dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 838 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 950 000 zł494 m² 3 949,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:278 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w samym sercu Świdnicy, idealną dla inwestorów poszukujących obiektu o dużym potencjale adaptacyjnym w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Oboźna

Wrocław,dolnośląskie

2 350 000 zł338 m² 6 952,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny, doskonale zaplanowany dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 294,69 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Psary

Psary,dolnośląskie

1 075 000 zł146 m² 7 363,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

849 000 zł96 m² 8 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

1 150 000 zł147 m² 7 846,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kameralna inwestycja - zaledwie 3 km od aow, w spokojnej okolicy. Osiedle roztacza przed mieszkańcami piękne widoki i gwarantuje doskonałe warunki do odpoczynku z dala od wielkomiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

699 000 zł109 m² 6 400,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Nowy etap! bez pcc l bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jelczu Laskowicach Na parterze znajduje się: 1 wiatrołap 3,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Popielskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 979 000 zł150 m² 13 232,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Twój Nowy Dom Komfort, styl i Nowoczesność w jednym. Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje się bezpiecznie, komfortowo i po prostu u siebie ? Ten skrajny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

699 000 zł92 m² 7 556,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Gotowy do odbioru! bez pcc bez prowizji zakup od dewelopera! segmen skrajny l duża działka Gorąco polecam dom czworak położony w gminie Czernica. Segment środkowy! segment skrajny - segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

2 220 000 zł266 m² 8 345,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:992 m²

Nowoczesny, przestronny dom w Legnicy - gotowy do wprowadzenia 266 m2 9,92 ar 2 350 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o wysokim standardzie, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

780 000 zł120 m² 6 480,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Nowe Miłoszyce to osiedle położone w niezwykle urokliwej i bardzo zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 449 000 zł160 m² 9 073,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Bezpośrednio od dewelopera! | Dodatkowo 0% pcc! | Gotowe do odbioru! Przestronny dom bliźniaczy - powierzchnia 160 m z ogrodem i tarasem W cesarskim stylu, wyjątkowy, nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tomkowa

Tomkowa,dolnośląskie

685 000 zł120 m² 5 687,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowoczesny dom bliźniak w spokojnej Tomkowej! wombat nieruchomości przedstawia wyjątkową okazję: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,77 m w malowniczej okolicy, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cieszyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 429 000 zł132 m² 10 792,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy lokal mieszkalny o pow. 132,42 m z ogródkiem i garażem o pow. 192 m To idealna propozycja dla rodziny poszukującej komfortowej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Bez prowizji i pcc! gotowy! Nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony na granicy Dobrzykowic Niedaleko sklepy spożywcze, przystanek autobusowy Budynek budowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

715 000 zł123 m² 5 822,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duża działka! super lokalizacja! bez pcc! zakup od dewelopera! bez prowizji! cena stanu deweloperskiego 699 tys zł kanalizacja! termin realizacjii grudzień 2025 Gorąco polecam dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

5 599 000 zł350 m² 15 997,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Osoba odpowiedzialna za sprzedaż: i Propertier Jako agencja Propertier promujemy współpracę z innymi biurami. Pośredników zapraszamy do kontaktu i współpracy. Jesteś zainteresowany tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł112 m² 12 032,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Dom szeregowy o powierzchni użytkowej 112,2 m2 wykonany z materiałów wysokiej jakości. Stan deweloperski: ogrzewanie podłogowe, rolety zewnętrzne, klimatyzacja, podłączenie pod kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewniam pełne wsparcie w zakupie tej lub innej nieruchomości! Nie płacisz za moją obsługę - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł101 m² 8 415,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

0% pcc | 0% prowizji Zamieszkaj w domu szeregowym, w spokojnej okolicy pod Wrocławiem. Już dziś możesz odebrać klucze! Lokalizacja: smolec - doskonały dojazd do centrum Wrocławia Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

2 399 000 zł377 m² 6 363,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 647 m²

Polecam do sprzedaży duży dom o charakterze rezydencji położony w cichym i spokojnym miejscu tuż za północno - zachodnia granica Wrocławia. Komunikacja autobusowa podmiejska. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Trzebnicka

Domaszczyn,dolnośląskie

879 000 zł80 m² 10 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do każdego domu dodajemy voucher na zrobienie profesjonalnego projektu całego wnętrza! Domaszczyn to zielone płuca gminy Długołęka. Bliskość lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

878 055 zł81 m² 10 798,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

830 000 zł127 m² 6 535,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Oferta deweloperska bez prowizji i pcc. Ostatni! Dom w zabudowie bliźniaczej wśród nowych domów wolnostojących , w pięknym urokliwym miejscu wśród zieleni i drzew. Las na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł131 m² 9 121,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Szereg| okolica Psiego Pola |garaż | Gotowy! Klucze w biurze! Opiekun oferty : Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej. Nowoczesne, a zarazem kameralne osiedle, idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł152 m² 8 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Oferta bez prowizji dla biura oraz podatku pcc! Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej 152 m z ogrodem Mam przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 999 zł93 m² 7 526,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ok Leśnicy Wrocław Fabryczna Ostatni szt Okazja Wyjątkowa kameralna inwestycja w zielonej części Wrocławia Domy Serowarska to starannie zaprojektowany zespół nowoczesnych domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przygórze

Przygórze,dolnośląskie

439 000 zł108 m² 4 063,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 108,04 m , położony w spokojnej i zielonej części Przygórza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Reymonta

Środa Śląska,dolnośląskie

659 000 zł86 m² 7 662,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka z ogrodem Środa Śląska, ul. Reymonta Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Środzie Śląskiej przy ul. Reymonta, w spokojnej okolicy z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bartoszowa

Bartoszowa,dolnośląskie

690 000 zł17 400 m² 39,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:16 686 m²

Biuro Nieruchomości komfort przedstawia na sprzedaż działkę rolną, siedliskową. Na działce usytuowany jest budynek mieszkalny oraz budynki gospodarcze. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

849 000 zł96 m² 8 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

890 000 zł101 m² 8 811,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie szeregowej o pow. 101 m z ogródkiem o powierzchni 56 m . Dom w stanie deweloperskim, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 320 000 zł130 m² 10 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:37 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

780 000 zł108 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowa inwestycja! szeregi W centrum kamieńca wrocłaskiego! wszystkie media! taras 10 mkw! bez prowizji | bez pcc | zakup od dewelopera Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

1 075 000 zł147 m² 7 334,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Starogajowa

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł73 m² 15 753,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkania na parterze 65m2 + działka 220m2 Nowe, wyjątkowe mieszkanie willowe na 1 piętrze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na Stabłowicach we Wrocławiu. Wokół domy jednorodzinne, cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawa

Morawa,dolnośląskie

460 000 zł300 m² 1 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 300m 2 , usytuowanej na działce o powierzchni 2100m 2 w Morawie niedaleko Strzegomia. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 279 000 zł140 m² 9 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 059 600 zł133 m² 7 964,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

1 125 650 zł135 m² 8 348,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Na sprzedaż segment środkowy w stanie deweloperskim - inwestycja Siechnice Do sprzedaży oferujemy segment skrajny o powierzchni całkowitej 133,04 m z ogródkiem 191,3 m2. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 250 000 zł188 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Twój wymarzony dom w Chrząstawie Małej przestrzeń, komfort i natura w idealnych proporcjach! Czy Twój idealny dom to miejsce, gdzie codziennie budzi Cię śpiew ptaków zamiast klaksonów?.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij