dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 845 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 845 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

999 000 zł170 m² 5 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:825 m²

Klimatyczny dom w Karpaczu - wyjątkowa nieruchomość w cichej, malowniczej okolicy okazja! obniżka ceny! Na sprzedaż oferujemy uroczy, klimatyczny dom położony w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 375 zł139,75 m² 6 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Segment skrajny. Dom dwukondygnacyjny typu C z poddaszem użytkowym (bez skosów), niepodpiwniczony, z garażem, podjazdem dla samochodu i tarasem Przeznaczenie: dom dla 3-5 osobowej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 811 zł137,51 m² 6 100 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Dom dwukondygnacyjny typ B z poddaszem użytkowym (bez skosów), niepodpiwniczony, z garażem, podjazdem dla samochodu i tarasem Przeznaczenie: dom dla 3-5 osobowej rodziny Opis: dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł189,16 m² 6 872,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 148 m²

Polkowice, dom, 5 pokoi, 170 m2, działka 1148 m2, sprzedam, cena 1 300 000 zł. Na sprzedaż dom wolnostojący 189,6 m2 powierzchni, użytkowej 170 m2: - parter : hol, kuchnia, jadalnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł94,30 m² 7 415,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Tylko U nas Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego dwukondygnacyjnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na Osiedlu Książańskim.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł800 m² 323,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Nieruchomości komfort przedstawia do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany we wsi Marcinowice koło Świdnicy. Budynek jest pokryty dachówką i składa się 1 kondygnacji. Na poziomie -0-.

Szczegóły ogłoszenia

3 495 000 zł388,16 m² 9 004,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 366 m²

Wyjątkowa oferta: dwa nowoczesne budynki dom + część usługowa | Radomierzyce, przy samej granicy Wrocławia Cena: 3 495 000 zł Powierzchnia działki: 1366 m Lokalizacja: radomierzyce, przy samej.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł320 m² 4 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:7 728 m²

Przestronny dom w ustronnym miejscu z działką inwestycyjną pod usługi turystyczne. Wgn Kłodzko prezentuje na sprzedaż dom z tajemniczą historią w miejscowości Szczytna, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł105,27 m² 14 239,57 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na Osiedlu iwa Park w Iwinach k. Wrocławia. Każdy dom zapewni Ci Garaż połączony bezpośrednio z parterem domu Pompę ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł105,27 m² 11 389,76 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł105,27 m² 12 339,70 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł120 m² 7 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

CO sprzedajemy? Dom typu "stodoła" o powierzchni 99 m2 + garaż (21 m2), położony na zagospodarowej dużej działce o powierzchni 570 m2. Dom w nowej cenie - 879 000 pln! gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,09 m² 6 704,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

CO sprzedajemy? Środkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 134,09 m2: - z ogródkiem, - z tarasem na dachu, - i miejscem postojowym przy podjeździe. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł121,09 m² 1 643,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:441 m²

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położony w jednej z najbardziej klimatycznych części Jeleniej Góry -.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł155 m² 12 251,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż nowocześnie wykończony, energooszczędny dom wolnostojący z 2014 r. z dużym garażem i w pełni zagospodarowanym terenem. Idealna propozycja dla rodziny z dziećmi. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł221 m² 12 665,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla osób poszukujących połączenia komfortu, nowoczesnych technologii i spokoju, w otoczeniu zieleni i z dala od miejskiego zgiełku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł203 m² 6 256,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Biuro Nieruchomości północ z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy dom w Siedlęcinie (gm. Jeżów Sudecki), zaledwie kilka minut od Jeleniej Góry, bez remontów, bez ukrytych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł235 m² 4 170,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Mirków ul. Wrocławska | 235 m | działka 1230 m Na sprzedaż dom o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położony w miejscowości Mirków (gmina Długołęka), bezpośrednio przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł121,07 m² 7 425,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Bez prowizji (0 zł) i podatku pcc (0 zł) *kontakt: piotr Walendowski tel.   funkcjonalne pokoje dom z 290 m działką piec gazowy ponad 38 m - przestronny i ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł153 m² 9 803,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:822 m²

Biuro Metrohouse ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 153 m , wybudowany w technologii szkieletowej (styl kanadyjski).

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Wyobraź sobie poranną kawę na zadaszonym tarasie, z widokiem na ponad pół hektara własnej, starannie wypielęgnowanej zieleni. Ten dom to nie tylko cztery ściany to przestrzeń, która daje oddech.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł496 m² 2 923,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam do sprzedaży wyjątkową rezydencję wraz z dwoma tarasami, z których rozchodzi się widok na spokojną okolicę, położoną na wrocławskich złotnikach. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 495 000 zł388,16 m² 9 004,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 366 m²

Nowoczesny budynek usługowo mieszkalny oraz dom w Radomierzycach idealne miejsce do prowadzenia biznesu i życia. Serdecznie zapraszam do obejrzenia filmu. Wyobraź sobie, że mieszkasz.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł153,80 m² 8 446,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

Marzysz o idealnym domu dla swojej rodziny? Właśnie go znalazłeś! Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczym Komarnie, przy ul. Lipowej 3 - w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł116,70 m² 12 844,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Opiekun oferty Agnieszka   Dom w zabudowie szeregowej Wrocław, ul. Ernesta Maya stan deweloperski Idealny dla rodziny, nowoczesne osiedle, ogród i garaż Lokalizacja: wrocław, ul. E.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł231,42 m² 11 883,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 641 m²

Tylko U nas- oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania nowy (oddany do użytku w 2024r) dom parterowy, wolnostojący położony w Jeleniej Górze- jeżów.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł202,24 m² 3 209,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania zadbany dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Góra, powiat górowski. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł102,33 m² 11 335,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:437 m²

Zapraszam do zakupu pięknej 4 pokojowej nieruchomości w zabudowie bliźniaczej w Nadolicach Wielkich, w niedalekiej odległości od Wrocławia. Nieruchomość położona jest na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł198,10 m² 4 391,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania ładny, zadbany parterowy dom wolnostojący z garażem jednostanowiskowym na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł87,20 m² 6 295,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

Nieruchomości apartament Julitta Stec tel.   bez podatku pcc! bez prowizji! Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o pow. 87,20 m2 zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Do sprzedania dom wolnostojący we wsi Mojęcice, ok. 6 km od Wołowa o pow. 100 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł237 m² 6 962,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:711 m²

Biuro Nieruchomości Muraszko prezentuje Państwu komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny położony na os. Czarne w Jeleniej Górze. Dom o powierzchni całkowitej 237 m2, użytkowej 179 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł117 m² 7 256,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom wolnostojący w Żarowie. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 5 arów. Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne. Na parterze znajduje się salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł192,10 m² 8 584,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Klimatyczny dom z ogrodem 1700 m | Złotoryja | osiedle willowe Są nieruchomości, które spełniają oczekiwania i takie, które dają coś więcej spokój, przestrzeń i poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł95,98 m² 10 408,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 95,98 m , położony w Radwanicach (gmina Siechnice), na nowoczesnym Osiedlu Parkowym. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł225 m² 7 955,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Piękny Dom, idealna Lokalizacja - zobacz film Zobacz Film Zapraszam do odkrycia niezwykłego domu o powierzchni 225 m2, który łączy elegancję, przestronność i funkcjonalność tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Wyjątkowa Posiadłość zobacz film Zobacz Film Z dala od miejskiego zgiełku, w malowniczych Raciborowicach Górnych, czeka na Ciebie miejsce absolutnie wyjątkowe posiadłość, która zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł167 m² 8 922,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom z Duża Działką i Przepięknym Widokiem - zobacz film Zobacz Film Wyobraź sobie codzienne poranki z widokiem na pola, łąki i lasy. Tylko natura. cisza i . Ty. Właśnie tu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł125,14 m² 3 979,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

Nowoczesny Bliźniak z Dużym Strychem Osiek pod Lubinem Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o indywidualnym projekcie, łączący nowoczesną bryłę z maksymalną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł125,14 m² 4 474,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Nowoczesny Bliźniak w Osieku pod Lubinem Przestrzeń, cisza i Komfort Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku bez rezygnacji z wygody? Zapraszamy do Osieka (gm. Lubin) na prezentację domu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł162 m² 6 450,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Okazja! Cena 1 045 000 zł do delikatnej negocjacji! Dom wolnostojący, działka 7 arów, na osiedlu Polanka w Polkowicach. Dom ma powierzchnię użytkową 162 m2 (plus garaż 30 m2) i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł100 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:996 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Niemcza. Nieruchomość idealna dla rodziny szukającej gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł720 m² 5 402,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 655 m²

English version below Sielski dom wiejski położony jest na Pogórzu Izerskim w otoczeniu pól, lasów i malowniczego krajobrazu Parku Doliny Bobru. Dom o powierzchni 720m o wymiarach.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij