance. To spokojna, zielona część Wrocławia, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

3 680 000 zł16 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuje atrakcyjna działkę inwestycyjna idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub magazynową, zlokalizowaną w Świebodzicach. Parcela o powierzchni 1.6ha Grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł34 m² 17 297 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Prestiżowy apartament w Justin Center - ul. Krawiecka. Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament położony w samym sercu Wrocławia - w prestiżowym kompleksie Justin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł57 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam do sprzedaży rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na Szczepinie przy ul.Czarnieckiego we Wrocławiu Mieszkanie w niskiej zabudowie na 4 pietrze/4p składa się z : salonu z wyjsciem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł320 m² 1 559,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż budynek o powierzchni ok. 320 m , położony w miejscowości Ruszowice, na działce o powierzchni 620 m . Nieruchomość wymaga generalnego (kapitalnego) remontu, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milicz

Milicz,dolnośląskie

3 250 000 zł330 m² 9 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom zlokalizowany w unikatowym miejscu na mapie Dolnego Śląska - Dolinie Baryczy. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju, bliskości natury oraz komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Starogajowa

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł65 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wyjątkowe mieszkanie willowe na parterze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na Stabłowicach we Wrocławiu. Wokół domy jednorodzinne, cisza, zieleń i tereny spacerowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kunice,dolnośląskie

1 350 000 zł185 m² 7 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą domu na sprzedaż w miejscowości Kunice. Oferujemy komfortowy i nowoczesny dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Legnica,dolnośląskie

170 000 zł36 m² 4 748,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż poleca się przytulna kawalerka w Legnicy przy ul. Kazimierza Wielkiego, idealna dla singla, pary lub pod inwestycję. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowej kamienicy, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krotoszyce

Krotoszyce,dolnośląskie

930 000 zł122 m² 7 623 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Krotoszyce o powierzchni 122 m2 (102 m2 powierzchni użytkowej) położony na działce 11 arów. Budynek powstał w 2009 roku i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Zawonia,dolnośląskie

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

CO sprzedajemy? Dom typu "stodoła" o powierzchni 99 m2 + garaż (21 m2), położony na zagospodarowej dużej działce o powierzchni 570 m2. Dom w nowej cenie - 899 000 pln! gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

4 250 zł72 m² 59,03 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 72 m , usytuowane na 3. piętrze w budynku z lat 90. przy ul. Powstańców Śląskich. To przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

589 000 zł44 m² 13 386,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie mieszkanie dwupokojowe wraz z garażem i komórką lokatorską w nowym budynku. Dodatkowo balkon :) Przepięknie wykończone jak widać na zdjęciach - od razu można zamieszkać!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oława

Oława,dolnośląskie

1 900 zł65 m² 29,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, jasne umeblowane mieszkanie dwupoziomowe w centrum miasta. Kuchnia wyposażona w płytę ceramiczną i zmywarkę, połączona z salonem, sypialnia z wyjściem na balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kromnów

Kromnów,dolnośląskie

217 800 zł49 500 m² 4,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz gruntu w spokojnej lokalizacji? Zapraszam Cię na prezentację działki zlokalizowanej w Kromnowie, województwo dolnośląskie, powiat: karkonoski, gmina: stara Kamienica. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 950 zł52 m² 37,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - Świebodzice, osiedle Piastowskie, ul. Chrobrego. Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze. Mieszkanie o pow. 51,7 m2 o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Lokum Porto. Dostępne od zaraz! Lokal o powierzchni 34,60 m znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szkolna

Jelenia Góra,dolnośląskie

990 000 zł105 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 105 m2, zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry przy ul. Szkolnej. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł90 m² 22 222,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na Placu Kościuszki o powierzchni 90 mkw. Lokal doskonale nadaje się na usługi, handel lub gastronomię. Wszystkie media miejskie. Wysokość lokalu 5 mkw. Wejście od frontu i podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

821 000 zł69 m² 11 898,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł57 m² 10 946 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na Psim Polu! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł51 m² 13 287,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 50 m Opiekun oferty: lutstel. Otoczenie nieruchomości Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

379 000 zł88 m² 4 306,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie na Nowym Mieście w małej zadbanej kamienicy. Składa się z salonu, dużej kuchni z jadalnią, dwóch pokoi, łazienki, wc i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

578 015 zł38 m² 15 029 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,46m2 + wyjątkowym ogródkiem o pow. 21,19m2, jeżeli mieszkanie z ogrodem to konieczność to to mieszkanie jest dla Ciebie. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł153 m² 7 513,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament na luksusowym osiedlu Angel City. Wnętrza są zaprojektowane elegancko i funkcjonalnie z myślą o tym, aby życie codzienne było wygodne. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

4 800 zł74 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament, położony na jednym z najatrakcyjniejszych osiedli we Wrocławiu Port Popowice przy ul. Białowieskiej. Zaprojektowany i wykończony z dbałością o najmniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od 01.04.2026! Do wynajęcia 2 pok. mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie ulokowane na II piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie! Nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu przy ul. Kościuszki 114 Zadbany budynek z windą znajduje się w centrum nieopodal skrzyżowania Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelewela

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie! Nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu przy ul. Lelewela. Zadbany budynek z windą znajduje się w centrum nieopodal skrzyżowania pl. Legionów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wichrowa

Wrocław,dolnośląskie

2 650 zł43 m² 61,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, słoneczne, luksusowe mieszkanie znajdujące się w uroczym zakątku osiedla. Nieruchomość oferuje niezwykły widok, który zachwyci każdego. Jest to spokojne miejsce, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł70 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/rus/ukr Do wynajęcia duże i stylowo urządzone mieszkanie, 3-pokojowe z balkonem z salonem przechodnim, znajduje się na III piętrze, w bloku z windą i parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Grobli

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem (55m2) w budynku przy ul. Na Grobli. Mieszkanie jest jasne, przestronne i funkcjonalnie zaprojektowane - gotowe do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Legnica,dolnośląskie

339 000 zł44 m² 7 652,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku w atrakcyjnej lokalizacji - przy ul. Gwarnej w Legnicy. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości przedstawia - Mieszkanie 1 pokojowe - kawalerka - do wynajęcia. Wrocław. Krzyki - gaj -popularna zielona i ulubiona okolica miasta Wrocław! Z parkingiem. Przy ul/ ul.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij