dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 858 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 858 ogłoszeń

3 990 000 zł298 m² 13 389 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 963 m²

Oferujemy na sprzedaż bezpieczną, energooszczędną willę z dużym, wielopoziomowym ogrodem i panoramicznym widokiem na okoliczne lasy i zamek Bolków. Nieruchomość: dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł200 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:976 m²

Oferta sprzedaży na wyłączność. Na sprzedaż nowoczesny i stylowy dom w zabudowie wolnostojącej, o powierzchni użytkowej ok. 130m2, zlokalizowany w świetnej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 705 m²

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość położona na rozległej działce o powierzchni 2705 m2 we Wrociszowie Dolnym, około 1,5 km od zbiornika Niedów Działka zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł350 m² 4 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:23 000 m²

Siedlisko Nowoczesnej Niezależności Chocieszów i 2 ha pod lasem Lokalizacja: chocieszów, gm. Szczytna (dz. nr 219/3) Potencjał: rezydencja, agroturystyka Premium, apartamenty Inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 167 m²

Dom jednorodzinny w Górach Sowich 200 m | działka 1167 m | 5 pokoi Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Drogosław, w sercu Gór Sowich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł146,15 m² 6 500,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Duże możliwości na ok. 150 m2 / prawdziwy garaż *prawie 150 m2, 5 pokoi, garaż w bryle *bez skosów *bez podatku pcc2%, bez prowizji dla Biura Projekt marzenie: 4 sypialnie na górze, dużo miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł112,60 m² 8 872,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny z malowniczymi widokami położony w Kotlinie Kłodzkiej. Atutem jest duża działka o pow. 5900 m kw. z potencjałem (obecnie w studium.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł195 m² 7 174,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:803 m²

Opiekun oferty: agata Sobczak Nr Licencji pfrn 29631 tel.   tylko W sdp nieruchomości Zapraszam Państwa do domu na wrocławskich Maślicach. Położony w cichej okolicy, wśród niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł130 m² 10 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesne osiedle przy Lesie Mokrzańskim eleganckie domy bliźniacze z ogrodami i garażem Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji powstającej w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu dwa domki prowansalskie gotowe pod wynajem, posadowionego na działce 1300 m2 ,o powierzchni 70 m2 każdy. Gotowa inwestycja ,pod najem długo lub krótko.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł220 m² 10 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 334 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w malowniczych Janowicach Wielkich Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci zamieszkać blisko natury, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł610 m² 5 163,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 176 m²

English below Mamy niebywałą przyjemność przedstawienia Państwu wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu Pogórza Izerskiego (sudety). Taras Tarczyn to miejsce rodem z bajki zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł450 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Agent: emilian Janusz Tel:   Rzadko spotykana w ofercie okazja nabycia klasycznej willi o unikatowym uroku, doskonałej lokalizacji oraz w bardzo dobrym stanie technicznym. Nabywca.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł133 m² 9 398,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:101 m²

Szereg skrajny z tarasem, ogrodem, dwoma miejscami postojowymi i komórką, wybudowany w 2022 roku, na osiedlu zielone południe dewelopera blockpol. Powierzchnia użytkowa domu to 86.26m2,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł110 m² 2 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Żeliszów gm. Bolesławiec. Szczegóły oferty: - powierzchnia domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta dla osób ceniących komfort I wygodę. Przestronny, wygodny, pięknie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej miejscowości z dobrym dojazdem do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł56 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nierchomości Mały Domek oferuja do sprzedaży nieruchomość gruntową /w plombie /między ciągiem kamienic w ścisłym cenrum Gryfowa śląskiego. Nieruchomość obejmuje plac pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł500 m² 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 247 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego połączonego z budynkiem gospodarczym stanowiące niegdysiejsze zabudowania przypałacowe znajdujące się w miejscowości Zagrodno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł103,02 m² 10 667,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:149 m²

Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy, dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 103,02m2 + poddasze nieużytkowe, dom z działką o powierzchni 149m2. Dom zaprojektowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł250 m² 5 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:786 m²

Północ Nieruchomości o/zgorzelec oferuje na sprzedaż przestronny dom w centrum miasta. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno dla dużej rodziny szukającej komfortowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 000 zł126,89 m² 6 123,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Wygodny Dom w zabudowie bliźniaczej - segment prawy, dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 109,85m2 zrealizowany na z działce o powierzchni 293,94m2. Dom posiada: - strefę tj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł89,32 m² 9 281,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Bez prowizji I pcc Szukasz nowoczesnego domu blisko Wrocławia, ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta inwestycja to idealne połączenie komfortu, funkcjonalnego układu i świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł800 m² 1 168,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:11 200 m²

Odkryj urok wiejskiego życia z wyjątkową propozycją od biura nieruchomości Łuczyński i Partnerzy - rozległego gospodarstwa w Czernicy. Obiekt, który obecnie pełni funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł110 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 044 m²

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje wyjątkowy, pełen uroku dom o powierzchni 110 m położony na przestronnej działce 2044 m w malowniczej miejscowości Stara Kamienica To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł134,48 m² 4 833,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

NA sprzedaż dom typu bliźniak Z własną działką *atrakcyjna lokalizacja* Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej pod miastem w cenie mieszkania, położony w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł180 m² 8 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 223 m²

Oferujemy do sprzedaży niedużą o kompaktowej przestrzeni willę po kapitalnym remoncie o powierzchni całkowitej około 180 mkw, z czego powierzchnia użytkowa wynosi 124,50mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł120 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący wybudowany w 2012 roku, położony na dużej działce o powierzchni 900 m . Nieruchomość wyróżnia się nowoczesnymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł112 m² 9 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Oferujemy na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112 m z garażem, wybudowany w 2021 roku. Działka 360 m2. Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:760 m²

Fechner nieruchomości prezentuje Państwu gotowy do prowadzenia pensjonat w Szklarskiej Porębie. Doskonała lokalizacja! Blisko wyciąg oraz deptak. Nieruchomość o powierzchni ok.400m2.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł206,76 m² 1 784,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej pieszków Nieruchomość położona na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w cichej i spokojnej okolicy na działce 6 arowej. Miejscowość dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł101 m² 9 900,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 m²

0% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż dom szeregowy pod Wrocławiem. Nieruchomość o powierzchni 101 m + ogród 138m Lokalizacja Smolec - Sprawny dojazd do centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł127 m² 5 354,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 127m2. Budynek został posadowiony w spokojnej okolicy Starego Julianowa na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł150,90 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim. i pcc! Przy wpłacie 10-15% wartości możliwość wydania lokalu do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł260 m² 4 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Komfortowy dom wolnostojący w Krzeczynie Wielkim. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem, 13-nasto letni, murowany, kryty dachówką ceramiczną. Wnętrze przestronne, dobrze nasłonecznione.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dom jednopiętrowy trzylokalowy o powierzchni 120 m2 położony na ogrodzonej działce o powierzchni 700 m2 w miejscowości Wykroty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

bez prowizji i pcc - oferta bezpośrednio od dewelopera! opis inwestycji: budynek wolnostojący Z poddaszem w projekcie indywidulanym w stanie deweloperskim podwyższonym położony.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł210 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:954 m²

Witam serdecznie Do sprzedania dom z olbrzymim potencjałami przestrzennym może tworzyć 4 poziomy mieszkaniow około 210 m powierzchni użytkowej mieszkalnej powierzchni całkowitej ok. 340m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł386 m² 6 088,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, położony w sercu miasta, na przestronnej działce o powierzchni 1321 m , otoczonej licznymi nasadzeniami krzewów i kwiatów, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł118 m² 6 779,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witam serdecznie, na zdjęciach przykładowe zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania przestrzeni w domu i funkcjonalność oraz przejrzystość pomieszczeń. Na sprzedaż domy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 353 m²

English Below - Na sprzedaż pięknie położona działka, która znajduje się w Miliczu-Wszewilki na prestiżowym osiedlu domków jednorodzinnych, zabudowana domem wolnostojącym w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom z potencjałem (do remontu) Rozkład: dom o powierzchni użytkowej 180 m2 oraz pomieszczenia gospodarcze 350 m2. Na parterze znajdują się dwa pokoje, dwie łazienki, pomieszczenia gospodarcze,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij