dowolna

Budynki użytkowe na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu budynków użytkowych

377 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

377 ogłoszeń

10 800 zł681,32 m² 15,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do wynajęcia hala w Świebodzicach- ciernie. Powierzchnia obiektu 570,34 mkw + budynek wolnostojący 110,98 mkw. Powierzchnia działki 1900 mkw. Przeznaczenie działki w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

64 500 zł3 000 m² 21,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 214 m²

DO wynajęcia hale magazynowe W budynku magazynowo-produkcyjnym Z częściami biurowo-technicznymi, strefa przemysłowa, bolesławiec. Cena najmu pow. 3000 mkw - 64500 zł netto plus serwis (8,5zł.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł225 m² 20,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni użytkowej 225 m , zlokalizowana na ogrodzonym i utwardzonym terenie, z bardzo dobrym dojazdem do głównych tras. Parametry obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł900 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala przemysłowa. Powierzchnia 900m 2. Wysokość pomieszczeń 6m. Idealna na magazyn lub produkcje. Podłoga ceglana, klinkierowa. Cena 15zł/m 2. Dodatkowo płatne media. Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł8 500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta realizacji obiektu pod potrzeby najemcy. Istnieje możliwość stworzenia obiektu o powierzchni dopasowanej do Najemcy. Lokalizacja: jawor, obiekt zlokalizowany w rejonie przemysłowym dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł15 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Do wynajęcia miejsce zewnętrze postojowe przy ul. Żegiestowskiej 7a (inwestycja Incepti), obok sklepu Blumiś - miejsce jest za szlabanem - koszt 200zł/m Zapraszam Jacek Jankowski | Propertier *oferta.

Szczegóły ogłoszenia

29 500 zł930 m² 31,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia Hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni około 800 m2 + powierzchnia biurowo-socjalna 130m2. Posadzka przemysłowa, ogrzewanie gazowe, moc energetyczna 80 kw, wysokość hali 7m. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł551 m² 29,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Hala magazynowa o konstrukcji stalowej szerokość ok. 60,5 m x głębokość 9,1 m , wysokość 7-8,5 m wykonana z blachy obłożonej płytami warstwowymi z wypełnieniem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł300,30 m² 7,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna Hala magazynowa 300 m (2 poziomy), wysoka, wjazd z poziomu 0. Blisko Świdnica! 1. Opis nieruchomości Oferujemy do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 300 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

380 zł18 m² 21,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia w Głogowie garaż na osiedlu śródmieście na ul. Aleja Wolności. ( przy wieżowcu Plac Jana z Głogowa i Poczdamskiej ) Takie pomieszczenie gospodarcze to idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł470 m² 25,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn / Plac utwardzony Do wynajęcia magazyn o powierzchni 470m2. Wysokość 4,5 ,posadzka przemysłowa. Magazyn nieogrzewany, położony na parterze. Brama z poziomu 0. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł480 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjno magazynowa- o powierzchni około 500m2 + biura około 100 m2. lub 200 m2 Obiekt zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od Obwodnicy autostradowej.

Szczegóły ogłoszenia

9 756 zł600 m² 16,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 600 m2. Do hali przynależy zaplecze socjalne składające się z kuchni oraz łazienki. Całość posadowiona jest na działce gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

9 720 zł360 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo - usługowy o szerokich możliwościach prowadzenia działalności gospodarczej. Hale - 360 m2 + 360 m2 + 250 m2. Wysokość hali od 3m do 5 m. Cena - 27zł/m2. Plac od 3000 m2 - 13000.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł300 m² 26,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-usługowa 300 m Jawor Na wynajem oferujemy nowoczesny obiekt magazynowo-usługowy o powierzchni 300 m , zlokalizowany w Jaworze, w strategicznym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł1 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo - produkcyjny o powierzchni 1000 m2+ część biurowo-socjalna. Hala magazynowa o wysokości około 5 m, nieogrzewana, posadzka betonowa, bramy rozładunkowe.

Szczegóły ogłoszenia

21 496 zł780 m² 27,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 780 m kw. Hala ogrzewana gazem, doświetlona świetlikami posadzka niepylna, duża brama wjazdowa, śluza wentylacja mechaniczna, wysoka moc.

Szczegóły ogłoszenia

16 968 zł404 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia lokal o powierzchni 404 m kw. położony na parterze budynku. Proponowany lokal składa się z dwóch dużych pomieszczeń ok. 70-80 m kw, i mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

28 500 zł1 440 m² 19,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1320,02m2 oraz część biurowo-socjalna -119,09m2. Obiekt zlokalizowany jest bezpośrednio przy zjeździe z S8. Standard obiektu: wysokość budynku.

Szczegóły ogłoszenia

23 427 zł1 561,83 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:315 m²

Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość administracyjno-magazynowa, położona w Mysłakowicach przy ulicy Ignacego Daszyńskiego. Jest to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących elastycznych.

Szczegóły ogłoszenia

6 020 zł172 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia ogrzewany magazyn o pow. 172 m kw. (możliwość zwiększenia do 219 m), posadzka niepylna, duża dwuskrzydłowa brama. Biura o pow. 127 m kw. (pokoje 15,24 i 57.

Szczegóły ogłoszenia

39 900 zł1 403 m² 28,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem przestronną halę magazynową z suwnicą o udźwigu 8 ton, z wysokością podnoszenia około 5 metrów, idealną do różnorodnych zastosowań przemysłowych.

Szczegóły ogłoszenia

280 zł14 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym w Lubinie na oś. Zalesie - ul. Krzemieniecka 22c, 22d. Brama wjazdowa na pilota, cały garaż z monitoringiem. Cena najmu 280 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 516 m²

Północ Nieruchomości oferuje do wynajęcia obiekt przemysłowo-handlowy w Pieńsku k/zgorzelca. Przedmiotem wynajmu jest obiekt przemysłowo-handlowy o powierzchni 300 m2. Możliwość najmu.

Szczegóły ogłoszenia

10 260 zł540 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

do wynajmu Hala magazynowa z zapleczem socjalnym. Brama wjazdowa wysokości 4,20 m, w obiekcie instalacje elektryczne i oświetlenie. Przy Hali rampa rozładunkowa. Na terenie magazynów plac.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł2 164,32 m² 14,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Do wynajęcia nieruchomość komercyjna położona w gminie Środa Śląska, w obszarze Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Opis nieruchomości: działka o powierzchni 8 800 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Miller poleca na wynajem pomieszczenie gospodarcze z placem na magazyn, warsztat,garaż nieopodal Centrum Kamiennej Góry. Powierzchnia obiektu do wynajęcia to 65m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania dwukondygnacyjny lokal usługowy/przemysłowy na wynajem długoterminowy we Wrocławiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

12 160 zł760 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn 760 mkw Wysokość około 4,5m Duza brama wysokości 3,5 m Posadzka betonowa równa. Przed magazynem plac składowy i parkingowy. Biura : nie ma na hali powierzchni biurowej, właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:585 m²

Do wynajęcia Wolnostojący budynek biurowy z 9 miejsca mi parkingowymi dla klientów - położony w Centrum Lubina przy ulicy Odrodzenia - jednej z głównych i ruchliwych ulic miasta.

Szczegóły ogłoszenia

12 250 zł490 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo- produkcyjna o powierzchni 490 mkw. Posadzka betonowa, wysokość ok. 6 m, brama z poziomu rampy 3 x 3 m umożliwiająca rozładunek samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:330 m²

Do wynajęcia mała hala z biurem w Warmątowicach Sienkiewiczowskich. Nadaje się na warsztat, magazyn. Powierzchnia działki 3,3 ara, dobrze skomunikowana, blisko Legnicy oraz autostrady A4.

Szczegóły ogłoszenia

22 500 zł1 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 m²

Lokalizacja: okolice Środy Śląskiej położony przy drodze krajowej numer 94, obiekt zlokalizowany w rejonie przemysłowym dobrze skomunikowanym z drogami krajowymi. Dojazd drogą asfaltową, bez.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł400 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę magazynowo-produkcyjno-usługową. Obiekt idealny pod działalność serwisową z częścią ekspozycyjną. Przy głównym ciągu komunikacyjnym. Hala około 300 m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjna/magazyn Lokalizacja: świdnica, dojazd asfaltowy, także dużym autem, tirem. Hala o powierzchni ok 150m2, kształt zbliżony do prostokąta. Czynsz 3000zł brutto. Oferta Agencji Izyda.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł1 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

W przypadku tej nieruchomości pośrednik nie pobiera prowizji od najemcy. Wynajmij 1000 m magazynu wysokiego składowania z regałami o wysokości 4,8 m, idealny do optymalnego przechowywania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

English below: **wynajem Hali Magazynowej z Zapleczem Socjalnym i Biurowym w rejonie Bielan Wrocławskich.** Szczegóły obiektu: Całkowita powierzchnia : od - 1200 m do 2850 m2 > Hala.

Szczegóły ogłoszenia

18 350 zł500 m² 36,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - biurowo - usługowa. Nieruchomość usytuowana na północnej stronie Wrocławia, z szybkim dostępem do głównych dróg o znaczeniu lokalnym.

Szczegóły ogłoszenia

24 900 zł700 m² 35,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną halę magazynowo - produkcyjną o łącznej powierzchni ponad 700 m , składającą się z przestronnej części magazynowej, komfortowych biur, pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

22 500 zł750 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz nowoczesnej hali przemysłowej, magazynowej, potrzebujesz przestrzeni biurowej, placu, miejsc parkingowych? Zależy Ci na lokalizacji zapewniającej bezpośredni dojazd tirów? Chcesz aby Twoi.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł1 000 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia Hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni około 1000 m2 w tym pomieszczenia biurowo-socjalne około 130m2. Hala posiada działającą suwnice 3 T. + 2 T. Wysokość hali 7 m. Bramy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij