dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

634 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

634 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

680 000 zł900 m² 755,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży obiekt na który składa się: teren o powierzchni 5676 m ( 32m x 177m) zabudowany halą o powierzchni 900m2 ( 12,5m x 87,50m). Położony przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rzeczka

Rzeczka,dolnośląskie

3 500 000 zł1 240 m² 2 822,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:19 862 m²

Budynki użytkowe o pow1240m2 , na działce 19862m2. Cena 3500000zł - budynek główny nr I - dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej wynoszącej 909,80 metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kryniczno

Kryniczno,dolnośląskie

675 000 zł1 314 m² 513,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:9 250 m²

Budynki gospodarcze o powierzchni 1314 m2 , trzy - 266m2, 615 m2, 433m2. Działka o powierzchni ok 9250 m2. Można kupić trzy osobne działki. Cel: warsztat, produkcja, magazyn. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowość nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego: na sprzedaż hala wielofunkcyjna, produkcyjno-usługowa. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

299 000 zł522 m² 572,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Wyłącznie w naszym biurze! Do sprzedania wolnostojący, jednokondygnacyjny budynek produkcyjno-usługowy zlokalizowany w Chocianowie (okolice byłej fum). Budynek o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sportowa

Janowice Wielkie,dolnośląskie

5 700 000 zł1 400 m² 4 071,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:7 302 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Janowicach Wielkich. W pobliżu dworca kolejowego i Urzędu Gminy. Dojazd drogą utwardzoną, teren ogrodzony i utwardzony, woda, kanalizacja (uzgodniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Jęczmienna

Wrocław,dolnośląskie

109 000 zł17 m² 6 411,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Na sprzedaż wyremontowany garaż o powierzchni 17 m2 przy ul. Jęczmiennej Bardzo wygodny wjazd od ulicy. Polecam i zapraszam na prezentację! Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

 

 

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

 

 

Kłodzko,dolnośląskie

40 500 zł19 m² 2 131,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż garaż w zabudowie szeregowej, obręb Ptasia Góra, ul. Krasińskiego w Kłodzku. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 15,8m2 oraz powierzchni zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 980 000 zł2 498 m² 792,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 809 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w Dzierżoniowie, idealną dla inwestorów poszukujących obiektu o dużym potencjale adaptacyjnym i znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Daszyńskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

2 400 000 zł246 m² 9 756,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:134 m²

Inwestycja marzeń! Kamienica z dochodową restauracją w sercu miasta przy granicy z Niemcami! Biuro As Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 790 000 zł645 m² 4 325,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego obiektu magazynowo biurowego o łącznej powierzchni 645 m . Na obszarze znajdziesz przestronny magazyn o powierzchni 415 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Sokołowice,dolnośląskie

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży hali magazynowej/ warsztatowej wraz z częścią socjalną, znajdującą się w miejscowości Sokołowice. Budynek pokryty blachą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

889 000 zł1 152 m² 771,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 625 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Na sprzedaż: duża hala użytkowa z pomieszczeniami biurowymi w Centrum Strzegomia Powierzchnia działki: 0,16 ha Powierzchnia użytkowa: piwnica: 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bystrzyca Górna

Bystrzyca Górna,dolnośląskie

850 000 zł1 484 m² 572,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 484 m²

Lokalizacja: bystrzyca Górna, strefa przemysłowa Powierzchnia działki: 1484 m Powierzchnia budynku: 3 kondygnacje po 341 m każda Wymiary budynku: 9 m szerokości x 39 m długości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kolejowa

Międzybórz,dolnośląskie

4 143 960 zł3 453 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Kompleks działek Z zabudowaniami przemysłowo magazynowymi Oferta dotyczy sprzedaży całego kompleksu lub poszczególnych obiektów Przedmiotem sprzedaży jest rozbudowany kompleks nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Bogusławskiego

Wrocław,dolnośląskie

115 000 zł16 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Garaż murowany na sprzedaż doskonała inwestycja! Zdjęcie jest wyłącznie poglądowe. Na sprzedaż murowany garaż o powierzchni ok. 16 m , położony w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

 

 

Źródła,dolnośląskie

25 000 000 zł40 590 000 m² 0,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:24 753 m²

Oferta dostępna wyłącznie w mk Prestige! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość, o powierzchni 24 753 mkw zabudowana budynekiem o funkcji produkcyjno- magazynowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Magazynowa

Kamienna Góra,dolnośląskie

990 000 zł405 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Lokalizacja Kamienna Góra, ul. Magazynowa /teren kamiennogórskiej strefy ekonomicznej/ charakterystyka obiektu Budynek przemysłowy posadowiony jest przy drodze miejskiej i z niej odbywa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Magazynowa

Głogów,dolnośląskie

1 100 000 zł90 m² 12 222,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 345 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż zakład usługowy (budynek magazynowo - usługowy) położony przy ul. Magazynowej w Głogowie. Nieruchomość o powierzchni 90m2 położona jest na 13,5 ar działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żarka nad Nysą

Żarka nad Nysą,dolnośląskie

590 000 zł2 340 m² 252,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:40 823 m²

Gospodarstwo, zabudowa dworkowo-folwarczna. Budynek mieszkalny wraz z drugim budynkiem mieszkalnym oraz oborą i częścią magazynową. Oficyna mieszkalna o pow. 496m2, dwukondygnacyjna, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Siechnice,dolnośląskie

4 500 000 zł973 m² 4 624,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 648 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w miejscowości Zębice, między Wrocławiem a Oławą. Nieruchomość składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Łomnica,dolnośląskie

350 000 zł280 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 268 m²

Oferta na wyłączność! zapraszamy na prezentację! Biuro nieruchomości nexthome przedstawiam Państwu na sprzedaż budynek wolnostojący położony w Łomnicy, gmina Mysłakowice na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

 

 

Siechnice,dolnośląskie

4 500 000 zł973 m² 4 624,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 648 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rzemieślnicza

Zębice,dolnośląskie

4 500 000 zł973 m² 4 624,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 648 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 650 000 zł480 m² 5 520,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Piękna przedwojenna willa Z pokojami do wynajęcia Do sprzedaży piękna willa z pokojami do wynajęcia położona w Szklarskiej Porębie na działce o pow. 1200 m2. Na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

 

 

Golędzinów,dolnośląskie

1 900 000 zł1 271 m² 1 495,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferta Sprzedaży Nieruchomości Gruntowej z Budynkiem Ekspozycyjno-Produkcyjnym Lokalizacja: golędzinów, 5 km od Obornik Śląskich, 20 km od Wrocławia, 9 km do węzła drogi ekspresowej S5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Zębice,dolnośląskie

6 000 000 zł1 209 m² 4 962,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 648 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży zakładu produkcyjnego oraz domu jednorodzinnego wolnostojącego zlokalizowanego w miejscowości Zębice, między Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

620 000 zł2 471 m² 250,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:917 m²

Wombat nieruchomości prezentuje: nieruchomość inwestycyjna pieszyce O% prowizji od strony kupującej! Lokalizacja i opis działki Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana działka nr 386/1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

20 000 zł19 m² 1 052,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Witam serdecznie Przedstawiamy ofertę na wyłączność - nie szukaj dalej! Do sprzedania Garaż około 19m2 to lokal niemieszkalny 1 jedno pomieszczenie w bryle budynku w udziale częściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Michałowicka

Jelenia Góra,dolnośląskie

3 800 000 zł400 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home przedstawia ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Prusice

Prusice,dolnośląskie

24 000 000 zł7 000 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 6200m2+800 m2 powierzchni biurowo-socjalnej. Wysokość hali produkcyjnej około 6m, w najwyższym punkcie 16m ( około 700 m2 ) Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Oleśnica,dolnośląskie

2 198 000 zł505 m² 4 352,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 268 m²

Polecam do sprzedaży nowoczesny,wolnostojący obiekt produkcyjno-magazynowo-handlowy znajdujący się w strefie ekonomicznej w Oleśnicy. Oferta: > hala produkcyjno magazynowa > 390 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. 11 Listopada

Gromadka,dolnośląskie

430 000 zł672 m² 639,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferuję na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalno-usługowy wraz z dwoma budynkami gospodarczymi, zlokalizowaną w Gromadce (59-706) przy. ul. 11 Listopada nr 39. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ostroszowicka

Bielawa,dolnośląskie

6 500 000 zł5 781 m² 1 124,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Wombat nieruchomości przedstawia: oferta sprzedaży nieruchomości przemysłowej W bielawie O% prowizji od strony kupującej! Podstawowe informacje Rodzaj nieruchomości: kompleks przemysłowy (hale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Grabskiego

Bielawa,dolnośląskie

6 900 000 zł12 815 m² 538,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wombat nieruchomości prezentuje: oferta sprzedaży nieruchomości komercyjnej W bielawie okazja inwestycyjna Cena: 6 900 000 pln - za cały obiekt 0% prowizji od strony kupującej! Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

20 000 zł19 m² 1 052,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo Przedstawiamy ofertę na wyłączność - nie szukaj dalej! Do sprzedania Garaż około 19m2 to lokal niemieszkalny 1 jedno pomieszczenie w bryle budynku w udziale.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij