dowolna

Budynki użytkowe na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu budynków użytkowych

377 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

377 ogłoszeń

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy wysokiej jakości nowoczesną przestrzeń magazynową z biurami, którą zbudowano w latach 2019-2021r koło okolic Wrocławia Lokalizacja -16 km do lotniska Wrocław Starachowice -12 km.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł479 m² 26,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Willa z duszą, prestiż i tradycja - zabytkowa willa na wrocławskim Dąbiu Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   licencja pfrn nr 28332 Zapraszam do wynajmu przestronnej, stylowej.

Szczegóły ogłoszenia

45 150 €10 500 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia moduł magazynowy ok. 10500 m2, biuro 100m2 (lub więcej), wrocław. Standard: - wysokie składowanie 10 m - 12 doków - 2 bramy z poziomu 0 - ochrona - tryskacze - posadzka niepylna.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł1 080 m² 15,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem - hala magazynowo- produkcyjna zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Krzyki - Tarnogaj we Wrocławiu. Powierzchnia obiektu wynosi 1080 m , wyposażona w szeroką bramę.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł150 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia atrakcyjnie położony i świetnie skomunikowany obiekt magazynowy, położony na II piętrze budynku magazynowo-biurowego w centrum Świebodzic. Przy obiekcie plac manewrowy.

Szczegóły ogłoszenia

7 400 zł200 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn około 300 mkw na terenie przemysłowo produkcyjnym. Duza brama wjazdowa. Magazyn murowany, nagrzewnica, kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł1 500 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo - biurowy o powierzchni 1500 m2. Hala magazynowa o wysokość 8 m, ogrzewana, posadzka bezpyłowa,Obiekt chroniony i monitorowany. Możliwość zaaranżowania.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o pow. 3000 m kw., posadzka przemysłowa niepylna, wysokość ok. 7- 8 m , bramy wjazdowe 4,2 x 4,5, i doki hydrauliczne. Plac manewrowy, parkingi. Dodatkowo powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Do Wynajęcia Powierzchnie / Hale Logistyczne, magazynowe o Profilu Magazynowo - Produkcyjnym Pełna Dokumentacja Dostępna u Nas w Biurze. Zobacz film : Z wielką przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

18 340 zł360 m² 50,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn z biurem na wynajem Wrocław Biskupin Powierzchnia: 360 mkw magazynu Część biurowa: 70 mkw Cena: całkowity koszt 18 340 netto / miesięcznie (w tym opłaty na media) Do wynajęcia nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Przemysłowa

Lubin,dolnośląskie

22 800 zł1 200 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 450 m²

Oferuję do wynajęcia halę o powierzchni 1200 m . Nieruchomość jest przestronna i dobrze doświetlona. Może zostać wykorzystana jako magazyn lub na cele produkcyjne, obecnie jest to hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala wolna od zaraz Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

4 860 zł270 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Hala magazynowa, usługowa, produkcyjna dla Twojego biznesu! Hala w bardzo dobrym stanie od zaraz! Hala o powierzchni 27 0 m2. Wjazd bezpośredni do hali bez rampy. Dojazd do posesji asfaltem. Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 515 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia na wynajem - około 150 m , 6 pomieszczeń, parter, idealna do działalności magazynowej lub produkcyjnej Oferujemy na wynajem przestronną powierzchnię o łącznej powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ogrodowa

Pieszyce,dolnośląskie

25 830 zł1 625 m² 15,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 650 m²

Hala Produkcyjno-magazynowa do wynajęcia lub sprzedania na działce 4650 m2 częściowo utwardzoną , ogrodzona o powierzchnia hali 1625 m2. Jest możliwość wydzielenia mniejszych hal. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

17 160 zł660 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo biurowy w strefie przemysłowej, wrocław-Suchy Dwór A4 Park. Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - biurowa, 800 m z naturalną możliwością podziału na 2 x 400 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala wolna od zaraz Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

4 800 zł240 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na wynajem hala magazynowa, usługowa, produkcyjna? Mam dla Ciebie halę w bardzo dobrym stanie od zaraz! Hala z pomieszczeniami socjalnymi, biurami o powierzchni 2 40 m2. Wejście do hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Źródła

Źródła,dolnośląskie

30 000 zł1 078 m² 27,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 1078 m . Na terenie obiektu znajduje się wygodny plac manewrowy utwardzony kostką brukową o powierzchni 400 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

500 zł25 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia murowany, parterowy magazyn, składający się z dwóch pomieszczeń z niezależnymi wejściami. Przy obiekcie dostępne jest miejsce postojowe. Dojazd drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 300 zł120 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia budynek o powierzchni 120 m2 + 60 m2 domek gospodarczy na Krzykach. Dodatkowe informacje: - przed obiektem znajduje się plac do zagospodarowania - wielkość działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 000 zł350 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn z zapleczem o łącznej powierzchni 350 m kw. Magazyn wysoki- ok. 7 m 250 m kw., posadzka przemysłowa niepylna, duża brama, ogrzewanie (nagrzewnice wodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala wolna od zaraz

Wałbrzych,dolnośląskie

4 860 zł270 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Prowadzisz działalność i potrzebujesz halę magazynową, usługową, produkcyjną? Hala w bardzo dobrym stanie od zaraz! Hala o powierzchni 27 0 m2. Wjazd bezpośredni do hali bez rampy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala wolna od zaraz Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

4 560 zł240 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na wynajem hala magazynowa, usługowa, produkcyjna? Mam dla Ciebie halę w bardzo dobrym stanie od zaraz! Hala o powierzchni 2 40 m2. Wejście do hali przez rampę. Dojazd do posesji asfaltem. Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Legnica

Legnica,dolnośląskie

3 750 zł105 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia nową halę magazynową o powierzchni 105 m , zlokalizowaną w miejscowości Prostynia, w sąsiedztwie zjazdów A4 i S3, zaledwie 5 km od centrum Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

30 000 zł2 400 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Hale magazynowe - Wałbrzych, ul. Chrobrego Polecam na wynajem obiekt magazynowy na terenie Wałbrzycha, przy ul. Chrobrego. W bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Opis Na wynajem dwie hale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

3 900 zł175 m² 22,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa z możliwością prowadzenia produkcji w Świętej Katarzynie. Lokalizacja zaledwie 12 km od centrum Wrocławia, doskonały dojazd do Obwodnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

10 000 zł900 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł136 m² 40,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 Lokalizacja: Nieruchomość położona jest przy ulicy Grabiszyńskiej- jednej z głównych arterii komunikacyjnych zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Poznańska

Legnica,dolnośląskie

10 800 zł720 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa w Legnicy. Powierzchnia 720 m , idealna dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni magazynowej. Obiekt wyposażony w zaplecze sanitarno-biurowe, szatnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

3 750 €750 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Wynajem Nowoczesnej Hali Logistyczno-Magazynowej z Biurowcami! Wszechstronna przestrzeń w strategicznej lokalizacji - idealna dla Twojego biznesu! Uniwersalne zastosowanie obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

14 000 zł352 m² 39,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:692 m²

Do wynajęcia oferuję hale położoną w Wałbrzychu przy ul. Batorego. Hala położona w atrakcyjnym miejscu , idealnie nadająca się pod powierzchnię magazynową , warsztat, lub hale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

55 000 zł1 998 m² 27,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 814 m²

Oferta doskonale dopasowana dla firm produkcyjnych potrzebujących warunki środowiskowe. Zapraszamy zakłady metalowe, blacharskie, montownie, lakiernie, producentów elementów metalowych, z tworzyw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

280 zł14 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym w Lubinie na oś. Zalesie - ul. Krzemieniecka 22c, 22d. Brama wjazdowa na pilota, cały garaż z monitoringiem. Cena najmu 280 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

8 660 zł500 m² 17,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia Hala produkcyjno-magazynowa w Świebodzicach- pełcznica o powierzchni 500 m2 wraz z częścią socjalno-biurową, tj dwoma biurami: 40 m2 (poziom hala)oraz 26 m2 (sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chłopska

Wrocław,dolnośląskie

12 000 zł400 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Hala produkcyjno-magazynowa z biurem / showroomem 400 m | Wrocław, kowale ul. Chłopska Na wynajem funkcjonalny i zadbany obiekt produkcyjno-magazynowy z rozbudowaną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 500 zł350 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia murowany magazyn o powierzchni 350 m kw., dostęp z poziomu zero przez bramę 3,5 x 5 m, wysokość od 4,6- 6,2 m, częściowo do 9,5 m. Posadzka niepylna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

14 990 zł1 000 m² 14,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu oferę wynajmu Hali magazynowo -produkcyjnej położonej w strefie przemysłowej blisko centrum Jeleniej Góry. Hala jest ogrzewana - piec na ekogroszek ( hala -dmuchawy, biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Kolejowa

Lubin,dolnośląskie

500 zł20 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

Do wynajęcia od zaraz Prezentujemy Państwu do wynajęcia garaż z kanałem o pow. 20 m.kw Bardzo atrakcyjna lokalizacja Lubin, ul. Kolejowa - bliska okolica hali tenisowej. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 000 zł320 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo- produkcyjna o całkowitej powierzchni 320 m2, w tym część socjalno-biurowa 100 m2. Wysokość hali od 5,5 do 7,5 m. Posadzka bezpyłowa, nagrzewnice gazowe. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

14 250 zł570 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 570m2 , położona w kompleksie obiektów przemysłowych. Hala produkcyjna- 570m2, wysokość 5m, położenie na jednym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec wolny od zaraz, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

500 zł25 m² 19,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Wynajmę Lokal 25 m | Wrocław, ul. Kaszubska | Magazyn | Archiwum | Pracownia | Przyziemie / poziom - 0,5 (suchy, bez wilgoci) Lokalizacja Wrocław, ul. Kaszubska (nadodrze blisko centrum)lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

26 000 zł770 m² 33,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia - bezpośrednio od właściciela (brak prowizji) magazyn z powierzchnią socjalno biurową o łącznej powierzchni 770 m 2 w tym hala magazynowa ok. 620 m 2 oraz.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij