dowolna

Budynki użytkowe dolnośląskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

1 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 011 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Garaż, ul. Grota-Roweckiego

Wałbrzych,dolnośląskie

45 000 zł24 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:24 m²

Na sprzedaż garaż w zabudowie szeregowej położony w Wałbrzychu przy ul. Grota Roweckiego w dzielnicy Piaskowa Góra. Powierzchnia działki wynosi 24 m2, powierzchnia użytkowa garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 600 zł360 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn/halę produkcyjną o pow.360 m kw. Hala ogrzewana, wysoka moc energetyczna, wysokość ok.6 m, posadzka przemysłowa niepylna o nacisku 5 t/m kw. Na terenie hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Skalna

Karpacz,dolnośląskie

2 900 000 zł597 m² 4 855,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Starosta Karkonoski wykonujący zadania z zakresu administracji rządowej ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości położonej w Karpaczu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolny od zaraz, ul. Andersa

Wałbrzych,dolnośląskie

500 zł16 m² 30,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:24 m²

Do wynajęcia murowany garaż w zabudowie szeregowej o powierzchni 16,50m2 zlokalizowany na Białym Kamieniu. Wymiary: -szerokość: 2,95m -długość: 5,62m -wysokość: 2,07m -szerokość bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

7 000 000 zł1 651 m² 4 239,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Dwa budynki hotelowe - okolice Wrocławia Polecamy na sprzedaż dwa budynki hotelowe bezpośrednio pod Wrocławiem obsługiwane przez operatora w pełni funkcjonujące , możliwość wypowiedzenia umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Daszyńskiego

Bogatynia,dolnośląskie

7 907 000 zł22 489 m² 351,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:22 489 m²

Syndyk sprzeda galerię handlową Syndyk masy upadłości sorbitower sp. z o.o. w upadłości sprzeda z wolnej ręki przedsiębiorstwo upadłego, na które składa się: 1) prawo użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam obiekty pensjonatowe wraz z zapleczem gospodarczym pod dom weselny z hotelem, dom opieki, ośrodek opiekuńczy. Jest to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy wraz z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

18 000 zł1 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem Hali Magazynowej z Zapleczem Socjalnym i Biurowym Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1000m2. Bramy segmentowe sterowane elektrycznie z dostępem do doków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

28 080 zł1 080 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Autostradowa obwodnica Wrocławia Do wynajęcia ogrzewany magazyn 1080 m2 o wymiarach 18 x 60m z dwoma dokami hydraulicznymi. Posadzka niepylna przemysłowa, wysokość 8 m, świetliki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 080 zł123 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn/halę o powierzchni 123,20m kw. Posadzka przemysłowa,brama rozładunkowe,wysokośc -2,75m. Możliwy dojazd samochodów ciężarowych. Lokal bardzo dobrze położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łużycka

Zgorzelec,dolnośląskie

1 349 000 zł289 m² 4 667,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 678 m²

Nowa niższa cena! nowa niższa cena! tylko U nas! magazyn/hala na sprzedaż, pow. 289 M2, działka O pow. 1678 M2, zgorzelec! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

55 000 zł16 m² 3 459,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:72 m²

Witam serdecznie Oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Do sprzedania garaż o powierzchni ok. 15,90m na działce gruntu ok.72 m2 w użytkowaniu wieczystym Białym Kamieniu w Wałbrzychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 800 zł400 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia ogrzewany magazyn/halę produkcyjną o powierzchni 406 m kw. Magazyn doświetlony, dwie bramy z poziomu zero, posadzka niepylna, możliwość wysokiego składu. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mickiewicza

Głogów,dolnośląskie

4 940 zł247 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa w przemysłowej części Głogowa. Lokal położony na parterze, wjazd z poziomu ulicy. Powierzchnia hali 247 m2. Dodatkowo obok ogrzewane zaplecze socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łużycka

Zgorzelec,dolnośląskie

1 349 000 zł289 m² 4 667,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 678 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

45 000 zł1 500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowy o powierzchni 1500m kw., wysokość ok. 7m, posadzka przemysłowa niepylna, dwie duże bramy wjazdowe. Część socjalno- biurowa. Plac utwardzony, parking. Cena 45 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

 

 

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

 

 

Bolesławów,dolnośląskie

9 900 000 zł2 064 m² 4 796,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:11 369 m²

Rozwojowy obiekt dla inwestora - prężnie działający kompleks noclegowo - gastronomiczny w okolicach Śnieżnika (woj. Dolnośląskie). Cały obiekt położony jest na działkach o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

100 000 zł5 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjna o powierzchni 5000 m kw. 3 suwnice -14ton, posadzka przemysłowa, doświetlenie, wysoka moc energetyczna, możliwość prowadzenia produkcji ciężkiej. Dostęp z poziomu zero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

 

 

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

 

 

Lubin,dolnośląskie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż obiekt /warsztat samochodowy w centrum Lubina. Nieruchomość o pow.180m2 położona na działce o pow.2,77 ara. Teren uzbrojony w sieć kanalizacyjną,wodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Legnica

Legnica,dolnośląskie

3 750 zł150 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia nową halę magazynową o powierzchni 150 m , zlokalizowaną w miejscowości Prostynia, w sąsiedztwie zjazdów A4 i S3, zaledwie 5 km od centrum Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

20 000 zł620 m² 32,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia wolnostojący obiekt o przeznaczeniu magazynowo- usługowo- produkcyjnym o powierzchni 620 m kw. Część magazynowa to dwie połączone hale (170 i 200 m) Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

 

 

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

9 600 zł400 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 400 m kw. Posadzka przemysłowa o bardzo dużej nośności, brama wjazdowa. Do wynajmu również plac utwardzony. Dostępne place manewrowe, parkingi, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

50 740 zł860 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Możliwość prowadzenia działalności sportowej w hali usługowo - produkcyjno- magazynowej 860m. Posadzka przemysłowa o nacisku 5 T/m , bardzo duża moc energetyczna, suwnica 1,2 T, brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

15 600 zł650 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 650 m2+ część biurowo-socjalna 120m2, położona w kompleksie obiektów przemysłowych. Hala magazynowa - wysokość 10m, konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

16 800 zł700 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Murowany, nieogrzewany magazyn o powierzchni 700 m kw., posadzka przemysłowa, niepyląca o bardzo dużej wytrzymałości, bramy wjazdowe. Do magazynu przynależy zaplecze socjalne o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 775 zł365 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia nową halę magazynową położoną poza granicami miasta. Standard powierzchni: - posadzka niepylna - nośność posadzki 5t/m2; - 7m-8m wysokości; - 1 brama z poziomu-0 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

 

 

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²