dowolna

Budynki użytkowe dolnośląskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

1 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 011 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Prochowice

Prochowice,dolnośląskie

900 000 zł8 049 m² 111,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 049 m²

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży dużej działki przemysłowej (80 ar) wraz z dwiema halami, które do chwili obecnej pełnią funkcję kurników. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wierzbowa

Szczodre,dolnośląskie

20 000 zł588 m² 34,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nieruchomość położona jest w Szczodrem i stanowi działkę o powierzchni 2000 m2. Na działce posadowiony jest niepodpiwniczony, dwukondygnacyjny budynek administracyjno-socjalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

34 500 zł2 300 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem Hali Magazynowej z Zapleczem Socjalnym i Biurowym Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 2300m2. Bramy segmentowe sterowane elektrycznie z dostępem do doków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

21 600 zł1 200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

English below: **wynajem Hali Magazynowej z Zapleczem Socjalnym i Biurowym w rejonie Bielan Wrocławskich.** Szczegóły obiektu: Całkowita powierzchnia : od - 1200 m do 2850 m2 > Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Milicka

Łozina,dolnośląskie

3 950 000 zł802 m² 4 922,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:4 704 m²

Nowoczesny Budynek Biurowo-Socjalny z Doskonałym Dojazdem do S8 - Twoja Idealna Inwestycja! Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w miejscowości Łozina , w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

25 000 000 zł2 269 m² 11 018 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Agent prowadzący: tel. Nr licencji pfrn 30960 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą obiektu na sprzedaż. Jest to kamienica usługowo-biurowa o powierzchni 2269,04m2 zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

26 400 €8 000 m² 3,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia magazynowa do wynajęcia na wschód od Wrocławia w okolicach miejscowości Dobrzykowice. Atrakcyjne połączenie z drogą ekspresową S8 oraz z centrum Wrocławia. Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

3 100 000 zł500 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 704 m²

Do sprzedaży dobrze prosperujący obiekt pensjonatowy położony w Karpaczu na Osiedlu Skalnym. Na działce o powierzchni 1704 m2 znajduje sie budynek pesjonatowo mieszkalny skladający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

2 900 000 zł2 498 m² 1 160,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 809 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w Dzierżoniowie, idealną dla inwestorów poszukujących obiektu o dużym potencjale adaptacyjnym i znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

17 748 €5 200 m² 3,41 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny magazyn klasy A o powierzchni ok. 5200 mkw. o wysokim standardzie. Magazyn zlokalizowany jest na południe od Wrocławia. Magazyn znajduje się przy wjeździe na autostradę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

1 650 000 zł180 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 077 m²

Sprzedam nieruchomość komercyjną zlokalizowaną przy ul. Kiełczowskiej na wrocławskim psim polu. Działka o powierzchni 2077m2 w pełni ogrodzona z utwardzonym dojazdem oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bogusławskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 600 000 zł859 m² 1 862,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Uża nieruchomość W centrum miasta idealna na szkołę, przychodnię lub apartamenty! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 2 550 m , zabudowana przestronnym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

4 900 000 zł1 280 m² 3 828,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 539 m²

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym, położoną bardzo blisko centrum Dzierżoniowa, obręb Przedmieście. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

1 050 000 zł663 m² 1 583,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 280 m²

Oferuję na sprzedaż 2 hale magazynowe i budynek biurowo-socjalny w Chojnowie. 1. Hala o powierzchni użytkowej 235,22 m2 to budynek parterowy z zapleczem socjalnym i sanitarnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

250 zł16 m² 15,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun Oferty tel. Oferta dotyczy podwójnego miejsca postojowego - cena 250 pln/miesiąc Dostępne od zaraz Opiekun Oferty tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

 

 

Olszyniec,dolnośląskie

2 500 000 zł810 m² 3 086,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Na sprzedaż oferuję dobrze prosperujące gospodarstwo rolno-agroturystyczne z możliwością dalszego rozwoju. Atrakcyjna posiadłość, w której prowadzona jest działalność agroturystyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

 

 

Lubin,dolnośląskie

1 350 000 zł370 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż działka inwestycyjna z zabudową Lubin, 2100 m Na sprzedaż oferujemy działkę inwestycyjną o powierzchni 2100 m zlokalizowaną w Lubinie. Nieruchomość zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

56 000 zł2 000 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowy o powierzchni 2000 m kw., wysokość ok. 7m, posadzka przemysłowa niepylna, trzy duże bramy wjazdowe. Część socjalno- biurowa ok 120 m do wykończenia przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

16 500 000 zł6 167 m² 2 675,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:11 109 m²

Oferujemy do sprzedaży hale magazynowe (produkcyjne) o łącznej powierzchni 6.167 m Każda hala jest wyposażona w część biurową i socjalną. Teren jest utwardzony (plac i drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lubawka

Lubawka,dolnośląskie

1 350 000 zł290 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Sprzedaż nieruchomości inwestycyjnej Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość biurowo-mieszkalną o powierzchni 290, 7m + hale produkcyjna o powierzchni 1260m , a wszystko to na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Weigla

Wrocław,dolnośląskie

109 000 zł19 m² 5 736,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Krzyki / cena do rozmów Garaż zamykany o powierzchni ok 19 m2, wolnostojący w ciągu innych garaży. Prąd wraz z licznikiem, wykonana instalacja elektryczna ( pkt świetlne oraz gniazdka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

6 475 zł268 m² 24,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia lokal open space 268 m kw. położony na pierwszym piętrze budynku, trzy wejścia. Do dyspozycji zaplecze socjalne. Lokal zaopatrzony w wentylację mechaniczną. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

320 000 zł600 m² 533,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną, na którą składają się: duża hala produkcyjno-handlowo-usługowa z działką położona w Chocianowie przy ul. Fabrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Staszica

Jawor,dolnośląskie

2 150 000 zł616 m² 3 490,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:394 m²

Na sprzedaż: prosperujący hotel 3-gwiazdkowy w Jaworze gotowy biznes z potencjałem rozwoju Zapraszamy inwestorów i przedsiębiorców do zapoznania się z ofertą zakupu w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

33 000 zł943 m² 34,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wraz z częścią socjalno- biurową o całkowitej powierzchni 943 m kw. 1. 823 m powierzchni magazynowej- 3 duże bramy wjazdowe, klimatyzacja, posadzka przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Czerniawska

Wrocław,dolnośląskie

37 500 zł2 123 m² 17,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne miejsce postojowe w garażu podziemnym, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Gaj we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób ceniących bezpieczeństwo, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Leśna

Zębice,dolnośląskie

2 500 000 zł500 m² 5 000 zł/m²