dowolna

Budynki użytkowe dolnośląskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

1 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 011 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

780 000 zł465 m² 1 677,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:577 m²

Oferta inwestycyjna: kamienica w Chocianowie + działka z zabudowaniami Lokalizacja: chocianów, woj. Dolnośląskie, niedaleko Zagłębia Miedziowego. Ogólny metraż: - powierzchnia kamienicy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Siechnice,dolnośląskie

13 900 000 zł1 385 m² 1 155,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 276 m²

*** wyłącznie W naszym biurze*** Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowo-magazynowym, zlokalizowana w Siechnicach koło Wrocławia. . Budynek składa się z części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Leśna

Zębice,dolnośląskie

15 000 zł500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: podstawowe informacje: wyjątkowy obiekt wolnostojący z dużą działką, idealny pod działalność edukacyjną, usługową lub przestrzeń biurową. Powierzchnia działki 0,4329 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

9 000 000 zł1 200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:85 000 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu perełkę inwestycyjną w czystej postaci, luksusową agroturystykę w Karkonoszach na ogromnym terenie z koncepcją dalszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żarka nad Nysą

Żarka nad Nysą,dolnośląskie

449 000 zł832 m² 539,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 939 m²

Pięknie położony nad zalewem i Nysą budynek po straży granicznej o pow. 832m2 na działce nr 169/19 o pow. 6939m2. Budynek do kapitalnego remontu,3 naziemne kondygnacje, jedna podziemna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasztelańska

Wałbrzych,dolnośląskie

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam lokal znajdujący się w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze przy ul. Kasztelańskiej Nieruchomość posadowiona na parterze posiadająca duże witryny. Składająca się z głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żarka nad Nysą

Żarka nad Nysą,dolnośląskie

449 000 zł832 m² 539,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:6 939 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam obiekty pensjonatowe wraz z zapleczem gospodarczym pod dom weselny z hotelem, dom opieki, ośrodek opiekuńczy. Jest to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy wraz z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dworcowa

Sobótka,dolnośląskie

443 620 zł330 m² 1 344,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji w nieruchomości: miejscowość: ul. Dworcowa 26, 55-050 Sobótka Przedmiotem licytacji jest nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

13 900 000 zł1 385 m² 1 155,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 644 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany

Siechnice,dolnośląskie

65 000 zł1 385 m² 46,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 276 m²

*** wyłącznie W naszym biurze*** *** wolny od 1 lipca 2025 R. *** Do wynajęcia nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowo-magazynowym, zlokalizowana w Siechnicach koło Wrocławia. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

 

 

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

5 824 zł208 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala warsztatowa o powierzchni 208 m kw,brama 2,2 x 2 m, posadzka przemysłowa, doświetlenie. Hala podzielona na kilka pomieszczeń. Cena wynajmu 28 zł/m kw. netto + media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Fieldorfa Nila

Bolesławiec,dolnośląskie

15 000 zł386 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli myślisz o prowadzeniu własnej restauracji - ta oferta jest dla ciebie! Boleslavia Nieruchomości przedstawia Państwu znany i lubiany obiekt restauracyjno - bankietowy w Bolesławcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

 

 

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

14 500 zł537 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Hala murowana o powierzchni 537 mkw wysokość 6 m, świetlik wzdłuż hali. posadzka betonowa pylna o nośności 2 T/mkw. Szeroka rampa. Dostępna platforma do rozładunku Tira Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dłużyna Dolna

Dłużyna Dolna,dolnośląskie

690 000 zł2 828 m² 243,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 358 m²

Położone w Dłużynie Dolnej gospodarstwo rolne o pow. 2,0358ha, zabudowane oborą- bukaciarnia o pow. 2828m2. Działki nr 868/1, 868/7. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

 

 

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

350 zł13 m² 26,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym - Angel Wings, ul. Walońska Szukasz wygodnego i bezpiecznego miejsca do parkowania w centrum Wrocławia? Oferuję do wynajęcia miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

 

 

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

37 206 zł2 067 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno- magazynowa 2067 m . Posadzka przemysłowa o nacisku 5 T/m , duża moc energetyczna , wysokość do 7,9 m, brama wjazdowa, dwie suwnice o nośności 3,2 T.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szklary Górne

Szklary Górne,dolnośląskie

460 000 zł252 m² 1 825,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:796 m²

na sprzedaż budynek z przeznaczeniem mieszkalnym lub handlowo-usługowym znajdującym sie po stronie parku Pałacu. obiekt posiada niezależny dojazd i wydzieloną część terenu znajdującego sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

 

 

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

16 107 zł273 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno- magazynowa 273m2. Posadzka przemysłowa o nacisku 5 T/m ,moc energetyczna, brama wjazdowa. Zaplecze socjalno- biurowe, parkingi. Doskonała lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lipowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

7 900 000 zł1 327 m² 5 953,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 232 m²

Funkcjonujący, komfortowy obiekt pensjonatowy usytuowany w ścisłym centrum Polanicy-Zdrój, przy głównej ulicy, 100 m od deptaka, 200m od pijalni wód mineralnych i parku zdrojowego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

 

 

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

 

 

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

 

 

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

 

 

Polkowice,dolnośląskie

1 850 000 zł688 m² 4 360,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:846 m²

Zapraszam do zakupu obiektu Hotelowo- restauracyjnego zlokalizowane w Polkowicach , Hotel wraz zapleczem gastronomicznym oraz zagospodarowanym ogródkiem z grillem , infrastruktura gastronomiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

25 900 zł850 m² 30,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia ogrzewana hala magazynowa o powierzchni 700m kw., posadzka przemysłowa niepylna, brama rozładunkowa z dostępem z poziomu 0, doświetlenie naturalne, wysokość magazynu 6 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

50 740 zł860 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Możliwość prowadzenia działalności sportowej w hali usługowo - produkcyjno- magazynowej 860m. Posadzka przemysłowa o nacisku 5 T/m , bardzo duża moc energetyczna, suwnica 1,2 T, brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

34 825 zł995 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę magazynową. Standard powierzchni: - posadzka niepylna - nośność posadzki 5t/m2; - 6m-7m wysokości; - 2 bramy z poziomu 0 - oświetlenie zewnętrzne placów manewrowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Lubin

Lubin,dolnośląskie

300 zł14 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym w Lubinie na oś. Zalesie - ul. Krzemieniecka 22c, 22d. Brama wjazdowa na pilota, cały garaż z monitoringiem. Cena najmu 300 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

20 000 zł462 m² 43,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia murowany magazyn o powierzchni 370 m kw., wysokość 5 m, wykładzina przemysłowa, brama wjazdowa i wejście drzwiowe dwuskrzydłowe. Dodatkowe pomieszczenia biurowe o pow.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.