dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 857 ogłoszeń

Rynek pierwotny

999 001 zł108,80 m² 9 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:111 m²

Na sprzedaż segment w zabudowie bliźniaczej w Świdnicy. Okolice Zalewu Witoszówka Brak opłaty 2% pcc - Lokal nr 2 - powierzchnia użytkowa: parter 42,39 m2 + piętro 39,72m2 + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł405 m² 6 419,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 900 m²

Polecam do zakupu nieruchomość składającą się z domu wolnostojącego z 2003 roku o powierzchni 165 m oraz budynku wolnostojącego z 2012 roku o powierzchni 240 m. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej wirki | blisko świdnicy I góry ślęży Oferujemy do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Wirki, na skraju wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł114 m² 13 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Polecam do zakupu przedwojenny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 114 m, położony na działce o powierzchni 465 m na wrocławskim Sępolnie przy ul. Głowackiego. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom pod lasem z potencjałem na dochód - Siedlęcin lokalizacja I klimat Szukasz ciszy, którą przerywa tylko szum drzew? Ten dom położony jest w Siedlęcinie, tuż pod ścianą lasu, na.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł86 m² 8 255,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 401 m²

Oferta sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po wcześniejszym umówieniu z biurem. Prosimy o nieprzyjeżdżanie samodzielnie pod nieruchomość oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł348 m² 7 183,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 383 m²

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.   Podstawowe informacje: wyjątkowa oferta domu wolnostojącego a niebanalnej architekturze. Funkcjonalne połączenie dwóch brył typu stodoła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł127,89 m² 7 506,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:121 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

1 725 000 zł260 m² 6 634,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny, narożny dom o powierzchni 260 m , zlokalizowany na Klecinie we Wrocławiu. Położenie : Dom znajduje się w południowej części Wrocławia, jest to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł340 m² 4 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:930 m²

Kontakt : Robert Dutczak. Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Do zaoferowania dom jednorodzinny wolnostojący z trzema kondygnacjami z 2004 r. o powierzchni 340m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł132 m² 8 712,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego domy jednorodzinne W zabudowie bliźniaczej, położone tuż przy terenach rekreacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł94 m² 7 436,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 87,38 m (pow. całkowita 94,98 m ), położony w kameralnej inwestycji składającej się z 4 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 080 m² 2 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:4 035 m²

NA sprzedaż Chcesz obejrzeć nieruchomość kliknij tutaj Gotowy biznes na sprzedaż + prywatny dom Zapraszam Cię do zapoznania się z nietuzinkową ofertą nieruchomości położonej w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom w Ciechanowicach o powierzchni 200 m2, w którym tworzy się rodzinne wspomnienia. Nieruchomość: wyobraź sobie poranki przy wspólnym śniadaniu, zapach.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł195 m² 5 589,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:743 m²

Przedstawiam Państwu piękny, wolnostojący dom położony w urokliwej części Bielawy, 5 minut spacerkiem nad jezioro, a 10 min by wejść na szlaki pobliskich gór Stołowych. Idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł82,50 m² 7 260,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 793 m²

Nieruchomość na sprzedaż w Minkowicach Oławskich Nowa Atrakcyjna Cena! Z przyjemnością prezentuję nieruchomość położoną w malowniczej wsi Minkowice Oławskie, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł97,28 m² 11 821,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 437 m²

Parterowy dom z widokiem na Ślężę! Na powierzchnię domu składa się przestronny salon z otwartą kuchnią, sypialnia z garderobą, druga sypialnia - pokój dziecka, duża łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł265 m² 12 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowoczesny dom 265 m z basenem, sauną i garażem pod Wrocławiem Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 265 m , położony na dużej, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł138 m² 6 159,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Powiecie Oleśnickim, gminie Dobroszyce. Dom oddalony jest 7 km od drogi S8 i 10 minut od Oleśnicy. Położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł350 m² 1 711,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

1Nieruchomości mały domek polecają na sprzedaz rewelacyjne gospodarwstwo rolne w zabudowie typu podkowa. Pierwsze zdjęcie to wizualizacj akoncepcji dla kreatywnego dewelopera na Osade kameralną ,pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł116,61 m² 7 632,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zakup od dewelopera! bez pcc! bez prowizji! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Wilczycach. Dom składa się z: parter: - wiatrołap - 4,61 mkw - hall - 6,12 mkw - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

8 499 000 zł600 m² 14 165 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:34 000 m²

Nieruchomość położona Gminie Kostomłoty, obejmuje prawo własności działki o powierzchni około 3,5 ha w tym 1, 5 ha parku, porośniętej głównie przez starodrzew. Zabudowana jest m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł130,62 m² 7 341,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 130,62 m na działce o pow. 89,68m2, duży, fajny dom dla całej rodziny! parter domu - to typowa strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł183,30 m² 3 409,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić willę poniemiecką z lat 30'tych w willowej dzielnicy Jeleniej Góry na ul. Wyspiańskiego. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł100 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom z dużą działką i budynkami gospodarczymi idealny do własnej aranżacji Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, położona na działce o powierzchni ok. 30 arów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 080 zł104,81 m² 8 015,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Bez prowizji I pcc! Nowoczesny dom 4 pokoje | garaż / możliwość dużej kuchni | prywatny ogród | Ratyń - Wrocław Kameralna inwestycja czterech nowoczesnych domów w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł280 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 914 m²

Urokliwy dom z dużym potencjałem - Bielanka, dolny Śląsk! Szukasz miejsca z klimatem, przestrzenią i możliwościami aranżacyjnymi? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł400 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży Pałacyku Myśliwskiego znajdującego się w centrum Kotliny Jeleniogórskiej w Staniszowie, gmina Podgórzyn, powiat karkonoski. Budynek został zbudowany pod koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 000 zł139,35 m² 5 123,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Bliźniak_garaż_pompa ciepła_rekuperacja_fotowoltaika_światłowód_obok Wrocławia (ligota Mała) Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem oraz garażem w miejscowości Ligota.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł250 m² 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferta na wyłączność! Tylko w Naszym Biurze! Oferuję na sprzedaż bardzo ciekawy ponad 100-letni przedwojenny budynek o charakterze gospodarczym. Nieruchomość przeznaczona do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł213 m² 5 633,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Oława bardzo dobra lokalizacja ,dwadzieścia pięć km od Wrocławia szybkie połączenia pkp-przystanek nowy Oława Zachód ,pks oraz prywatne usługi transportowe. Miasto liczące ponad 35 tys.

Szczegóły ogłoszenia

1 876 000 zł150 m² 12 506,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Żerniki małe Przestronny dom wolnostojący na dużej, zadbanej działce, zaledwie 5 km od południowych obrzeży Wrocławia i 15 km od Rynku. Prezentujemy Państwu przestronny ( 150 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł165 m² 8 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferta na wyłączność - tylko u nas w Biurze - nie szukaj dalej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego, rodzinnego, funkcjonalnego domu znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł182 m² 6 291,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 331 m²

Dom na sprzedaż - Wilczkowice Urokliwa, cicha i spokojna okolica u podnóża Góry Ślęży idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących aktywny wypoczynek na łonie natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł131 m² 9 045,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lubin, osiedle Małomickie ,dom 131m2, 4 pokoje, działka 300m2, sprzedaż, 1185 000 zł cena podlega negocjacji oraz zamianie z dopłatą namieszkanie* Zadbany dom w "klimacie włoskim" dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł130 m² 8 462 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego o powierzchni około 130 m, położonego na działce o powierzchni 608 m w spokojnej i kameralnej części Bolesławca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł119 m² 7 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Super 1/2 budynku W zabudowie bliźniaczej! zapraszamy! bez prowizji I bez pcc - brak ukrytych kosztów. Atuty: - z fotowoltaiką - Z pompą ciepła - Z ogrzewaniem podłogowym -.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł241 m² 13 900,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Dzień otwarty 13 czerwca godz 11-14 zapraszamy ***zapraszamy również Pośredników z klientami. Sprzedam dom wolnostojący o metrażu 241 m2, usytuowany na działce 466m2 Dom z 1930 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł297,25 m² 15 138,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:992 m²

Zapraszam do zapoznania się z unikatową na rynku ofertą sprzedaży budynku wolnostojącego w zabudowie bliźniaczej (budynek A i budynek B), usytuowanych na zagospodarowanej działce (992.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł150 m² 6 593 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 150 m z zagospodarowanym ogrodem w uzdrowisku Polanica- zdrój. Bardzo spokojna, zielona i bezpieczna okolica. Dobra lokalizacja oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł298 m² 13 389 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 963 m²

Oferujemy na sprzedaż bezpieczną, energooszczędną willę z dużym, wielopoziomowym ogrodem i panoramicznym widokiem na okoliczne lasy i zamek Bolków. Nieruchomość: dom wybudowany.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij