dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

637 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

637 ogłoszeń

827 750 zł385 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala garażowa wielostanowiskowa, wrocław. Gotowa inwestycja we Wrocławiu - hala garażowa z miejscami postojowymi. Na sprzedaż hala garażowa z miejscami postojowymi dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł800 m² 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 341 m²

Zabytkowy budynek z dużą działką w atrakcyjnej dla biznesu lokalizacji. Biuro Nieruchomości Activ w Bolesławcu oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 0,2341 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł441 m² 4 535,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:10 003 m²

Działka o powierzchni 1,03 ha Oferujemy Państwu do sprzedania , obiekt turystyczny położony w bliskiej okolicy Karpacza ( około 10 km) przy głównym ciągu komunikacyjnym. Budynek trzy.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł1 006 m² 2 972,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:290 m²

Oferta sprzedaży kamienica inwestycyjna Z częścią usługowo-mieszkalną Cena: 2 990 000 zł Powierzchnia budynku: 1 006 m (ok. 950 m pow. użytkowej) Powierzchnia działki: 290.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł600 m² 1 081,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 341 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 2341 m2 położoną w miejscowości Godzieszów, zabudowaną budynkiem z II połowy XIX.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł750 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

NA sprzedaż obręb kamień, gmina międzybórz, powiat oleśnicki nieruchomość zabudowana budynkiem usługowo - mieszkalnym Pow. działki : 6000 m Pow. Dom - 85 m Pow. budynku usługowego 750.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 691 m²

Budynek wolnostojący, trzykondygnacyjny, podpiwniczony. W piwnicy budynku znajdują się pomieszczenia użytkowe, techniczne, sanitarne i kotłownia. W poziomie parteru znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

2 671 200 zł1 484 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 192 m²

Opis nieruchomości sprzedaż Kategoria: kompleks budynków magazynowo- usługowych Lokalizacja: legnica, czarny Dwór Powierzchnia terenu: ok. 2192 m 2 Powierzchnia użytkowa budynków: 1484 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 296 m² 2 700,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:24 394 m²

Dwa obiekty turystyczne i działka 1,8ha w malowniczej miejscowości Bolesławów w Kotlinie Kłodzkiej. Pierwszy obiekt to budynek mieszkalno-noclegowy pełniący rolę agroturystyki.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł520 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - wolnostojący obiekt przemysłowy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. To funkcjonalna hala magazynowo-produkcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł4 460 m² 1 569,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:22 597 m²

Nieruchomość położona ok. 4Okm o Wrocławia - Oferta sprzedazy nieruchomości obejmującej działkę gruntu w użytkowaniu wieczystym obszaru 2,2597 ha zabudowanej budynkami użytkowymi.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł480 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 232 m²

Na sprzedaż wyjątkowy kompleks wypoczynkowy położony w Jagniątkowie, w sercu lasu 8 domków z sauną, balią i zejściem do przerębla, w którym można morsować Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł604 m² 5 794,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:7 874 m²

Grunt inwestycyjny, usługowo-magazynowy, bolesławiec. Bardzo dobra lokalizacja! Oferta dla inwestora, doskonała lokalizacja, duży potencjał. Logistycznie doskonale zlokalizowany obiekt przy obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł631,15 m² 2 376,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun nieruchomości: magdalena Borońska telefon   Kamienica w stanie do własnej aranżacji! Możliwość podziału na szesnaście mieszkań! Otoczenie nieruchomości: świdnica opiera się.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł900 m² 1 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż budynek o powierzchni 900m2 + garaże w samym Centrum Świdnicy na działce 1700m2. Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami : praktyki lekarskie kancelarie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 041,30 m² 2 400,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 402 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc8767 Kategoria: obiekt komercyjny, kamienica Lokalizacja: legnica, tarninów Powierzchnia zabudowy budynku: 800 m2 Powierzchnia działki: 2402 m2 opis Na sprzedaż 4kondygnacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 650 000 zł325 m² 8 153,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:952 m²

Kontakt Robert Dutczak:   , od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania funkcjonalny budynek usługowy w północnej części Jelcza-Laskowic o powierzchni 325m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł687 m² 5 240,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 255 m²

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży obiekt hotelowy w ścisłym centrum Świeradowa Zdroju. Szczegóły oferty: prezentowana oferta dotyczy nieruchomości, którą stanowią dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 871 m² 508 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości willowej położonej w przepięknej miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Obiekt, objęty ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 500 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna historyczny budynek dawnego młyna | ponad 1500 m powierzchni Biuro Nieruchomości prezentuje niepowtarzalny obiekt o ogromnym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 260 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:11 335 m²

Na sprzedaż prosperujący ośrodek weselno-noclegowy zlokalizowany w Oławie w województwie dolnośląskim. Zabudowania są przedwojenne z historią sięgającą 1754 roku. Obiekt nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł300 m² 3 433,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:301 m²

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dom-pensjonat w sercu Cieplic, dzielnicy uzdrowiskowej Jeleniej Góry. Dom położony przy Parku Zdrojowym, blisko Term Cieplickich w otoczeniu sanatoriów.

Szczegóły ogłoszenia

5 199 999 zł2 300 m² 2 260,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 353 m²

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący kompleks budynków przemysłowo biurowych o łącznej powierzchni 2300 m , położony na działce o powierzchni 0,6353 ha. Nieruchomość znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł779,50 m² 3 835,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:5 520 m²

Na sprzedaż budynek usługowy w stanie surowym otwartym + atrakcyjne działki inwestycyjne Brzezinki, ul. Główna W doskonałej lokalizacji nad pięknym jeziorem i lasem z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

1 292 500 zł1 175 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 1175 m - Kowary Przedmiotem sprzedaży jest przestronna hala produkcyjno-magazynowa o łącznej powierzchni 1175 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 064 m² 140,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Sprzedaż nr oferty: sbdoc7890 kategoria: obiekt komercyjny lokalizacja: chocianowiec powierzchnia użytkowa: 1064m2 powierzchnia działki: 3800m2 Na sprzedaż nieruchomość o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł2 191 m² 602,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Zgodnie z aktualnym mpzp: nieruchomość położona jest na terenie: ł1.4/UA Ustalenia planu dla terenu o symbolu Ł1.4/UA: 1) tereny zabudowy usług administracji o symbolu UA: a) podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł2 072 m² 1 568,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny Legnica, ul. Kawaleryjska Opiekun oferty: paweł Grzesik tel.   Cena: 3 250 000 zł Powierzchnia użytkowa: 2 072 m Na sprzedaż wyjątkowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł1 152 m² 684,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 625 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Na sprzedaż: duża hala użytkowa z pomieszczeniami biurowymi w Centrum Strzegomia Powierzchnia działki: 0,16 ha Powierzchnia użytkowa: piwnica: 62.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł1 000 m² 25 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kameralny apartamentowiec | ścisłe centrum Wrocławia | pozwolenie na użytkowanie. Przedmiotem sprzedaży jest w pełni zrealizowany budynek apartamentowy o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł353,16 m² 11 864,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:436 m²

Biskupin to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia - dzięki doskonałemu położeniu umożliwia szybką komunikację z centrum miasta a renomowany charakter okolicy sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 738,10 m² 1 150,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! kłodzko - centrum ul. Okrzei. Super inwestycja. Obiekt przynoszący dochód. Idealny w celach wynajmu. Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość funkcjonalna w Kłodzku. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł5 378 m² 418,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe