dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 857 ogłoszeń

1 430 000 zł173 m² 8 265,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Piękny duży dom w wysokim standardzie blisko Świdnicy. Oferta praktycznie nowego domu, odbiór dokonany w 2009 r. Lokalizacja : Spokojne i malownicze osiedle domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł184 m² 3 342,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:405 m²

Jeśli poszukujesz domu niedaleko centrum Jeleniej Góry, w zacisznej lokalizacji, blisko lasu i nie boisz się remontu, to ta oferta może Cię zainteresować. Biuro Nieruchomości Otti posiada.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł485,75 m² 2 017,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 030 m²

*** oferta na wyłączność *** Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom o powierzchni użytkowej 120m2 zlokalizowany pobliskiej strefie ekonomicznej w Wałbrzychu. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł185 m² 1 075,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu dom wolnostojący, położony w malowniczym, przygranicznym Mieroszowie, przy ulicy Powstańców - zaledwie kilkanaście minut jazdy od Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł56 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:167 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu mały domek położony w Miłkowie przy ścianie lasu z widokiem na Śnieżkę. Dom - przybudówka, która została przebudowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł360 m² 4 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 925 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność nieruchomość składającą się z dwóch domów posadowionych na działce o powierzchni 1925m2. Dwa dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł139,42 m² 2 872,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:552 m²

CO sprzedajemy? Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (dom modułowy) realizowany według projektu Z500 Z14 D L, o powierzchni całkowitej 139,42 m oraz użytkowej 109,24.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:699 m²

Marzysz o nowym, ekonomocznym domu wolnostojącym? Proponujemy dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Śliczny, prosty, sprytny i tani w utrzymaniu - coś czego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 901 zł86,30 m² 8 330,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferowana inwestycja to dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 86,3 m2 z przynależnym ogrodem i miejscem parkingowym na podjeździe Parter o powierzchni 43,18 to salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł197 m² 6 345,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:962 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący Januszkowice Nieruchomość idealna dla osób szukających spokojnego miejsca do życia, z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dojazdem do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł119 m² 7 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Super 1/2 budynku W zabudowie bliźniaczej! zapraszamy! bez prowizji I bez pcc - brak ukrytych kosztów. Atuty: - z fotowoltaiką - Z pompą ciepła - Z ogrzewaniem podłogowym -.

Szczegóły ogłoszenia

894 900 zł144,10 m² 6 210,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży wyjątkowy dom jednorodzinny z garażem w bryle budynku, położony w malowniczym Nowogrodźcu na Dolnym Śląsku, zaledwie 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł209,68 m² 8 579,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:862 m²

Opiekun oferty:Konrad rakowieckitel.:   Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 209,68 m2 znajduje się w miejscowości Ozorzyce, niedaleko od granicy Wrocławia. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 000 zł123,91 m² 6 819,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem na pięknej prostokątnej działki o pow, ok. 400m2, nowe osiedle.! ogrodzone Dom położony niedaleko szkoły ,w cichym pięknym miejscu ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł264,66 m² 3 967,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Biuro Nieruchomości Select M z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości o ogromnym potencjale inwestycyjnym - z przepięknym widokiem na góry, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł150,90 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł201 m² 7 462,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronny wolnostojący, dwupoziomowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 201 m , zlokalizowany przy Alei Wojska Polskiego w Strzegomiu. Liczba pokoi: 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł270 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:237 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 270 m , położony na działce 237 m , w spokojnej i zielonej części wrocławskiej Kleciny. Budynek z 1999.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:129 500 m²

Są domy, w których po prostu mieszkasz i są takie, w których oddychasz. Ten dom stoi w Wolanach, tuż przy granicy Polanicy-Zdroju, przy spokojnej uliczce z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł230 m² 3 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Dom mieszkalny wolnostojący z dużą, piękną, słoneczną działką oraz garażem. Sześć pokoi w których można od razu mieszkać. Dom po częściowym remoncie i przebudowie Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł71,80 m² 2 632,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedaż Kategoria: dom bliżniak na sprzedaż Lokalizacja: osiecznica Powierzchnia działki: 500 m2 Powierzchnia użytkowa domu: ok. 46.80 m 2 Ilość pokoi: 3 ZAJWIĘKSZE ZALETY! Dom w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł160 m² 3 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 424 m²

Dom na dużej działce pod lasem w Szczepanowie, gmina Środa Śląska Szukasz miejsca, gdzie zrealizujesz swój wymarzony projekt domu z dala od miejskiego zgiełku, ale w otoczeniu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

2 695 000 zł400 m² 6 738 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:992 m²

Opiekun oferty: julia Kowalska Tel:   Dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 400m2 w dzielnicy Księże Wielkie we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: teren domków.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł200,30 m² 3 989,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 919 m²

Na sprzedaż: dom na wsi o powierzchni 200 m , 4 km od Legnicy Oferuję na sprzedaż przestronny, dom na wsi z zabudowaniami gospodarczymi zaledwie 4 km od granicy miasta Legnicy. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł240 m² 5 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

W super lokalizacji z błyskawicznym dojazdem do centr Wrocławia i kier na Warszawę Wolnostojący pow 240m2 na działce 610m2 Wybudowany z ceramiki, ocieplony Poziom 0 część mieszkalna 35.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł114 m² 6 570,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesna połówka bliźniaka 114 m | 500 m działki | Nieciszów prestiż, cisza, zieleń Na sprzedaż lewa połówka bliźniaka zlokalizowana w miejscowości Nieciszów (powiat Oleśnica).

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł480 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zdarzają się miejsca, które zamiast hałasu dają ciszę, zamiast pośpiechu - przestrzeń. Jeśli czujesz, że chcesz zwolnić, wyjść z miasta i mieć życie bliżej natury zatrzymaj się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 999 zł86 m² 7 325,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni wolny szereg W cenie 629 000 pln Z miejscem postojowym! Na sprzedaż nowoczesne 5-pokojowe domy o powierzchni 86 m w cenie od 629 000 zł. Dom zlokalizowany na kameralnym osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł159,70 m² 8 760,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Świąteczna promocja 1 399 000,00zł niespotykana architektura W standardzie premium Dlaczego ten dom to Twoja najlepsza inwestycja? - 0% prowizji i bez podatku pcc! - Pełna pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł668 m² 11 976,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowo wybudowana kamienica z windą o powierzchni 668 m2. 15 komfortowych, w pełni urządzonych mieszkań o powierzchniach od 28 m2 do 57 m2 w świetnej lokalizacji, idealnych na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł240 m² 1 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 100 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni 240m2 usytuowany na 20 arowej działce plus 90 arów ziemi ornej położony w miejscowości Jakuszów 7 km od Legnicy. Nieruchomość częściowo wyremontowana (.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł145,30 m² 11 699,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

*Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości!* Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 *ZDJĘCIA PRZEDSTAWIONE W OFERCIE TO WIZUALIZACJE* Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł70 m² 4 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 587 m²

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość położona w Koźminie - zaledwie kilka km od Zgorzelca! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1587 m2 zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł104,48 m² 8 614,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Połówka bliźniaka wykończona pod klucz! Dostępna od 1 czerwca br.! Do sprzedaży wykończona pod klucz i pięknie urządzona połówka bliźniaka z tarasem i ogrodem, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 100 000 zł300 m² 10 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Opiekun ofrty Agnieszka Beuch   Bez pcc! Bez Prowizji! Nowoczesny, wolnostojący dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w prestiżowej i spokojnej części Wiszni Małej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł120 m² 9 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 800 m2 wraz z kompleksową usługą budowy nowoczesnego domu wg.

Szczegóły ogłoszenia

2 940 000 zł507,55 m² 5 793 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 551 m²

Opiekun oferty: dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji: 30058 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 507,55 m2 w Wilkszynie. Zachęcam do zapoznania się z filmem,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł190 m² 2 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w południowo-zachodniej części Gminy Kostomłoty, zaledwie 5 km od węzła autostrady A4 i 6 km od centrum gminy, z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł582 m² 4 432,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Duży dom z pokojami do wynajęcia Do zakupu duży dom w stanie surowym zadaszonym otwarty, położony w Karpaczu Dolny na działce o pow. 1050 m2. Zgodnie z projektem budynek składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł137 m² 10 576,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Ten przestronny dom o powierzchni 137 m w Gajkowie czeka na Ciebie! Zlokalizowany zaledwie 16 km od centrum Wrocławia, 5 km od wschodniej obwodnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł335 m² 3 432,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:565 m²

Na sprzedaż - pensjonat z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w sercu Szklarskiej Poręby Prezentowana nieruchomość to zabudowana działka o powierzchni 565 m , zlokalizowana.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.