dowolna

Budynki użytkowe dolnośląskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

1 012 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 012 ogłoszeń

3 500 000 zł604 m² 5 794,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:7 874 m²

Grunt inwestycyjny, usługowo-magazynowy, bolesławiec. Bardzo dobra lokalizacja! Oferta dla inwestora, doskonała lokalizacja, duży potencjał. Logistycznie doskonale zlokalizowany obiekt przy obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

20 800 zł650 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo / produkcyjna o powierzchni 650 m2. Możliwość wynajmu powierzchni biurowej od 100 m2 do 300 m2. Wysokość hali do 6m. Dowolna moc energetyczna. Brama rozładunkowa.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 669 m² 2 696,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym w Obornikach Śląskich Budynek: - jednokondygnacyjny, wolnostojący, niepodpiwniczony - Powierzchnia użytkowa: 1669,16 m ;.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Polecam na wynajem komórkę lokatorską o powierzchni 4m2 przy ulicy Braniborskiej. Opłaty: - 3000 zł najem.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 zł300 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala murowana o powierzchni 300 m2 + biura 60-140m2 Wysokość 5 m ,ogrzewanie, siła. Brama wjazdowa 2,40 m x 2,40 m. Dobra lokalizacja, dojazd mpk Koszt wynajmu: hala - 28zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 790 m²

Nieruchomość Z dużym potencjałem W świeradowie zdroju Do wynajęcia najstarszy obiekt pensjonatowy w Świeradowie Zdroju: imponująca 250-letnia poniemiecka posiadłość wraz.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł640 m² 20,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala z zapleczem o łącznej powierzchni 640 m2, wysokość w szczycie 10 m, posadzka przemysłowa niepyląca, brama wjazdowa o wymiarach 4,2 x 4,2 m. Dodatkowe zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł631,15 m² 2 376,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun nieruchomości: magdalena Borońska telefon   Kamienica w stanie do własnej aranżacji! Możliwość podziału na szesnaście mieszkań! Otoczenie nieruchomości: świdnica opiera się.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł900 m² 1 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż budynek o powierzchni 900m2 + garaże w samym Centrum Świdnicy na działce 1700m2. Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami : praktyki lekarskie kancelarie,.

Szczegóły ogłoszenia

18 062 zł1 000 m² 18,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia nowoczesny magazyn przystosowany do przechowywania towarów niebezpiecznych (adr), położony w doskonałej lokalizacji przy autostradzie A4 Nowa Wieś Wrocławska. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 041,30 m² 2 400,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 402 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc8767 Kategoria: obiekt komercyjny, kamienica Lokalizacja: legnica, tarninów Powierzchnia zabudowy budynku: 800 m2 Powierzchnia działki: 2402 m2 opis Na sprzedaż 4kondygnacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 650 000 zł325 m² 8 153,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:952 m²

Kontakt Robert Dutczak:   , od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania funkcjonalny budynek usługowy w północnej części Jelcza-Laskowic o powierzchni 325m2.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł15 892 m² 31,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:15 892 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Katy ma do zaoferowania nieruchomość gruntową zabudowaną budynkami rolniczymi. Działka położona jest na obrzeżach Marciszowa i posiada bezpośredni dostęp do rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł2 000 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjno magazynowa o powierzchni około 2000 m2 + biura od 170 m2 do 300 m2. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej. Obiekt zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł687 m² 5 240,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 255 m²

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży obiekt hotelowy w ścisłym centrum Świeradowa Zdroju. Szczegóły oferty: prezentowana oferta dotyczy nieruchomości, którą stanowią dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

18 700 zł1 700 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy przedsiębiorcom, wolną powierzchnię w budynku o przeznaczeniu komercyjnym. Nieruchomość znajduje się w centrum Legnicy w bliskiej odległości od dworca pkp. Do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Państwu budynek gospodarczy na wynajem w Zebrzydowie pod Marcinowicami. Powierzchnia ok. 300m2 Poziom I: - część produkcyjna - toaleta - pomieszczenia gospodarcze Poziom II: - 7.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł1 800 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 672 m²

Do wynajęcia hala o pow. o 1800 m2, położona w gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki. Posadzka betonowa nie pylna, 10 T/m2, 2 bramy wjazdowe z poziomu zero, hala przeszklona, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 871 m² 508 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości willowej położonej w przepięknej miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Obiekt, objęty ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 400 m² 588,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Polecam do sprzedaży budynek biurowy stanowiący część terenu po fabryce wkładów odzieżowych "camela" przy ulicy Cichej 5. Na Biurowiec składają się 2 połączone budynki: - ceglany, 3 kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 260 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:11 335 m²

Na sprzedaż prosperujący ośrodek weselno-noclegowy zlokalizowany w Oławie w województwie dolnośląskim. Zabudowania są przedwojenne z historią sięgającą 1754 roku. Obiekt nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

16 605 zł615 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy atrakcyjny magazyn do wynajęcia o powierzchni 615 m , zapewniający aż 1300 miejsc paletowych dzięki systemowi regałów samojezdnych - idealny rozwiązanie dla Twojego biznesu! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek produkcyjny o pow. 330 mkw (dwie hale), plus ew. pom. biurowe i socjalne, idealny na działalność warsztatową, produkcyjną lub magazynową, usytuowany przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł300 m² 3 433,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:301 m²

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dom-pensjonat w sercu Cieplic, dzielnicy uzdrowiskowej Jeleniej Góry. Dom położony przy Parku Zdrojowym, blisko Term Cieplickich w otoczeniu sanatoriów.

Szczegóły ogłoszenia

5 199 999 zł2 300 m² 2 260,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 353 m²

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący kompleks budynków przemysłowo biurowych o łącznej powierzchni 2300 m , położony na działce o powierzchni 0,6353 ha. Nieruchomość znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł630 m² 39,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 350 m²

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowo- produkcyjna o całkowitej powierzchni ok.630 m2.Składa się z dwóch połączonych hal: 145 metrów (wys.450 cm) oraz ok.400 m2 (wys.600 cm).

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł779,50 m² 3 835,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:5 520 m²

Na sprzedaż budynek usługowy w stanie surowym otwartym + atrakcyjne działki inwestycyjne Brzezinki, ul. Główna W doskonałej lokalizacji nad pięknym jeziorem i lasem z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

29 742 000 zł12 000 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:125 460 m²

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela budynek poprodukcyjny o pow. ok. 12000m2 we Wrocławiu - Fabrycznej ul. Wagonowa 18, dz. nr 3/56, am 2, obręb Grabiszyn. Z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni ok. 200 m , zlokalizowana w dzielnicy Biały Kamień - ul. Andersa (okolice szybu). Najważniejsze informacje: powierzchnia: ok. 200.

Szczegóły ogłoszenia

1 292 500 zł1 175 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 1175 m - Kowary Przedmiotem sprzedaży jest przestronna hala produkcyjno-magazynowa o łącznej powierzchni 1175 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł5 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjna o powierzchni 5000 m kw. 3 suwnice -14ton, posadzka przemysłowa, doświetlenie, wysoka moc energetyczna, możliwość prowadzenia produkcji ciężkiej. Dostęp z poziomu zero.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

W przemysłowej dzielnicy Kłodzka, z własnym parkingiem. Obiekt składający się z hali wysokiego składowania (6m wysokości) o powierzchni 240 m2 oraz pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 064 m² 140,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Sprzedaż nr oferty: sbdoc7890 kategoria: obiekt komercyjny lokalizacja: chocianowiec powierzchnia użytkowa: 1064m2 powierzchnia działki: 3800m2 Na sprzedaż nieruchomość o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

15 390 zł570 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 570 m2. Posadzka przemysłowa, wysokość od 6 m, brama wjazdowa z poziomu "0". Wydzielone biuro obsługi klienta, część socjalno-biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł681,32 m² 15,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do wynajęcia hala w Świebodzicach- ciernie. Powierzchnia obiektu 570,34 mkw + budynek wolnostojący 110,98 mkw. Powierzchnia działki 1900 mkw. Przeznaczenie działki w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł2 191 m² 497,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Zgodnie z aktualnym mpzp: nieruchomość położona jest na terenie: ł1.4/UA Ustalenia planu dla terenu o symbolu Ł1.4/UA: 1) tereny zabudowy usług administracji o symbolu UA: a) podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł2 072 m² 1 568,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny Legnica, ul. Kawaleryjska Opiekun oferty: paweł Grzesik tel.   Cena: 3 250 000 zł Powierzchnia użytkowa: 2 072 m Na sprzedaż wyjątkowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł345,03 m² 1 681,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 688 m²

Piętro budynku biurowego w Kłodzku na sprzedaż. Wgn Nieruchomości Kłodzko prezentuje na sprzedaż powierzchnie biurowe mieszczące się w biurowcu - całe trzecie piętro - w Kłodzku przy.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł1 152 m² 684,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 625 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Na sprzedaż: duża hala użytkowa z pomieszczeniami biurowymi w Centrum Strzegomia Powierzchnia działki: 0,16 ha Powierzchnia użytkowa: piwnica: 62.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł1 000 m² 25 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kameralny apartamentowiec | ścisłe centrum Wrocławia | pozwolenie na użytkowanie. Przedmiotem sprzedaży jest w pełni zrealizowany budynek apartamentowy o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł353,16 m² 11 864,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:436 m²

Biskupin to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia - dzięki doskonałemu położeniu umożliwia szybką komunikację z centrum miasta a renomowany charakter okolicy sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Budynki użytkowe

Włącz powiadomienia

Marker