dowolna

Budynki użytkowe na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu budynków użytkowych

377 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

377 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

12 000 zł400 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wrocław, na wynajem Hala z biurem-magazynem + pomieszczenia socjalne łącznie 400m2 Rozkład pomieszczeń i powierzchnię odczytacie Państwo na załączonym planie. Istnieje dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł400 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Zajączków - kierunek Oborniki Śląskie Polecam do najmu budynek z przeznaczeniem na dowolną usługę np.: hala , magazyn ,warsztat , produkcja , sala bankietowa o powierzchni 400m. Przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł376 m² 37,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Idealny na siedzibę firmy, biura lub usługi medyczne. Budynek ul. Niecała 8, 58-100 Świdnica Samodzielny obiekt dwukondygnacyjny , parter + piętro +lokal przynależny. Główny budynek 330m2, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wałbrzychu przy ul.Armii Krajowej 1 Pomieszczenia biurowe 36m2 parter i 32m2 piętro. Do dyspozycji aneks kuchenny,toaleta. Hala z rampą 150m2. Ogrzewana hala i pomieszczenia biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 150 m2 z możliwością dostosowania i powiększenia do 450 m2. Lokal znajduje się w Parku handlowym Aleja 69 zlokalizowany w przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Pod wynajem oferuję halę wolnostojącą zlokalizowaną w dzielnicy Biały Kamień. Obiekt usytuowany jest na prostokątnej, w pełni uzbrojonej dużej działce. Hala składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

6 500 zł375 m² 17,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-biurowa o powierzchni około 375 m , położona w bardzo dobrej lokalizacji na Piaskowej Górze przy ulicy Długiej w Wałbrzychu. W pobliżu obi,.

Szczegóły ogłoszenia

20 400 zł340 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia funkcjonalny obiekt biurowo-magazynowy. Powierzchnia jest niezależna - z własnymi dostępami odrębnie na część biurową, odrębnie na część magazynową. Posadzka czysta, niepylna.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę produkcyjno- magazynową o powierzchni 500 m kw. Hala ogrzewana, posadzka przemysłowa, dużą brama wjazdowa, zaplecze socjalne i biurowe ok. 70 m kw. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł195 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:195 m²

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w wynajmie hali położonej w przemysłowej część miasta. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 195 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

8 750 zł250 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy, murowaną halę produkcyjno-magazynową o powierzchni 250 m . Hala jest ogrzewana, co zapewnia komfort użytkowania przez cały rok - dostępne opcje ogrzewania to gazowe lub elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł245 m² 61,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:245 m²

Magazyn z biurami. Lokalizacja: bielany Wrocławskie, rejon węzła autostradowego A4 / S8. Cena: 5 882 pln netto (+ media i opłaty eksploatacyjne) Powierzchnia: 245 m Główne parametry.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł182 m² 19,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 245 m²

Wynajmij halę z zapleczem biurowym w Cieplicach. Od 182 m do 1191 m doskonały dojazd A4 i dw367. Przedstawiam ofertę najmu kompleksu pięciu niezależnych hal.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 500 m2. Możliwość wynajęcia placu utwardzonego od 500 m2 do 9000 m2.Plac utwardzony dostępny przy magazynie. Obiekt w pełni chroniony , dobry dojazd dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

38 400 zł2 400 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni ok. 2400 m w bardzo dobrej lokalizacji w Bolesławcu. Obiekt idealnie sprawdzi się pod działalność magazynową, logistyczną lub produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł355 m² 46,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na wynajem przestronna hala magazynowa o powierzchni 240 m , uzupełniona komfortową powierzchnią biurowo-socjalną o powierzchni 120 m , idealna dla Twojego biznesu. Wnętrze cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 150 m² 28,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt produkcyjno- magazynowy z powierzchnią socjalno- biurową - 4150 m kw. Hala produkcyjna 3750 m kw. o wysokości 9m ok.2000 m kw. 4,7-9 ok. 1750 m kw.,.

Szczegóły ogłoszenia

68 400 zł3 600 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia przestronną halę produkcyjną o powierzchni aż 3600 m (możliwość powiększenia do 5000m2). Główne atuty oferty to: wytrzymała, niepylna posadzka przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia parter budynku handlowo-usługowego z dużym, ogrodzonym parkingiem i zapleczem biurowo-socjalnym. Całość ogrodzona i monitorowana. Teren niezalewowy. Wszystkie media,siła,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 458 m²

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania budynek usługowy na wynajem długoterminowy we Wrocławiu przy ul. Strachocińskiej. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł909,70 m² 9,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia lokal magazynowo-biurowy w Legnicy doskonała lokalizacja dla Twojego biznesu! Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny obiekt w zachodniej części Legnicy, położony w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

29 200 zł2 000 m² 14,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem powierzchnię produkcyjną lub magazynową o powierzchni 20 00 m , zlokalizowaną we wschodniej, dogodnej części Wrocławia. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie ważnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł145 m² 26,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 145m2 zlokalizowane na I piętrze w Świdnicy. Nieruchomość zlokalizowana przy wylocie na Wrocław. Lokal składa się z: sali.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł5 000 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:9 709 m²

Kompleks handlowo-usługowy w Głogowie strefa przemysłowo-handlowa Polecamy na wynajem atrakcyjny kompleks nieruchomości o przeznaczeniu handlowo-usługowym, zlokalizowany w Głogowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł300 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 672 m²

Do wynajęcia część hali o powierzchni min 300 m2. Nieruchomość położona w miejscowości Zebrzydowa, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki. Ogłoszenie dotyczy wynajęcia powierzchni min 300.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa Do wynajęcia nowa hala o powierzchni 1000 m2- możliwość wydzielenia powierzchni biurowo-socjalnej ok.50m2.Lub opcja dostawienia kontenerów. Obecnie w trakcie budowy. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

40 128 zł1 254 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 1254 m2 + część biurowo-socjalna 50m2, położona w kompleksie obiektów przemysłowych. Hala magazynowa - wysokość 7-8m, konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

17 139 zł591 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od 1 maja powierzchnie produkcyjno-magazynowe lub biurowe. Nieruchomość położona w Zgorzelcu przy ul. Słowackiego. Przedmiotem wynajmu jest kompleks jednokondygnacyjnych, bez progowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Polkowice, wynajm nieruchomości zabudowaną pod działalność, 30 ar, 5000zł. Na wynajem oferuję funkcjonalną i przestronną nieruchomość o powierzchni 30 arów, położoną w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

8 820 zł490 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo - produkcyjny o powierzchni 490 m2. Obiekt znajduje się przy obwodnicy - Psie Pole. Hala magazynowa o wysokości około 6 m, nieogrzewana, posadzka betonowa, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia atrakcyjne hala handlowo-produkcyjno- magazynowa o powierzchniach: ok177m2, z zapleczem sanitarnym; a w nim wc, natryskiem, umywalką, lokalizacja: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł400 m² 17,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Duży obiekt na wynajem - dostępny na już! gotowy materiał pod działalność dla przedsiębiorcy - sprawdź! Obiekt znajduje się przy ul. Bagiennej w Legnicy w świetnej inwestycyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Polecamy nową halę magazynową o powierzchni 3000 mkw w Bolesławcu w pobliżu zjazdu na A4. Minimalny moduł do wynajęcia: 750 mkw Wysokość hali: 10 metrów Do dyspozycji są dwa biura.

Szczegóły ogłoszenia

6 750 zł250 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do wynajęcia hala usługowo-produkcyjna z możliwością podziału na niezależne moduły. Lokalizacja: oława 3 Maja bardzo dobry dojazd, blisko terenów przemysłowych i głównych tras Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

70 400 zł3 200 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w nowo odrestaurowanym biurowcu położonym w centrum Legnicy, obiekt o wysokim standardzie i doskonałej lokalizacji położony przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Obiekt na wynajem długoterminowy lub na sprzedaż oraz zamiana w miejscowości Wziąchowo Wielkie ok.10 km od Milicza i ok.8 km od Sulmierzyc Zamienię na dom lub mieszkanie na terenie całego.

Szczegóły ogłoszenia

24 500 zł1 000 m² 24,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa Hala magazynowa o pow. 1000 m2 hala dostępna od 1 września Hala położona przy głównej drodze. Bardzo dobry dojazd do aow oraz autostrady A4. Dwa wjazdy umożliwiające łatwą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 591 m²

Biuro Nieruchomości Dworakowski Firma działająca od 1991 roku. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy. Dzisiaj oferujemy na sprzedaż i wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 462 m²

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do wynajmu 2 piętrowy, podpiwniczony budynek o pow. użytkowej 2880 m2 usytuowany na działce o powierzchni 4075 m2 w Bolesławcu. W mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

13 478 zł381 m² 35,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn 309 m kw. położony na parterze budynku, brama rozładunkowa, posadzka przemysłowa niepylna, wysokość 3 m, ogrzewanie gazowe. Dodatkowo pomieszczenia biurowe, część.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij