dowolna

Budynki użytkowe na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu budynków użytkowych

377 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

377 ogłoszeń

70 400 zł3 200 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w nowo odrestaurowanym biurowcu położonym w centrum Legnicy, obiekt o wysokim standardzie i doskonałej lokalizacji położony przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

CO wynajmujemy? Pomieszczenia magazynowe, biurowe, produkcyjne oraz hale o różnych powierzchniach od około 60 m do 620 m . - niski koszt - 10,00 pln za m , - zróżnicowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Obiekt na wynajem długoterminowy lub na sprzedaż oraz zamiana w miejscowości Wziąchowo Wielkie ok.10 km od Milicza i ok.8 km od Sulmierzyc Zamienię na dom lub mieszkanie na terenie całego.

Szczegóły ogłoszenia

24 500 zł1 000 m² 24,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa Hala magazynowa o pow. 1000 m2 hala dostępna od 1 września Hala położona przy głównej drodze. Bardzo dobry dojazd do aow oraz autostrady A4. Dwa wjazdy umożliwiające łatwą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

29 450 zł950 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa o powierzchni 900 m2 +50m2 część socjalno- biurowa. Obiekt zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od drogi ekspresowej, w pełni chroniony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 591 m²

Biuro Nieruchomości Dworakowski Firma działająca od 1991 roku. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy. Dzisiaj oferujemy na sprzedaż i wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł230 m² 15,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:260 m²

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   Zadbany budynek na wynajem o powierzchni 230 m2 W ofercie naszego biura budynek na wynajem z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 462 m²

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do wynajmu 2 piętrowy, podpiwniczony budynek o pow. użytkowej 2880 m2 usytuowany na działce o powierzchni 4075 m2 w Bolesławcu. W mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:43 m²

Polkowice, 43 m2 garaż, do wynajęcia, fiołkowa, 1200 zł miesięcznie. Do wynajęcia podwójny garaż w budynku mieszkalnym o powierzchni 43 m2 w Polkowicach ul. Fiołkowa 20. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

13 478 zł381 m² 35,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn 309 m kw. położony na parterze budynku, brama rozładunkowa, posadzka przemysłowa niepylna, wysokość 3 m, ogrzewanie gazowe. Dodatkowo pomieszczenia biurowe, część.

Szczegóły ogłoszenia

37 800 zł1 400 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem funkcjonalną halę produkcyjną o powierzchni 1400 m , którą można elastycznie powiększyć aż do 4000 m w zależności od potrzeb. W hali znajduje się solidna.

Szczegóły ogłoszenia

29 656 zł1 345 m² 22,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę produkcyjno- magazynową z zapleczem socjalno- biurowym o powierzchni 1345 m kw. Posadzka niepylna, hala ogrzewana i klimatyzowana, brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł300 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia hala o powierzchni 300m na Szczawienku! Oferujemy do wynajęcia halę o powierzchni 300m , zlokalizowaną na Szczawienku w pobliżu głównej drogi, z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

280 zł14 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym w Lubinie na oś. Zalesie - ul. Krzemieniecka 22c, 22d. Brama wjazdowa na pilota, cały garaż z monitoringiem. Cena najmu 280 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł10 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dojazd drogą asfaltową, bez ograniczeń tonażowych i wysokościowych transportu. Odległość od Lubina 30 km Odległość od Wrocławia 50 km Odległość od Zgorzelca 90 km Obiekt magazynowy gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko u nas - nie szukaj dalej! Prezentacje wyłącznie po wcześniejszym umówieniu za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje do wynajęcia W całości kamienicę.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł1 200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo- produkcyjny o powierzchni 1200 m kw. Cztery bram z poziomu zero, zaplecze socjalne, posadzka przemysłowa niepylna, dostępność placu utwardzonego, dojazd samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

12 600 €3 000 m² 4,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:225 m²

Prezentujemy Wynajem Nowoczesnej Hali Logistyczno-Magazynowej z Biurowcami! Wszechstronna przestrzeń w strategicznej lokalizacji - idealna dla Twojego biznesu! Uniwersalne zastosowanie obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

21 700 zł1 214 m² 17,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 1131 m kw. Hala ogrzewana gazem, doświetlona świetlikami posadzka niepylna, duża brama wjazdowa, oświetlenie ledowe. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł2 400 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferujemy na wynajem kompleks magazynowy zlokalizowany przy ul. Chrobrego w Wałbrzychu. Jest to strategicznie położony obiekt, który dzięki doskonałej komunikacji i dużej działce stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 163 m² 51,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 038 m²

Wyjątkowa oferta wynajmu budynku biurowo-magazynowego wraz z halą magazynową w centrum Wrocławia (1163 mkw) tylko 3 km od wrocławskiego Rynku. Idealna przestrzeń dla Twojego Biznesu: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Pod wynajem oferuję halę zlokalizowaną w centrum Świebodzic. Obiekt usytuowany jest przy ulicy Strzegomskiej - głównej ulicy miasteczka. Hala składa się z wiatrołapu - 12,7 m2 sali.