dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 857 ogłoszeń

1 150 000 zł335 m² 3 432,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:565 m²

Na sprzedaż - pensjonat z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w sercu Szklarskiej Poręby Prezentowana nieruchomość to zabudowana działka o powierzchni 565 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł400 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dochód, który pracuje na Ciebie - gotowy pensjonat w Karpaczu na sprzedaż! wirtualna wizyta: zapraszam Masz ochotę na własny biznes w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce? Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 000 zł147,69 m² 4 881,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowy, wolnostojący dom jednorodzinny z garażem kilka minut od Jaworzyny Śląskiej. Sprzedawany dom ma powierzchnię 147,69 mkw i został posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł260,90 m² 5 174,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Czy szukasz miejsca, które połączy komfort nowoczesnego budownictwa z sielskim spokojem, a jednocześnie zapewni Ci pełną swobodę aranżacji? msr Nieruchomości przedstawia unikatową ofertę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł278 m² 4 496,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Przestronny dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej - Świdnica! Na powierzchnię domu składają się dwie części - możliwość zrobienia dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł200 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Na sprzedaż: działka budowlana 6900 m z zabudową Goworów (masyw Śnieżnika) Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 6900 m, zabudowaną poniemieckim budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł743,50 m² 5 379,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 091 m²

Dwór w Sędzisławiu -budynek późnobarokowy- wpisany do Rejestru zabytków- nr rej.: A/1476/1317/J z 28.11.1997r. Budynek murowany ,nakryty dachem czterospadowym wybudowany w 1785 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł122,18 m² 9 404,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

Rezerwacja oferty Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł138,86 m² 7 914,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Atrakcyjne rabaty tylko dla naszych klientów Polecamy Państwu nowe, komfortowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł160 m² 11 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dom z duszą na Biskupinie - Wrocław, ul. Braci Gierymskich Na sprzedaż wyjątkowy, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 160 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł169,21 m² 4 012,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedsprzedaż domków w zabudowie bliźniaczej! Oferta na wyłączność! Szukasz dla swojej rodziny idealnego miejsca do zamieszkania? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę sprzedaży nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 000 zł202,64 m² 5 329,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:878 m²

Nowoczesny dom z pięknym widokiem w Cieplicach. Dom w stanie surowym zamkniętym, położony w prestiżowej części Jeleniej Góry przy ul. Wróblewskiego w Cieplicach. Okolica ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Urokliwy Dom w Malowniczym Staniszowie Biuro Nieruchomości Rakowska prezentuje Państwu wyjątkowy dom, posadowiony na działce o powieszchni 2700 m2. Nieruchomość zachwyca swoim charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł190 m² 9 211 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:529 m²

Opiekun oferty Konrad Rakowiecki tel.   Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 190m2, położony blisko centrum, na spokojnej ulicy, blisko terenów zielonych. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł303,07 m² 2 804,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:144 m²

Głogów, ul. Fryderyka Chopina, budynek handlowo-usługowo-mieszkalny, 303,07 m2, sprzedam, 850000 zł. Nieruchomość idealna pod inwestycję na wynajem Na sprzedaż budynek w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł290 m² 1 844,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Marzysz o miejscu, które łączy urok natury z potencjałem inwestycyjnym? Przedstawiamy wyjątkową ofertę nieruchomości położonej pod majestatycznym Skalnym wzgórzem, nad krystalicznie.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł288 m² 13 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

* możliwa zamiana na inną nieruchomość za dopłatą * wyjątkowy dom Z spektakularnym ponad 6-metrowej wysokości salonem I unikalnym stylem 2km od granicy wrocławia Ekskluzywny, nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł241 m² 2 904,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 241 m2 położony na kameralnym osiedlu w Mysłakowicach. Budynek piętrowy częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł178 m² 10 955,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Mam przyjemność przedstawić ofertę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów! Oferowana inwestycja to piękny i przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł216 m² 4 162,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Dużo zieleni , cisza i spokój oraz wysokość 688 m która zapewnia dobrej jakości powietrze to niewątpliwe atuty tego miejsca. Kolejnym z nich jest bajkowy ogród z miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł146,15 m² 6 500,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

*Prawie 150 m2, 5 pokoi, garaż w bryle *bez skosów *bez podatku pcc2%, bez prowizji dla Biura Projekt marzenie: 4 sypialnie na górze, dużo miejsca na garderoby, już możesz zobaczyć na żywo.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł349,50 m² 2 575,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:655 m²

Marzysz o wygodnym domu w spokojnej okolicy. Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Nieruchomość położona w Głogowie na osiedlu Paulinów. Dom o powierzchni użytkowej 291,30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł78 m² 12 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 170 m²

Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze Biuro Nieruchomości Mój Dom s.c. z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nowo wybudowanego domu jednorodzinnego z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. Pierwsze spotkanie z Projektantem Wnętrz gratis! Oferta od Dewelopera. Bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł360 m² 8 330,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 596 m²

CO sprzedajemy? Energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni 210 m2 z garażem o powierzchni 150 m2 z działką niemalże 16 ar na podwrocławskim Suchym Dworze. Do Ołtaszyna jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł137 m² 8 386,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom z duszą w sercu Karkonoszy - dla tych, którzy kochają harmonię natury i ponadczasową estetykę W miejscu, gdzie czas zdaje się płynąć wolniej, a każdy poranek pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł118,34 m² 6 886,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Na sprzedaż oferuję wygodny, 4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej, wyposażony w miejsce postojowe oraz garaż. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Ostatnie dostępne domy - gotowe do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł208,60 m² 2 396,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 990 m²

Dom jednorodzinny Bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec przedstawia na sprzedaż dom jednorodzinny, który znajduje się w cichej, spokojnej, pełnej zieleni części miasta Bolesławiec. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł300 m² 1 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Duży dom mieszkalno-gospodarczy. Wolnostojący budynek dwukondygnacyjny wybudowany w latach przedwojennych. Wymiary po obrysie ok. 25x11 metrów. Parter: korytarz, 4 pomieszczenia w tym jedno ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 999 zł190 m² 6 842,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 150m2. Budynek został posadowiony w spokojnej miejscowości Siodłkowice ( 5km od Świebodzic) na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł229,97 m² 6 913,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

Duży dom | 4 poziomy | ogród | Brochów | park najważniejsze informacje Powierzchnia całkowita: 229,97 m Powierzchnia użytkowa: 170 m Powierzchnia działki: 407 m Liczba pokoi: 5 Typ domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł115,48 m² 8 226,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom bez prowizji! Sprzedam nowy dom w zabudowie bliźniaczej - II etap inwestycji - realizacja 08.2027 r. Dom zlokalizowany w miejscowości Szukalice , zaledwie 7 km od granic Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł100 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom do remontu o powierzchni ok. 100 m , położony w spokojnej wsi, ok.9 km od Legnicy. Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym idealna do stworzenia wymarzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Loftowy!parterowy! wolnostojący! przy pkp, duża działka super lokalizacja Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica. Dom składa się z: 1 wiatrołap - garderoba 3,5 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł232 m² 5 818,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 407 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący | 165 m2, | Szewce| Duża działka 1407 m2 | Garaż | Fotowoltaika Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący, położony w miejscowości Szewce, w gminie Wisznia.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł521 m² 748,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:521 m²