dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

120 074 zł13 522 m² 8,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Baranowice

Baranowice,dolnośląskie

5 600 zł140 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalny, świeżo przygotowany dom, idealny pod zakwaterowanie pracowników. Pierwszy najem. Gotowy do użytku od zaraz. Powierzchnia: 140 m Rozkład pomieszczeń: - parter: 2 sypialnie, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

105 898 zł13 573 m² 7,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Lakeford Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

226 670 zł28 548 m² 7,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Ettrick Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł59 m² 9 813,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Psim Polu przy ulicy Kiełczowskiej o powierzchni 59 m2. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze, w pełnym rozkładzie z osobną kuchnią oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

860 000 zł79 m² 10 945,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

0% Prowizji | Dom z cegły pod Wrocławiem | Ogród i Taras | Bez pcc Kupując tę nieruchomość, nie płacisz żadnej prowizji dla biura nieruchomości. Wszystkie domy są dostępne do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

334 881 zł36 639 m² 9,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

88 063 zł9 917 m² 8,88 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

149 229 zł16 805 m² 8,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Suburban Investments Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milikowice

Milikowice,dolnośląskie

1 250 000 zł140 m² 8 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:969 m²

Przedstawiamy Państwu elegancki, komfortowo urządzony dom położony zaledwie 10 minut od centrum Świdnicy, w urokliwej miejscowości Milikowice. To propozycja dla osób, które nie uznają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

239 000 zł95 m² 2 515,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie z ogrodem i garażem w Boguszowie-Gorce! Na sprzedaż jasne i wysokie mieszkanie o powierzchni użytkowej 87,20 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 199 800 zł72 m² 16 608,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania/wynajęcia: dwa Niezależne Mieszkania na Kępie Mieszczańskiej! 0% Prowizji. Nie musisz martwić się o dodatkowe koszty czy remonty. Mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

177 477 zł26 293 m² 6,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Mielno sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

170 634 zł3 609 m² 47,28 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

125 833 zł15 603 m² 8,06 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

401 599 zł43 345 m² 9,27 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

201 823 zł23 007 m² 8,77 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

108 775 zł12 486 m² 8,71 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

234 778 zł26 439 m² 8,88 zł/m²

 

 

 

Tyniec Mały,dolnośląskie

6 249 000 zł15 000 m² 416,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka dla inwestora! Tyniec Mały działka budowlana o powierzchni 15 000m2, teren płaski , wymiary 127 m x 118m. Dostęp do drogi publicznej z asfaltową jezdnią. Sąsiedztwo to zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Haukego-Bosaka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł67 m² 11 854,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy na 1 piętrze, usytuowane w bardzo atrakcyjnej części Wrocławia. Lokalizacja: ul. Haukego-Bosaka - 4 min spacerem do przystanku tramwajowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zyndrama z Maszkowic

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł63 m² 17 315,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy 2-pokojowy, prestiżowy apartament o powierzchni 62,95 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy kameralnej ulicy Zyndrama z Maszkowic, zaraz obok ulicy Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Wrocław,dolnośląskie

859 000 zł79 m² 10 846 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy przy ruchliwej ulicy - skierowany na ul. Wyszyńskiego , co powoduje, że j est bardzo dobrze widoczny. Metraż: 79,20 m2 Blok z 2000 roku Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

25 408 zł3 200 m² 7,94 zł/m²

 

 

 

Chromiec,dolnośląskie

799 000 zł250 m² 3 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Witam! Mam do sprzedania dom położony w Chromcu nieopodal Szklarskiej Poręby,Świeradowa Zdrój. Powierzchnia budynku to około 250 m . Z budynku rozpościera się niepowtarzalny piekny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dostępne od Zaraz. Piłsudskiego vis a vis pkp Mieszkanie o pow. 48 mkw, składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni i łazienki. Całość umeblowana. Cena za wynajem: 2.500 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Środa Śląska,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 532,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna szeregówka 20 min od Wrocławia! Lokalizacja - Środa Śląska, ul. Kolejowa. W okolicy akwen wodny Kajaki , Średzki Park Wodny, pola i łąki idealne miejsce pod nowy dom - Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pabianicka

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe, położone na wysokim parterze w budynku 4 piętrowym przy ul. Pabianickiej. Mieszkanie dwustronne, jasne, o przestronnym układzie: - kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Okrzei

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 150 000 zł85 m² 13 577,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom jednorodzinny w samym sercu Szklarskiej Poręby Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w ścisłym centrum Szklarskiej Poręby, tuż przy terenach zielonych i obszarach objętych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

1 550 zł20 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia studio przyjazne dla zwierząt w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Szczęśliwej 36 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. Parter. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Spółdzielcza

Jelenia Góra,dolnośląskie

440 000 zł79 m² 5 573,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

858 890 zł58 m² 14 808,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu Promenady Wrocławskie, przy ul. Zakładowej we Wrocławiu. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł58 m² 3 446,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy nowe miasto. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni całkowitej 61,49 m2 ,użytkowej 57,74m2, usytuowane na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. 8 Maja

Wińsko,dolnośląskie

249 000 zł7 300 m² 34,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 7 300 m2 położona w malowniczej i historycznej miejscowości Wińsko. Do działki prowadzi droga gminna wewnętrzna, na którą wjeżdża się z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

279 000 zł48 m² 5 835,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Wombat Nieruchomości przedstawia o fertę sprzedaży mieszkania - Dzierżoniów, osiedle Tęczowe. Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,81m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

843 900 zł77 m² 10 988,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje w promocyjnej cenie. Gotowe do odbioru. Zakup od Dewelopera, bez pcc i prowizji. N sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.76,8 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 900 zł25 m² 15 781,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu mieszkania z ogromnym potencjałem w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu przy ulicy Dobrej (boczna Legnickiej) o powierzchni 25,34m2 z komórką lokatorską na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sportowa

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2025

Gotowe osiedle stworzone z myślą o komforcie i jakości życia każdego dnia. To miejsce, w którym ponadczasowa architektura łączy się z podwyższonym standardem części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

716 000 zł64 m² 11 275,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokoje z charakterem | Nowy Dwór Wrocław | 63,5 m Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie porządku, przestrzeni i spokoju. To jest jedno z nich. Na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 37m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Głogów,dolnośląskie

189 000 zł36 m² 5 323,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Jana Długosza w Głogowie. Atuty nieruchomości mieszkanie w pełni umeblowane.