dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Giebułtów

Giebułtów,dolnośląskie

78 000 zł800 m² 97,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż ładnie położona działka budowlana we wsi Giebułtów. II linia zabudowy wzdłuż drogi asfaltowej, blisko centrum Wsi a jednocześnie w spokojnym i nasłonecznionym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Prusice

Prusice,dolnośląskie

189 000 zł1 500 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Prusice budowlana 1500m2 kanalizacja pełne media Polecamy na sprzedaż działkę 1500m2 Miejscowy plan Pełne media oraz kanalizacja Zabudowa jednorodzinna Zapraszam serdecznie Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skłodowskiej-Curie

Wałbrzych,dolnośląskie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferuję do sprzedaży pięknie położone, funkcjonalne, zadbane i w pełni rozkładowe mieszkanie w zielonym i atrakcyjnym zakątku przy ulicy Skłodowskiej w Wałbrzychu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Srebrna Góra

Srebrna Góra,dolnośląskie

999 000 zł13 656 m² 73,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się w Srebrnej Górze. Działka znajduję w na wzniesieniu na pograniczu Gór Sowich i Bardzkich. Dojazd od ulicy Ogrodowej Nieopodal znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

229 000 zł38 m² 6 027,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Nowe 2 pokoje po generalnym remoncie! okazja W super cenie Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję - ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,80 m , które właśnie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 52 m w centrum miasta balkon, kamienica, niski czynsz Do wynajęcia przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w samym centrum miasta, w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

1 389 000 zł12 072 m² 115,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 12 072 m , położona w urokliwej miejscowości Nadolice Wielkie, zaledwie kilka kroków od Wrocławia. Spokojna okolica, bliskość natury stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

663 000 zł44 m² 15 241,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

2 pokoje z ogródkiem | Idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji na wrocławskim Szczepinie - w świetnie skomunikowanej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

526 699 zł43 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ostatnie sztuki w promocyjnej cenie! To idealna propozycja dla osób szukających wygodnego lokum w spokojnej, zielonej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł58 m² 19 064,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż luksusowe mieszkanie premium, w którym wysoka jakość wykończenia spotyka się z codzienną wygodą i funkcjonalnością. Całość została urządzona w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Twardogóra

Twardogóra,dolnośląskie

90 000 zł1 030 m² 87,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Twardogóra , działka pod lasem.! Działka na obrzeżach Twardogóry , pod lasem , mikroklimat. Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1030 m2. Działka położona pod lasem. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł38 m² 13 283,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ten lokal ma bardzo praktyczny, miejski układ 2-pokojowy z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną w cenie z wykończeniem. Zadzwoń chętnie pomogę w wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

329 000 zł72 m² 4 558,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Świdnicy z widokiem na rynek wombat nieruchomości oferuje przestronne mieszkanie o powierzchni 72,18 m położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

827 080 zł63 m² 13 165,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z wielką loggią - idealna na start lub jako inwestycja pod wynajem. Połączenie komfortu, wszechstronności, zielonego otoczenia i bliskości Odry sprawia, że to świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

879 000 zł68 m² 12 957 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam na sprzedaż mieszkanie, które zachwyca swoim komfortem i atrakcyjnym położeniem. Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, idealnej dla osób szukających miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 449 000 zł160 m² 9 073,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Bezpośrednio od dewelopera! | Dodatkowo 0% pcc! | Gotowe do odbioru! Przestronny dom bliźniaczy - powierzchnia 160 m z ogrodem i tarasem W cesarskim stylu, wyjątkowy, nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł40 m² 17 990,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie w budynku z 2012r w Inwestycji ,na Słowiańskim Wzgórzu''. Jest to idealna nieruchomość dla osób ceniących sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tomkowa

Tomkowa,dolnośląskie

685 000 zł120 m² 5 687,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowoczesny dom bliźniak w spokojnej Tomkowej! wombat nieruchomości przedstawia wyjątkową okazję: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,77 m w malowniczej okolicy, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł28 m² 96,39 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

For english scrol down Do wynajęcia funkcjonalne studio w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni umeblowane! W budynku strefa saun i siłownia dla mieszkańców! budynek I okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

823 440 zł70 m² 11 807,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale, styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

686 648 zł58 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

448 000 zł47 m² 9 630,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogród, spokój i funkcjonalna przestrzeń - poznaj nowe mieszkanie stworzone do wygodnego życia. Zamieszkaj w eleganckim apartamencie z przestronnym ogrodem w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

650 000 zł1 700 m² 382,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wilkszyn działka w cichej uliczce. Duża , ładna działka w Wilkszynie położona wśród istniejącej nowej zabudowy , częściowo ogrodzona. Powierzchnia działki 1698 m2 , wymiary 25m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cieszyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 429 000 zł132 m² 10 792,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy lokal mieszkalny o pow. 132,42 m z ogródkiem i garażem o pow. 192 m To idealna propozycja dla rodziny poszukującej komfortowej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

638 400 zł38 m² 17 010,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2 pokojowy o powierzchni 37,53m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Układ powierzchni składa się z salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Bez prowizji i pcc! gotowy! Nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony na granicy Dobrzykowic Niedaleko sklepy spożywcze, przystanek autobusowy Budynek budowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

490 552 zł42 m² 11 812 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

499 900 zł33 m² 15 148,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

W cenie pełne umeblowane i wyposażonie w sprzęt agd, mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,46 m2 na wysokim parterze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł33 m² 14 697 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Twoje dziecko idzie na studia do Wrocławia? Chcesz mieć pewność, że będzie miało gdzie spać, jeść i od czasu do czasu posprzątać? Mamy dla Was idealne rozwiązanie! Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lubin

Lubin,dolnośląskie

34,28 zł/m²125 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal usługowy/handlowy/biurowy o pow. użykowej 125,43 m2 w doskonałej lokalizacji - Centrum Lubina - naprzeciwko starostwa powiatowego i Przychodni "femina". Od kilku lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

179 000 zł40 m² 4 475 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie , usytuowane w Boguszowie-Gorcach przy ulicy Kolejowej, nieopodal rynku. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

632 220 zł80 m² 7 902,75 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Oporowska

Wrocław,dolnośląskie

43,24 zł/m²185 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem lokalu spa Wrocław, hotel Śląsk Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 185 m , położony w przyziemiu Hotelu Śląsk we Wrocławiu. Lokal składa się z 14 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

715 000 zł123 m² 5 822,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duża działka! super lokalizacja! bez pcc! zakup od dewelopera! bez prowizji! cena stanu deweloperskiego 699 tys zł kanalizacja! termin realizacjii grudzień 2025 Gorąco polecam dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł25 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Polecam do sprzedaży nieruchomosc w samym centrum miasta Oławska-Rynek. Nieruchomosć w budynku z lat 60 tych na 2p/4p. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Gwarna

Wrocław,dolnośląskie

538 770 zł27 m² 20 246,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie z balkonem - 25,61 m | Smart Home | blisko centrum Na sprzedaż kompaktowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 25,61 m z balkonem 2,59 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gajków

Gajków,dolnośląskie

680 000 zł3 000 m² 226,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w gminie Czernica. Na działkę wydane jest pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jedno rodzinnego projektu Anako (extra dom) o pow użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Złotoryja,dolnośląskie

456 000 zł71 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

W ofercie na sprzedaż mieszkanie w sercu Złotoryi! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w centrum Złotoryi. Nieruchomość jest po generalnym remoncie, w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

5 599 000 zł350 m² 15 997,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Osoba odpowiedzialna za sprzedaż: i Propertier Jako agencja Propertier promujemy współpracę z innymi biurami. Pośredników zapraszamy do kontaktu i współpracy. Jesteś zainteresowany tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł112 m² 12 032,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Dom szeregowy o powierzchni użytkowej 112,2 m2 wykonany z materiałów wysokiej jakości. Stan deweloperski: ogrzewanie podłogowe, rolety zewnętrzne, klimatyzacja, podłączenie pod kominek.