dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 388 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 388 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Walim

Walim,dolnośląskie

790 000 zł95 m² 8 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 473 m²

Nieduży dom w sercu Gór sowich. Rozkład pomieszczeń: parter salon z kominkiem i wyjściem na taras otwarta kuchnia wiatrołap łazienka z wc pomieszczenie gospodarcze sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Starogajowa

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł65 m² 16 923,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dostępne również mieszkanie na piętrze 73 m2. Nowe, wyjątkowe mieszkanie willowe na parterze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na Stabłowicach we Wrocławiu. Wokół domy jednorodzinne, cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 100 zł89 m² 6 827,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego, przestronnego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ramiszów

Ramiszów,dolnośląskie

1 290 000 zł162 m² 7 951,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny dwulokalowy w trakcie budowy, położony w Pasikurowicach / Ramiszowie zaledwie 2 km od granicy Wrocławia. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Siemianice,dolnośląskie

1 259 999 zł290 m² 4 344,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Nowoczesny Dom Wolnostojący z dużą działką i osobnym garażem w spokojnej okolicy blisko Wrocławia Ta urocza nieruchomość znajduje się w miejscowości Siemienice, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

360 000 zł45 m² 8 037,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie Mieszkanie o pow. 44,79 m 2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku, w spokojnej części osiedla z widokiem na tereny rekreacyjne. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lotnicza

Szymanów,dolnośląskie

520 000 zł1 000 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 10 ar (1000m2)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 165 920 zł49 m² 23 606,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż wyjątkowy apartament z przestronnym balkonem, położony w nowoczesnej inwestycji przy Parku Szczytnickim. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english scroll down Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w pełni umeblowanego, funkcjonalnego studio we Wrocławiu, usytuowanego w samym sercu Starego Miasta - przy Rynku! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Jeszkowice,dolnośląskie

190 000 zł1 038 m² 183,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana tylko 15 min od Wrocławia Jeszkowice (gmina Czernica) Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1058 m2 zlokalizowaną w Jeszkowicach - województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

845 000 zł67 m² 12 611,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowe budownictwo | 4 pokoje | klimatyzacja | balkon | komórka lokatorska | garaż | wysoki standard | gotowe do wprowadzenia | full agd To mieszkanie jest idealną propozycją dla rodziny, która szuka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł25 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż studio w budynku ovo - Podwale 82. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w budynku ovo, w samym centrum Wrocławia, przy ul. Podwale 82, tuż przy Galerii Dominikańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Spokojna

Legnica,dolnośląskie

25 000 zł300 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku zieleni, gdzie możesz odpocząć od miejskiego zgiełku i cieszyć się naturą? Ta urokliwa działka rekreacyjna o powierzchni 300 m w Rodzinnych Ogrodach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lutyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł1 000 m² 1 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1000 m - cisza, media, świetna lokalizacja Lokalizacja: ul. Lutyńska, wrocław Powierzchnia: 1000 m Cena: 1290 zł/m Wymiary: 24 m x 42 m Dlaczego warto?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sokolniki

Sokolniki,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana siedliskowa (zagrodowa) o powierzchni 3000 m2 w atrakcyjnej cenie tylko 150zł/m2. Działka położona jest w spokojnej miejscowości Sokolniki w gminie Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 999 zł77 m² 11 712,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedanie jest narożny szereg, dwupoziomowy 77 m2, z urządzonym ogrodem o powierzchni 90 m2. Do domu przynależą dwa miejsca postojowe. Na dom składa się przestronny parter, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Belgijska

Wrocław,dolnośląskie

2 100 000 zł208 m² 10 096,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony we Wrocławiu przy ul. Belgijskiej, na Muchoborze Małym. Nieruchomość o powierzchni 208m2, rozłożona na czterech kondygnacjach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzyleska

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł40 m² 65,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wrocławskim tarnogaju - pierwszy najem Blisko centrum | Umeblowane | Balkon | Miejsce postojowe | Cicha i spokojna okolica ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Brzeg Dolny,dolnośląskie

379 000 zł50 m² 7 534,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,30 m , zlokalizowane przy ul. Tęczowej, w samym sercu Brzegu Dolnego. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł51 m² 11 499,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,22 m2, położone na 4. piętrze, z balkonem oraz piwnicą, przy Pl. Legionów we Wrocławiu. Idealne dla rodziny, pary lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

644 000 zł48 m² 13 416,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, 48 m ul. Oficerska Oferuję na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w zadbanym i ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

360 000 zł1 092 m² 329,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla kilienta gotówkowego Na sprzedaż działka o pow 1092 m2 z pięknym widokiem na góry, położona w bezpośrednim sąsiedztwie Karpacza, w miejscowości Sciągny Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł63 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 63 m, położone na wysokim parterze zadbanego bloku z lat 80. na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wolności

Głogów,dolnośląskie

199 000 zł37 m² 5 422 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serce miasta! 2 pokoje Z balkonem przy alei wolności - idealne na start! Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę dla osób, które chcą czuć rytm miasta każdego dnia. Na sprzedaż ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł64 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż jasne i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na wrocławskim Gądowie o metrażu 64m2. Układ pomieszczeń: *przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

510 000 zł46 m² 10 970,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe, komfortowe 46,49 m na II piętrze w nowoczesnej inwestycji Nowe Boguszyce tylko 1 km od granic Oleśnicy. Mieszkanie idealne dla par, singla ceniącego większą przestrzeń, seniorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Storczykowa

Kiełczówek,dolnośląskie

745 000 zł112 m² 6 651,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Dom gotowy do odbioru Osiedle Storczykowe, kiełczówek, ul. Storczykowa Zostały tylko 3 budynki! 1 dom w zabudowie bliźniaczej 2 domy w zabudowie trojaczej Powierzchnia domu: 112.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł61 m² 9 741,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,6 m2, znajduje się na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy na granicy Borka i Gaju. Lokalizacja z dostępem do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

448 695 zł38 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie ma świetny podział: dzienna część z salonem i aneksem jest przestronna i ustawna, a sypialnia daje pełną prywatność. Największym atutem jest ogród realnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż, kamieniec wrocławski. 10 km od granic Wrocławia. Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Kamieńcu Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 389 000 zł138 m² 10 065,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze 10 piętrowego budynku z 1991 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł37 m² 15 912,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie o metrażu 38 m2 z dużym balkonem, w kameralnym bloku z windą na osiedlu Różanka! Różanka to dobrze rozwinięte osiedle Wrocławia z bogatą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Wombat prezentuje na wyłączność kawalerkę z prywatnym ogrodem 100 m na Tarnogaju. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brodzka

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł75 m² 8 920 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Brodzkiej we Wrocławiu, usytuowane na parterze budynku, który powstał w wyniku adaptacji poniemieckiego spichlerza. Budynek został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 000 zł33 m² 14 186,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Po podziale można kupić halę, dom z garażem i działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 349 000 zł253 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

1 450 000 zł122 m² 11 916,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:766 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny dom o powierzchni całkowitej 121,68m2. Wolnostojący budynek został posadowiony w spokojnej okolicy Jedlinie Zdrój na działce o powierzchni 766m2.