dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Głogów,dolnośląskie

189 000 zł36 m² 5 323,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Jana Długosza w Głogowie. Atuty nieruchomości mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

559 000 zł116 m² 4 818,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Atrakcyjne mieszkanie w samym sercu Szczawna-Zdroju - 116 m | Balkon z widokiem na bulwar wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jeszkowice

Jeszkowice,dolnośląskie

739 000 zł111 m² 6 686,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Oferta dotyczt lokalu A1b cena promocyjna! gotowy! wysoki standard wykończenia - pompa ciepła l rekuperacja, dojazd drogą asfaltową nowoczesne osiedle zakup od dewelopera! bez prowizji l bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buraczana

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł48 m² 14 479,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje przy Parku Klecińskim | duży 10 m taras | klecina Szukasz mieszkania, które pozwoli Ci zamieszkać od razu bez remontów, bez kompromisów i w świetnej lokalizacji? Ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hermanowska

Wrocław,dolnośląskie

1 850 000 zł277 m² 6 679 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:828 m²

|na sprzedaż| tylko u nas! Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny wolnostojący wraz z lokalem użytkowym (niezależny budynek wolnostojący), położny przy ul. Hemranowskiej na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł41 m² 12 784 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Niektóre mieszkania są praktyczne. Inne sprytne. A to przy Legnickiej należy do tej rzadkiej kategorii, gdzie funkcjonalność spotyka się z małą dawką magii. Na 39 m czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

254 000 zł37 m² 6 902,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość usytuowana na I piętrze w bloku przy ul. Długiej. Powierzchnię 36,8 m2 tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł72 m² 10 804,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Czy istnieje lokalizacja idealna? okazuje się, że tak! Cisza i spokój w samym centrum miasta. Blisko do sklepów, szkół, przedszkoli, dworca itd. Do tego brak problemu z parkowaniem. Taka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

369 000 zł33 m² 11 305,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,64 m , położonego na osiedlu Młodych w Świdnica. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Żarów

Żarów,dolnośląskie

279 900 zł52 m² 5 382,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wombat nieruchomości prezentuje : wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Żarowa nowa atrakcyjna cena! 279 900zł do negocjacji Podstawowe informacje Lokalizacja: centrum Żarowa Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wawrzyniaka

Wrocław,dolnośląskie

1 750 000 zł167 m² 10 479 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1907

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 5-pokojowego apartamentu, w domu wolnostojącym o powierzchni 167m , w świetnie skomunikowanej dzielnicy na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

297 000 zł52 m² 5 711,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wombat nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 51,92 m 2 , położonego na parterze w budynku wielorodzinnym w Dzierżoniowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Karpacz,dolnośląskie

490 000 zł51 m² 9 585,29 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, przestronnego i jasnego apartamentu o powierzchni 51 mkw, położonego w sercu Karkonoszy. To idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Psary

Psary,dolnośląskie

1 999 000 zł360 m² 5 552,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dwupiętrowy dom o powierzchni 360 m2 posadowiony na dużej zagospodarowanej działce o pow. 1200 m2, wybudowany w 2007 roku. Dom jednopiętrowy, wykonany z porothermu! Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 390 000 zł131 m² 10 610,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Przedstawiam Państwu komfortowy 4 -pokojowy środkowy szereg położony na kameralnym osiedlu ok Psie Pole Dom wykończony, gotowy do zamieszkania od zaraz. W cenie większość umeblowania. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

999 000 zł142 m² 7 041,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:97 m²

Dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 141,88 m na działce o pow. 97,46m2, duży, przestronny dom dla całej rodziny! parter domu - to typowa strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myrka

Legnica,dolnośląskie

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 42 m , położony na 1. piętrze budynku z 2023 roku na osiedlu Bielany przy ul. Karola Myrka. To propozycja idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

487 394 zł36 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł56 m² 10 683,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

275 000 zł54 m² 5 055,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 54,40 m2, położone na IV piętrze, w bloku na os. Błękitnym. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

999 000 zł374 m² 2 671,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania w centrum Jeleniej Góry lokal usługowy ( restauracja funkcjonująca) zlokalizowana na parterze stylowej kamienicy. Powierzchnia nieruchomości 374 m2 : holl 17, 7 m2 , sala główna 125,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grodzka

Głogów,dolnośląskie

52,68 zł/m²56 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Jako właściciel wynajmę lokal użytkowy z wejściem z deptaku, usytuowany na parterze przy ul. Grodzkiej ok 20 m od Rynku. Lokal o powierzchni 56 m2 składa się z sali głównej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

751 000 zł59 m² 12 785,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

19,52 zł/m²333 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia hala + magazyn + pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni 333m2. Nieruchomość zlokalizowana w Świdnicy przy wylocie na Wrocław. Nieruchomość składa się z: magazynu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

265 000 zł67 m² 3 939,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 67,27m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi z czego jeden z aneksem kuchenny, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł69 m² 15 927,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garażem | ul. Kamienna 145 | Krzyki, wrocław Cena: 1 099 000 pln Powierzchnia: 69 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 5 / 11 Rok budowy: 2021 Stan: do zamieszkania Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wrocławska

Kiełczów,dolnośląskie

790 000 zł82 m² 9 634,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 82 m2 w podwrocławskim Kiełczowie tuż przy granicy z Wrocławiem. Mieszkanie w zabudowie szeregowej, dwupoziomowe z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

524 645 zł38 m² 13 741,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego z szybkim dostępem do centrum? To świetnie rozstawne w idealnej lokalizacji, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budowlanych

Głogów,dolnośląskie

1 100 zł29 m² 38,06 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka z balkonem przy ul. Budowlanych na os. Hutnik w Głogowie Mieszkanie o powierzchni 28,90 m zostało w pełni zaplanowane, by optymalnie wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rościsławice

Rościsławice,dolnośląskie

135 135 zł1 287 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z widokiem - Rościsławice, gm. Oborniki Śląskie Na sprzedaż słoneczna działka budowlana o powierzchni 1287 m , położona na malowniczym wzniesieniu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

198 000 zł59 m² 3 352,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Wałbrzychu na Białym Kamieniu przy ul. Mikołaja Reja. Lokal znajduje się na 2 piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Na powierzchnię użytkową 59,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełczów,dolnośląskie

889 000 zł198 m² 4 489,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący z dużym ogrodem i gwarancją ciszy. Dom znajduje się w Kiełczowie. Na sprzedaż dom w stanie surowym, w zabudowie wolnostojącej z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 000 zł355 m² 6 197,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Klimatyczny segment dla konesera. Polecam skrajny segment w grupie 4 budynków o powierzchni 355m2 na działce około 400m2. Powierzchnia domu daje możliwości wykorzystania go na lokum dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy apartament w samym sercu Wrocławia w prestiżowej inwestycji przy Bulwarze Staromiejskim, pl. Jana Pawła II. To oferta dla najbardziej wymagających osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szewska

Głogów,dolnośląskie

525 000 zł71 m² 7 364,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Poszukujesz mieszkania, które czaruje magią światła? Potrzebujesz nieruchomości dopracowanej w detalach? Cenisz sobie praktycznie zaaranżowane skosy, by zwiększyć przestrzeń do przechowywania?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł70 m² 11 768,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

70 M , II poziomy, 3 pokoje, duży balkon, komórka lokatorska, miejsce postojowe W hali garażowej, 2000r.,OŁTASZYN Wolne od zaraz! Do sprzedaży bardzo ładne, przestronne , dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rzeczna

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

4 500 zł105 m² 42,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny, przytulny dom w zabudowie bliźniaczej - Nadolice Wielkie, blisko Wrocławia Jeśli szukasz domu, który łączy nowoczesność, komfort i wyjątkowy klimat - ten bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bazyliowa

Wrocław,dolnośląskie

899 900 zł79 m² 11 342,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 79,34m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym z 2014r, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzemieślnicza

Głogów,dolnośląskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2-pokojowe, komfortowe mieszkanie z balkonem | Os. Złota Podkowa, głogów Szukasz komfortowego i przytulnego mieszkania w spokojnej, nowoczesnej okolicy? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bajeczna

Wysoka,dolnośląskie

1 080 000 zł75 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o wysokim standardzie - 75 m + 48 m zaadaptowanego strychu | balkon | garaż | Wysoka (kobierzyce) Zapraszam do zakupu przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Długopole Górne

Długopole Górne,dolnośląskie

157 500 zł4 500 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Długopole Górne. To idealna inwestycja dla osób szukających spokoju i pięknych widoków na góry w cichej, górskiej.