dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 858 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 858 ogłoszeń

2 690 000 zł2 192,30 m² 1 227,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 272 m²

Wyjątkowa posiadłość z nieograniczonym potencjałem - Kotliska, dolny Śląsk Wyobraź sobie przestrzeń, gdzie natura spotyka się z architekturą, a cisza otula Cię od pierwszego kroku.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 908 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Dom do remontu położony w okolicy Żarowa na działce 39 arów! Dom do remontu kapitalnego, podpiwniczony Dom połączony z parterowym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł200 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 871 m²

Nieruchomości mały domek zapraszją do zapoznania sie Z oferta sprzedazy przedwojennego domu W marczowie okoliece wlenia Nieruchomośc położóna na dużej ,ładnej działce .Dom podpiwniczony ,z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł127 m² 8 346,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Nowoczesny dom szeregowy | 5 pokoi | Garaż | Jerzmanowo, wrocław 1 060 000 zł | 127 m | Rynek pierwotny ul. Płużna, jerzmanowo zielona, spokojna część Wrocławia, idealna dla rodzin i osób.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł196 m² 5 096,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Zapraszam na prezentację zadbanego domu, znajdującego się w Miejscowości Twardogóra, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Na dole dom składa się z pomieszczeń: - wiatrołap -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 000 zł131,22 m² 8 878,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

Polecamy piękne domy w zabudowie Bliźniaczej w uroczej części miasta blisko centrum _ wrocław krzyki. Domy budowane są w nowoczesnym design z charakterystycznymi wykończeniami.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 999 zł176,53 m² 6 514,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:937 m²

Na sprzedaż połowa domu o powierzchni 176 m , położona w miejscowości Iwiny pod Wrocławiem. Lokal ma niezależne osobne wejście oraz wydzieloną, ogrodzoną działkę. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł234 m² 1 816,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:706 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej skrajny segment Chróstnik, gm. Lubin | 111,91 m | działka 706 m Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny).

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł186 m² 6 075,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:873 m²

Parterowy dom z oranżerią i tarasem w zieleni - Lubin os. Krzeczyn Wielki Szukasz domu, który od progu robi wrażenie i jest zaprojektowany pod życie ? Ten parterowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł128,31 m² 10 357,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wolnostojący dom w spokojnym, zielonym otoczeniu niedaleko Wrocławia Położony wśród zieleni oraz kameralnej zabudowy domów jednorodzinnych, ten komfortowy dom wolnostojący znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł466,50 m² 7 266,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Nowa atrakcyjna cena! Chcesz zmienić swoje życie, zamieszkać w górach i prowadzić własny bardzo dochodowy biznes? Jeśli tak to zapraszam do zapoznania się z ofertą, która nie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł140 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:110 m²

Inwestycja, która zarabia Dochód z wynajmu około 4 600 zł miesięcznie. Budynek mieszkalny położony w okolicach Centrum miasta w Świdnica idealny pod inwestycję! Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł178 m² 3 033,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:842 m²

Przemków, dom w zabudowie bliźniaczej, powierzchnia 178 m2, działka 842 m2, sprzedam, cena 540 000 zł. Dom w zabudowie bliźniaczej do wykończenia - Przemków, osiedle Głogowskie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:526 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z projektem przebudowy - Jeżów Sudecki Serafin Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej części Jeżowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł300 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:51 766 m²

| b.N.WILLA. Oferta sprzedaży posiadłości agroturystycznej ze stajniami położonej w cichej i malowniczej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej lokalizacji Wałbrzycha. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł210 m² 8 090,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

*** Oferta na wyłączność nie szukaj dalej *** Biuro Nieruchomości Panorama przedstawia Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w malowniczej Przesiece. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł93 m² 3 978,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż drewniany dom szkieletowy o łącznej pow. 93 m2, działka 823 m2. Stradomia Wierzchnia. Oferujemy na sprzedaż niewielki dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 93 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 920 000 zł615 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Na sprzedaż Atrakcyjna inwestycja zlokalizowana we Wrocławiu, przy ul. Kmicica, na osiedlu Żerniki - w zachodniej części miasta, w bliskiej odległości od Portu Lotniczego Wrocław oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł446,63 m² 10 747,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 374 m²

Zamieszkaj w miejscu, które inspiruje luksusowa rezydencja w sercu uzdrowiskowej Jeleniej Góry Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową posiadłość położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 331 m²

Maciej Pepłowski sdp Nieruchomości tel.   Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 160 m, położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł265 m² 3 694,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z ogromnym potencjałem przestrzeń do życia, pracy i dalszej aranżacji Są nieruchomości, które kupuje się takie, jakie są. I są takie, które dają coś więcej możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł385 m² 3 896,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Duży dom wolnostojący -realizacja Projektu domu homekoncept 13 Lokalizacja: jedna z 'pożądanych' lokalizacji -wieś którą śmiało można określić jako przedmieścia/sypialnia Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł240 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:818 m²

Piękny i przestronny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 240 m (wraz z garażem i kotłownią), położony na działce o powierzchni 818 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł245 m² 4 897,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami, położony w Zachełmiu- malowniczej miejscowości u podnóża Karkonoszy,.

Szczegóły ogłoszenia

6 490 000 zł412 m² 15 752,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:993 m²

Opiekun oferty Tomasz Leiman tel.   piękny dom na oporowie Piękny dom wolnostojący znajdujący się na Oporowie. Dom jest po generalnym remoncie oraz dodatkowo został rozbudowany. Oporów jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł139 m² 11 510,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:19 485 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży gospodarstwo/dworek w Milikowie. Posiadłość posadowiona na wzgórzu, co dodatkowo dodaje uroku samej lokalizacji. Nieruchomość gruntowa wraz z zabudowaniami.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł480 m² 12 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Do sprzedania dom wolno stojący położony na działce 1450m tuż przy parku Szczytnickim, ulica o małym ruchu kołowym, wokoło podobna zabudowa. Stadion Olimpijski, tereny zielone, wały Odry. korty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł75,31 m² 10 556,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Domy wolnostojące, jednorodzinne, parterowe tuż za Kiełczowem. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji. Proponujemy Państwu domy jednorodzinne, parterowe powstające w ramach nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł170,87 m² 4 617,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina w końcu odetchnie pełną piersią? Ta oferta to coś więcej niż tylko mury to przemyślana inwestycja w Waszą przyszłość. Przedstawiam na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł240 m² 2 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:966 m²

Dom z duszą i potencjałem, który zarabia Nowa Ruda, ul. Anny Szukasz przestrzeni dla dużej rodziny? A może inwestycji, która szybko zacznie na siebie zarabiać? Ten dom przy ulicy Anny.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł219,83 m² 3 452,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Opiekun oferty: sebastian Święcicki tel:   Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w spokojnej części Oleśnicy. Idealnie sprawdzi się również na wynajem ze względu na liczbę.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł270 m² 4 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 212,9 m oraz całkowitej 270 m , położony na osiedlu Zawiszów. W skład powierzchni całkowitej wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł224,70 m² 8 411,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Spokojna okolica I park I zaciszny ogród budynek Z 2000 roku o powierzchni użytkowej 175,9 m2, na parterze znajduje się słoneczny salon z kominkiem i wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Stylowa willa z 1912 roku | Prestiżowa zielona dzielnica Jeleniej Góry | 500m powierzchni | Duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż wyjątkowa, przedwojenna willa z 1912 roku położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 394 000 zł223 m² 6 251,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Opis: nowoczesny dom przy Wiśle Wysoki standard i natura na wyciągnięcie ręki Szukasz przestrzeni, spokoju i nowoczesnego designu? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 499 zł152,47 m² 9 835 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Wyobraź sobie poranek bez hałasu miasta. Kawa na tarasie, cisza, zieleń i przestrzeń wokół domu. A jednocześnie świadomość, że do Wrocławia dojedziesz w kilkanaście minut. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł198 m² 6 560,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Oferta na wyłączność w naszym biurze. Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny położony w spokojnej części Zakrzowa. Nieruchomość została podzielona na dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł142,47 m² 3 369,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Domplus Nieruchomości proponuje: na sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym o powierzchni około 127,61m2 w tym jednostanowiskowym garażem o pow. 17,86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł130 m² 4 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Niemstów, dom wolnostojący 105m2 m2, sprzedam 640 000 zł. Na sprzedaż komfortowe, dwa domy w Niemstowie, w stanie deweloperskim o pow. 105m2 m2, położone na działce 600m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł129,70 m² 6 152,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:672 m²

Nowoczesna rezydencja w zabudowie bliźniaczej | Pątnówek | 5 min od Legnicy | wysoki standard | duża działka Stan deweloperski zamknięty wysoka jakość wykończenia! Jeśli szukasz domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł679 m² 662,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Oferta na wyłączność! Do sprzedania nieruchomość zabudowana gruntowa w miejscowości Jaroszów w bezpośrednim dostępem do drogi krajowej 5 na trasie Strzegom- wrocław - Jelenia Góra. Dobry.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij