dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 385 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 385 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

917 106 zł64 m² 14 404 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 965 375 zł Widok na Odrę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabowa

Lubin,dolnośląskie

435 000 zł65 m² 6 733,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Grabowej. Nieruchomość o powierzchni 64,60 m2 składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Henryka Pobożnego

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł33 m² 17 690 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowej kawalerki o powierzchni 32,73 m2, położonej na 1. piętrze w bloku z windą z 2016 roku przy ul. Henryka Pobożnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

849 000 zł96 m² 8 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

677 133 zł50 m² 13 583,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z loggią 7,49 m | funkcjonalny układ | idealne dla pary lub rodziny 2+1 Na sprzedaż jasne, dobrze rozplanowane mieszkanie z 2 sypialniami i przestronnym salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Zielone Wzgórze

Sierpnica,dolnośląskie

112 000 zł2 800 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka numer 148/1 o powierzchni 2 800 m2 leżąca w województwie dolnośląskim, gminie Głuszyca, we wsi Sierpnica tuż przy granicy Parku Krajobrazowego Gór Sowich. Zaledwie 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Nieruchomość zlokalizowana jest na IV piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł59 m² 10 536,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 59 m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowej kamienicy z 1866 roku. Lokalizacja - Krzyki - Przedmieście Oławskie- okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

699 000 zł55 m² 12 729,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż piękne mieszkanie znajdujące się w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 54,91m2 znajdujące się na parterze dwupiętrowego budynku, w pełnym rozkładzie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

245 000 zł1 841 m² 133,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięć działek budowlanych położonych w Miłonowie. To spokojna wieś, która daje szybki dojazd do miasta, dlatego dobrze sprawdzi się pod budowę domu. Teren objęty jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

1 150 000 zł147 m² 7 846,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kameralna inwestycja - zaledwie 3 km od aow, w spokojnej okolicy. Osiedle roztacza przed mieszkańcami piękne widoki i gwarantuje doskonałe warunki do odpoczynku z dala od wielkomiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

624 500 zł56 m² 11 151,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | ul. Krynicka | Wrocław Gaj Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone przy ul. Krynickiej na wrocławskim osiedlu Gaj. Lokal znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słobódzkiego

Świdnica,dolnośląskie

275 000 zł40 m² 6 858 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na 3 piętrze w bloku na Osiedlu Młodych. Mieszkanie jest do kapitalnego remontu, co daje nowemu właścicielowi ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

459 000 zł72 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży stylowego mieszkania o powierzchni 72 m , położonego na pierwszym piętrze klimatycznej, starannie utrzymanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

215 000 zł1 178 m² 182,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1178 m2 z przyłączem kanalizacji położona w Mysłakowicach kilka km od Karpacza .Teren płaski ładny widok na Karkonosze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisławowska

Wrocław,dolnośląskie

959 000 zł87 m² 10 997,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

WE speak english, |najwyższe piętro| |duża prywatność| |przestronne mieszkanie| |zamykany niezależny garaż| opis mieszkania Niezwykle przestronne oraz widne mieszkanie o metrażu 87,2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

699 000 zł109 m² 6 400,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Nowy etap! bez pcc l bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jelczu Laskowicach Na parterze znajduje się: 1 wiatrołap 3,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Popielskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 979 000 zł150 m² 13 232,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Twój Nowy Dom Komfort, styl i Nowoczesność w jednym. Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje się bezpiecznie, komfortowo i po prostu u siebie ? Ten skrajny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

691 062 zł63 m² 10 938 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł35 m² 14 970,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem / wykończone pod klucz Mieszkanie jest wynajmowane, dlatego nowy Właściciel może zarabiać od pierwszej dnia po zakupie! Na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

487 780 zł41 m² 11 819,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 400 zł27 m² 51,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje śliczne mieszkanie do wynajęcia w pobliżu wałbrzyskiego Rynku. Mieszkanie częściowo umeblowane ( nowa kuchnia i sprzęty, łóżko w sypialni , pralka ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poczdamska

Głogów,dolnośląskie

300 000 zł56 m² 5 376,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem ulica Poczdamska, głogów. Oferuję na sprzedaż komfortowe, częściowo umeblowane mieszkanie o powierzchni 55,80 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 51 m z dużym balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na wrocławskich Stabłowicach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrowa

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł42 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie dwupokojowe z garderobą, po kompleksowym remoncie, usytuowane w kamienicy na granicy Starego Miasta. Podczas renowacji przeprowadzono dodatkową izolację i wytłumienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zyndrama z Maszkowic

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł49 m² 20 568,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ekskluzywny Apartament z Widokiem na Odrę | Gotowiec Inwestycyjny z Najemcą | Serce Wrocławia Szukasz pewnej lokaty kapitału, która zacznie na Ciebie zarabiać od pierwszego dnia? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

699 000 zł92 m² 7 556,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Gotowy do odbioru! bez pcc bez prowizji zakup od dewelopera! segmen skrajny l duża działka Gorąco polecam dom czworak położony w gminie Czernica. Segment środkowy! segment skrajny - segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

529 866 zł31 m² 17 327,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe Mieszkanie bez prowizji I podatku pcc wielkości 30,58 m na Krzykach - Idealne dla singla/pary lub pod Inwestycję! Blisko Aquaparku i Centrum Wrocławia! - stan deweloperski ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Miedziana

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł27 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa kawalerka w apartamentowcu, osiedle nowy grabiszyn - ul. Miedziana, stan deweloperski! Polecamy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, położone w otoczeniu terenów zielonych, na osiedlu nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

2 220 000 zł266 m² 8 345,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:992 m²

Nowoczesny, przestronny dom w Legnicy - gotowy do wprowadzenia 266 m2 9,92 ar 2 350 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o wysokim standardzie, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Lubin,dolnośląskie

360 000 zł68 m² 5 276,27 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 68,23 m2 Piętro: 3 z 11 Forma własności: spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Lubinie, przy ulicy Jastrzębiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

568 102 zł34 m² 16 664,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym budynku w sercu Wrocławia, z doskonałą komunikacją miejską i zielenią tuż za rogiem. Funkcjonalna kawalerka z przestronnym salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

697 000 zł55 m² 12 672,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Dwustronny funkcjonalny rozkładowy 3 pokojowy lokal mieszkalny mieszkalny idealny dla studentów, rodzin z dziećmi na Gaju- licencjaserdecznie polecam Zachęcam do kontaktu -chętnie Państwu odpowiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę na Białym Kamieniu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 , które składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł53 m² 11 698,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe 53m2, 1 piętro, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon, 2 piwnice. Słoneczne, zadbane, dwustronne, okna wychodzące zarówno na podwórze jak i ulice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

780 000 zł120 m² 6 480,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Nowe Miłoszyce to osiedle położone w niezwykle urokliwej i bardzo zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brzezina

Brzezina,dolnośląskie

365 000 zł1 020 m² 357,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Media w drodze! | wydane warunki zabudowy! Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Brzezinie k. Wrocławia (gm. Miękinia) o powierzchni 1020 m2. o długości 40 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Smolec

Smolec,dolnośląskie

401 000 zł1 148 m² 349,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Smolec centrum, okolice Biedronki - działka budowlana o powierzchni 1148 m2 , wymiary 43m x 22m , aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - Uchwała nr LXXVII/955/24 Rady Miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Giebułtów

Giebułtów,dolnośląskie

78 000 zł800 m² 97,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż ładnie położona działka budowlana we wsi Giebułtów. II linia zabudowy wzdłuż drogi asfaltowej, blisko centrum Wsi a jednocześnie w spokojnym i nasłonecznionym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Prusice

Prusice,dolnośląskie

189 000 zł1 500 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Prusice budowlana 1500m2 kanalizacja pełne media Polecamy na sprzedaż działkę 1500m2 Miejscowy plan Pełne media oraz kanalizacja Zabudowa jednorodzinna Zapraszam serdecznie Oferta wysłana.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij