dowolna

Budynki użytkowe dolnośląskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

1 016 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 016 ogłoszeń

25 000 000 zł1 000 m² 25 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kameralny apartamentowiec | ścisłe centrum Wrocławia | pozwolenie na użytkowanie. Przedmiotem sprzedaży jest w pełni zrealizowany budynek apartamentowy o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł353,16 m² 11 864,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:436 m²

Biskupin to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia - dzięki doskonałemu położeniu umożliwia szybką komunikację z centrum miasta a renomowany charakter okolicy sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 738,10 m² 1 150,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! kłodzko - centrum ul. Okrzei. Super inwestycja. Obiekt przynoszący dochód. Idealny w celach wynajmu. Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość funkcjonalna w Kłodzku. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł5 378 m² 418,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Kompleks budynków po szpitalu powiatowym w miejscowości Góra. Otoczenie nieruchomości: góra to miasto na prawach miejskich, którego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł66 m² 18 030,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży wyjątkowego lokalu zlokalizowanego w samym sercu miasta, przy Placu Dominikańskim oraz ulicy Krawieckiej, w prestiżowej inwestycji Justin Center. To.

Szczegóły ogłoszenia

64 500 zł3 000 m² 21,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 214 m²

DO wynajęcia hale magazynowe W budynku magazynowo-produkcyjnym Z częściami biurowo-technicznymi, strefa przemysłowa, bolesławiec. Cena najmu pow. 3000 mkw - 64500 zł netto plus serwis (8,5zł.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł19,50 m² 4 358,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży garaż o powierzchni 19 m , położony w Centrum Świdnicy Cena: 90000 pln Najważniejsze atuty:- bardzo dobra lokalizacja,Plac Małgorzaty.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł600 m² 1 133,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

DO sprzedania hala o powierzchni użytkowej 560 m2. Hala posiada 6 bram wjazdowych. Obecnie jest podzielona na 6 odrębnych pomieszczeń które są wynajmowane. Hala posiada energię elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł313 m² 1 405,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kupujacy nie płaci prowzji! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w Kołaczowie, tuż przy ruchliwej trasie prowadzącej z Dzierżoniowa do Łagiewnik. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł225 m² 20,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni użytkowej 225 m , zlokalizowana na ogrodzonym i utwardzonym terenie, z bardzo dobrym dojazdem do głównych tras. Parametry obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży pawilonu handlowo-usługowego posadowionego na działce o powierzchni 450 m2, zlokalizowanej przy ul. Jaśkiewicza 17 we Lwówku Śląskim. Budynek bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł900 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala przemysłowa. Powierzchnia 900m 2. Wysokość pomieszczeń 6m. Idealna na magazyn lub produkcje. Podłoga ceglana, klinkierowa. Cena 15zł/m 2. Dodatkowo płatne media. Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł2 210,56 m² 2 714,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Apartamentowiec w Karpaczu Zmiana ceny 8.250.000zł. 6.000.000zł Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 2548m 2 zabudowana budynkiem pensjonatowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł8 500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta realizacji obiektu pod potrzeby najemcy. Istnieje możliwość stworzenia obiektu o powierzchni dopasowanej do Najemcy. Lokalizacja: jawor, obiekt zlokalizowany w rejonie przemysłowym dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł15 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Do wynajęcia miejsce zewnętrze postojowe przy ul. Żegiestowskiej 7a (inwestycja Incepti), obok sklepu Blumiś - miejsce jest za szlabanem - koszt 200zł/m Zapraszam Jacek Jankowski | Propertier *oferta.

Szczegóły ogłoszenia

29 500 zł930 m² 31,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia Hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni około 800 m2 + powierzchnia biurowo-socjalna 130m2. Posadzka przemysłowa, ogrzewanie gazowe, moc energetyczna 80 kw, wysokość hali 7m. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł551 m² 29,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Hala magazynowa o konstrukcji stalowej szerokość ok. 60,5 m x głębokość 9,1 m , wysokość 7-8,5 m wykonana z blachy obłożonej płytami warstwowymi z wypełnieniem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 656 m² 1 147,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 270 m²

1. Wprowadzenie Prezentujemy unikatową ofertę inwestycyjną - Budynek, zwany willą Stare Miasto , główny budynek byłego uzdrowiska Bad Obernig powstały etapami na przełomie XIX i XX wieku.,.

Szczegóły ogłoszenia

4 690 000 zł1 373 m² 3 415,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Dwór anny W wojkowie - miejsce wyjątkowe, pełne historii I magii- obiekt pozostał W poprzedniej epoce. Przepiękny, zabytkowy pałacyk Annenhof w Kowarach, przy ul. Sanatoryjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł300,30 m² 7,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna Hala magazynowa 300 m (2 poziomy), wysoka, wjazd z poziomu 0. Blisko Świdnica! 1. Opis nieruchomości Oferujemy do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 300 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

380 zł18 m² 21,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia w Głogowie garaż na osiedlu śródmieście na ul. Aleja Wolności. ( przy wieżowcu Plac Jana z Głogowa i Poczdamskiej ) Takie pomieszczenie gospodarcze to idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł470 m² 25,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn / Plac utwardzony Do wynajęcia magazyn o powierzchni 470m2. Wysokość 4,5 ,posadzka przemysłowa. Magazyn nieogrzewany, położony na parterze. Brama z poziomu 0. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł480 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjno magazynowa- o powierzchni około 500m2 + biura około 100 m2. lub 200 m2 Obiekt zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od Obwodnicy autostradowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł5 869 m² 554,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Zapraszamy inwestorów do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w centrum Bolesławca. Przedmiotem sprzedaży jest teren o powierzchni 5 000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

9 756 zł600 m² 16,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 600 m2. Do hali przynależy zaplecze socjalne składające się z kuchni oraz łazienki. Całość posadowiona jest na działce gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł165 m² 7 878,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 816 m²

Oferta tylko u Nas! Kama Nieruchomości ma w swojej ofercie bardzo atrakcyjna ofertę inwestycyjną trzech w pełni wyposażonych domków przy Zalewie Sosnówka położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

9 720 zł360 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo - usługowy o szerokich możliwościach prowadzenia działalności gospodarczej. Hale - 360 m2 + 360 m2 + 250 m2. Wysokość hali od 3m do 5 m. Cena - 27zł/m2. Plac od 3000 m2 - 13000.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 206,30 m² 911,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Obiekt dla inwestora! Budynek idealnie nadający się na hotel, apartamenty, mieszkania! 10 km do Karpacza! 15 km do Jeleniej Góry! Wolnostojący, czterokondygnacyjny budynek o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł290 m² 2 103,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:750 m²

Budynek handlowo-usługowy w Górze powierzchnia: około 290 m2 media: prąd , woda, kanalizacja, ogrzewanie gazowe cena: 610.000 zł netto opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży budynek.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł300 m² 26,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-usługowa 300 m Jawor Na wynajem oferujemy nowoczesny obiekt magazynowo-usługowy o powierzchni 300 m , zlokalizowany w Jaworze, w strategicznym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł1 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo - produkcyjny o powierzchni 1000 m2+ część biurowo-socjalna. Hala magazynowa o wysokości około 5 m, nieogrzewana, posadzka betonowa, bramy rozładunkowe.

Szczegóły ogłoszenia

21 496 zł780 m² 27,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 780 m kw. Hala ogrzewana gazem, doświetlona świetlikami posadzka niepylna, duża brama wjazdowa, śluza wentylacja mechaniczna, wysoka moc.

Szczegóły ogłoszenia

16 968 zł404 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia lokal o powierzchni 404 m kw. położony na parterze budynku. Proponowany lokal składa się z dwóch dużych pomieszczeń ok. 70-80 m kw, i mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł200 m² 1 495 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala z potencjałem inwestycyjnym na działce 2000 m - Rędziny, powiat kamiennogórski Na sprzedaż nieruchomość komercyjna położona w malowniczej miejscowości Rędziny (gmina Kamienna.

Szczegóły ogłoszenia

28 500 zł1 440 m² 19,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1320,02m2 oraz część biurowo-socjalna -119,09m2. Obiekt zlokalizowany jest bezpośrednio przy zjeździe z S8. Standard obiektu: wysokość budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku przy ul. Objazdowej we Wrocławiu. Nieruchomość zabudowana o łącznej powierzchni około 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

23 427 zł1 561,83 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:315 m²

Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość administracyjno-magazynowa, położona w Mysłakowicach przy ulicy Ignacego Daszyńskiego. Jest to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących elastycznych.

Szczegóły ogłoszenia

6 020 zł172 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia ogrzewany magazyn o pow. 172 m kw. (możliwość zwiększenia do 219 m), posadzka niepylna, duża dwuskrzydłowa brama. Biura o pow. 127 m kw. (pokoje 15,24 i 57.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 665 m² 318,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 665 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc5731 Kategoria: budynek magazynowo - mieszkalny Lokalizacja: złotoryja Powierzchnia użytkowa : 777 m2 Powierzchnia działki: 2665 m2 opis Na sprzedaż budynek mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł11 906 m² 251,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:11 906 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Osła gm. Gromadka przy A4 szczegóły oferty: - działka ogrodzona o powierzchni 11906 m2. - na.

Szczegóły ogłoszenia

8 950 000 zł680 m² 13 161,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 958 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Karpaczu. Kameralny Pensjonat z antycznym wnętrzem o niepowtarzalnym klimacie położony.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij