dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garncarska

Głogów,dolnośląskie

660 000 zł85 m² 7 728,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy wyjątkową okazję na zakup przestronnego mieszkania , zlokalizowanego na drugim piętrze kamienicy na urokliwym Starym Mieście w Głogowie. Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 85,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Lubin,dolnośląskie

379 000 zł48 m² 7 972,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Traugutta. Nieruchomość o powierzchni 47,54 m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 754 000 zł101 m² 27 307,90 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Apartament położony jest na ostatnim 16 piętrze w 16 piętrowym skrzydle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ludgierzowice

Ludgierzowice,dolnośląskie

99 000 zł1 100 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej Na sprzedaż oferujemy 2 działki budowlane, każda o powierzchni około 1000 m - 1400m Działka położona jest w malowniczej okolicy, zaledwie 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

689 900 zł63 m² 10 950,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2. Nieruchomość składa się z: - salonu (17 m2) - pokoju (14 m2) - pokoju (8 m2) - osobnej kuchni (6 m2) - łazienki (5 m2) - garderoby (2 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł49 m² 11 938,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,8 m , świeżo po remoncie, obejmującym wymianę instalacji elektrycznej oraz wodno-sanitarnej. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biestrzyków

Biestrzyków,dolnośląskie

1 191 180 zł122 m² 9 743,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Bez pcc, bez prowizji! Na sprzedaż skrajny segment domu w zabudowie szeregowej z ogrodem, położony w miejscowości Biestrzyków - na przedmieściach Wrocławia. Sprzedaż bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

679 000 zł110 m² 6 200,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Loftowy!parterowy! wolnostojący! przy pkp, duża działka super lokalizacja Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica. Dom składa się z: 1 wiatrołap - garderoba 3,5 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł49 m² 4 478,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w Wałbrzychu. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku na Podgórzu. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,90 m2 , które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

666 437 zł64 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Piszkawa

Piszkawa,dolnośląskie

176 000 zł1 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Piszkawa, na terenie gminy Oleśnica, w powiecie oleśnickim. Nieruchomości zlokalizowane są w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia mieszkania o pow 49 m2 , położonego na pierwszym piętrze w kameralnym budynku przy ul. Jutrzenki 9. * idealne dla osób, które cenią estetykę, komfort i ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł50 m² 10 797,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu z loggią przy ul. Przestrzennej. Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, w świetnej lokalizacji, z dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

275 000 zł52 m² 5 312,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie Salon z aneksem kuchennym sypialnia łazienka z wc przedpokój lokal znajduje się w budynku posadowionym na osiedlu domków jednorodzinnych w bocznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

490 784 zł52 m² 9 420,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz wykończonego pod klucz mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

491 000 zł52 m² 9 425,99 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

434 401 zł52 m² 8 323,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł66 m² 13 484,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż jest w pełni rozkładowe, przytulne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66.09 m na Jagodnie. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

490 000 zł67 m² 7 325,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:104 m²

Na sprzedaż ostatni lokal z ogrodem i parkingiem w budynku czterorodzinnym położonym w miejscowości Krzeczyn około 20 km od Wrocławia, 6 km od Oleśnicy. Malownicza wioska otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szewska

Jelenia Góra,dolnośląskie

608 000 zł95 m² 6 393,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowe mieszkanie w historycznej kamienicy - Jelenia Góra, ul. Szewska Szukasz mieszkania z duszą, które łączy w sobie prestiż, przestrzeń i klimat minionych epok? To 95-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu słoneczne ,dwustronne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Zosinek. Budynek rodzaju: kamienica, która została całkowicie odremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

723 163 zł70 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie przy ul. Reja, boczna Sienkiewicza tuż obok Ogrodu Botanicznego. Lokal ma powierzchnię 90 metrów kwadratowych. To przytulne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kwaśna

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł22 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Promocja 0% dla Najemcy! Najem okazjonalny! Wolne od 1 kwietnia 2026r. Mieszkanie po remoncie na ul. Kwaśnej. Słoneczne, jasne i ciepłe. Pokój + aneks kuchenny + łazienka. Duży balkon. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zębice,dolnośląskie

1 900 000 zł236 m² 8 040,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego wolnostojącego zlokalizowanego w miejscowości Zębice, między Wrocławiem a Oławą. Atutem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

75 zł/m²20 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinet 20 m2 , części wspólne 30 m2, parter, lokal usługowy po remoncie , klimatyzacja, ołtaszyn, dostępny od zaraz! Oferta bez prowizji dla najemcy! Cena do negocjacji. Do wynajęcia ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bolesława Chrobrego

Oława,dolnośląskie

230 000 zł25 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna, pięknie doświetlona kawalerka w Oławie Oferta dla klientów gotówkowych - właścicielom zależy na sprzedaży jeszcze w marcu. Na sprzedaż atrakcyjna, umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Więzienna

Wrocław,dolnośląskie

958 000 zł64 m² 14 961,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Słoneczne, ciche mieszkanie między Odrą, a Rynkiem wrocławskim, w ustronnym, uniwersyteckim zaułku, na skrzyżowaniu ulicy Więziennej z ulicą Garbary. Mieszkanie jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Home&invest Oddział Wrocław tel. 2-pokojowe mieszkanie 38 m Wrocław, ul. Spiżowa Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

492 809 zł25 m² 19 673 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł65 m² 10 024,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,84m2, dwustronne, rozkładowe - osobna kuchnia w topowej lokalizacji ul. Powstańców Śląskich/ Wandy/ Hallera. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 159 zł51 m² 17 784 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Na Ostatnim Groszu

Wrocław,dolnośląskie

661 500 zł63 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Przestronne, w pełni rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu - ul. Na Ostatnim Groszu Przedstawiamy jasne i funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie położone na 1-piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 140 000 zł131 m² 8 687,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe zamknięte ciche, kameralne osiedle przy ul. Rogowskiej. Do wygodnego zamieszkania raczej dla singla. Przyjemne mieszkanie na 3 (ostatnim) piętrze z windą, co gwarantuje ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 499 000 zł96 m² 26 031,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż elegancki apartament o pow. 96 m(2) z pięknym widokiem na rzekę i przyrodę, który relaksuje i wycisza. Apartament znajduje się w niskiej zabudowie na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołowiana

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł39 m² 12 057,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w okolicach ulicy Ołowianej świetna lokalizacja i duży potencjał! Przestronne mieszkanie o średnim metrażu to idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczepanów

Szczepanów,dolnośląskie

499 000 zł253 m² 1 972,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 584 m²

Polecam do zakupu duży dom w budowie pod lasem, w miejscowości Szczepanów! Okazja! Sama cena działki o powierzchni 1580 m2 w tej lokalizacji to koszt przynajmniej 240 tys zł, dlatego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Czernica,dolnośląskie

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe! wysoki standard! świetna lokalizacja! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone w Czernicy Mieszkanie o pow 52 mkw składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

599 999 zł58 m² 10 302,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 58,24m2, które jest usytuowane na wysokim parterze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2011r przy ul. Piastów Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

840 000 zł153 m² 5 504,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

bez prowizji i pcc - oferta bezpośrednio od dewelopera! opis inwestycji: budynek wolnostojący Z poddaszem w projekcie: mateo Alfa firmy Archeton, ul. Sportowa Chrząstawa Wielka w stanie.