dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 845 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 845 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

849 000 zł109,40 m² 7 760,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:572 m²

Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni mieszkalnej 109,4 m2 i użytkowej wraz z przyziemiem 175,9, posadowiony na 527m2 z lekkim spadem działce. Wybudowany w 1980 roku, bloczki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Brylantowa

Ołtaszyn Wrocław

1 450 000 zł141,82 m² 10 224,23 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Brylantowa

Ołtaszyn Wrocław

1 790 000 zł141,82 m² 12 621,63 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Brylantowa

Ołtaszyn Wrocław

1 450 000 zł141,82 m² 10 224,23 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł70 m² 11 428,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Na sprzedaż działka rekreacyjna zabudowana całorocznym domkiem letniskowym , położona bezpośrednio nad jeziorem w miejscowości Spalona, gmina Kunice. To propozycja dla osób szukających miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł157 m² 5 923,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

CO sprzedajemy? Dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 157 m2 położony na włąsnej działce 900 m2 w nowopowstającej inwestycji deweloperskiej. Gdzie znajduje się dom? Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący 200 m na działce 900 m , z dwoma niezależnymi wejściami oraz murowanym garażem jednostanowiskowym. Funkcjonalny dom z dwoma niezależnymi wejściami -.

Szczegóły ogłoszenia

69 596 zł134,91 m² 515,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności w udziale 1/4 w nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Środzie Śląskiej, przy ulicy Oławskiej 3. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł94,46 m² 10 533,56 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej składającego się z salonu z aneksem kuchennym i jadalnią, trzech sypialni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł94,46 m² 10 533,56 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł94,46 m² 10 533,56 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł140 m² 2 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dzień dobry, mam do sprzedania dom poniemiecki z dużą działką na której istnieje możliwość wybudowania dwóch domów.Milęcice jest położone 2 kilometry od Lubomierza słynnego z filmu.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł223 m² 8 923,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 721 m²

Twój wymarzony dom na Osiedlu Pogórze w Burkatowie! Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort, nowoczesne rozwiązania i przestrzeń dla całej rodziny, ten dom jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł250 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 240 m²

Na sprzedaż przytulny dom z dużym 3240m2 ogrodem i dwoma garażami, położony w okolicy Obornik Śląskich z wyjątkowym uzdrowiskowym mikroklimatem. Na powierzchnie domu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł2 060,90 m² 348,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 379 m²

Na sprzedaż: przestronny budynek z potencjałem - ok. 2060 m | Idealny na dom seniora, pensjonat, magazyn, szpital Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy budynek o powierzchni całkowitej ok. 2060.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł159,90 m² 5 184,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wiosenna promoja tylko 829 tys.! dom wolnostojący klasy premium z dużym ogrodem ok. 1200m2 w okolicy Trzebnicy położony w ciszy i zieleni. Powierzchnia domu z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 157 000 zł233,58 m² 4 953,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 411 m²

Wrenieruchomości poleca Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 1411 m2 zabudowaną wolnostojącym budynkiem mieszkalnym wraz z dobudowanym do niego budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł150,36 m² 6 983,24 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:październik 2026

Funkcjonalny, 4-pokojowy dom z garażem i ogródkiem, zlokalizowany w inwestycji Słoneczny Zakątek w Kątach Wrocławskich. W ramach inwestycji powstanie 38 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł130,75 m² 7 334,61 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:październik 2026

Funkcjonalny, 5-pokojowy dom z garażem i ogródkiem, zlokalizowany w inwestycji Słoneczny Zakątek w Kątach Wrocławskich. W ramach inwestycji powstanie 38 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł141,51 m² 7 059,57 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:październik 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł251 m² 4 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

* idealny dom dla dużej rodziny położony w zacisznej okolicy * Prezentujemy wielopoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej położony przy spokojnej uliczce na wrocławskich Sołtysowicach. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

933 579 zł128 m² 7 293,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do obejrzenia funkcjonalnego domu w Iwinach, ogród oraz miejsce postojowe w cenie. Dom o powierzchni 128m2 z wydzielonym strefami mieszkalnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł163,90 m² 5 369,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w Polkowicach, na spokojnym i kameralnym osiedlu Dąbrowskiego. Nieruchomość znajduje się w cichej zatoczce wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł212,08 m² 6 601,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Redukcja ceny 1.500.000zł 1.400.000zł **Na sprzedaż dom dwulokalowy w Karpaczu na osiedlu Skalnym** Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł99,58 m² 13 958,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości Wrocław. Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 99,58 m.kw, usytuowany na obrzeżach Wrocławia. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 698 000 zł101,32 m² 16 758,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:839 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony na prestiżowych i zielonych Wojszycach we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które cenią ciszę, kameralną zabudowę oraz szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł215 m² 5 814 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego. . - 1 część wykończona pod klucz - 2 część stan surowy zamknięty Lokalizacja - Niegoszów. Metraż: 215.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł126 m² 5 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Sprzedam dom - bliźniak w Garwole, 2 km od Wołowa (35 km od Wrocławia). Jego zaletą jest niezależność poprzez połączenie garażem z drugim budynkiem. Obiekt posiada ekologiczną.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł600 m² 698,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:633 m²

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu ofertę budynku gotowego do adaptacji, posadowionego na działce 633 m 2 o powierzchni 600 m 2. W nieruchomości znajduje się 65 metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna tylko W naszym biurze! dom wolnostojący/bliskość lasów promocja do końca kwietnia obniżona cena! Do

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł152,92 m² 7 513,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł162,95 m² 11 046,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:287 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (6 pokoi, osobna kuchnia, 2 łazienki, 1 dodatkowa toaleta + poddasze) położony w cichej i spokojnej dzielnicy, w pobliżu terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł248 m² 10 479,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w Pełczycach, gmina Kobierzyce Oferta na wyłaczność. Nie znajdziecie jej państwo w innym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł224,50 m² 8 775,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przepięknego domu usytuowanego w poszukiwanej i prestiżowej dzielnicy Karpacza. Ta nieruchomość to idealne miejsce dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł118 m² 8 466,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Oferta 0 % prowizji! Alfa Nieruchomości prezentuje nowy segment na sprzedaż w Świdnicy przy Zalewie w stanie deweloperskim. Zostały ostatnie dwa segmenty w inwestycji. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł181,12 m² 7 172,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

*** lokalizacja, która łączy spokój I ciszę zielonej okolicy Z szybkim dojazdem do oleśnicy I wrocławia *** *** dom, który zapewni komfort twojej rodzinie *** *** ogród, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł300 m² 2 496,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:314 m²

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy Wołowa! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł100 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż dom (bliźniak) w miejscowości Mirsk położonej 9km od Świeradowa-Zdroju. Dom wybudowany w 1920r. Działka o powierzchni 1005m2, dom o powierzchni 100m2. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł216,45 m² 6 001,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:730 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze - Prezentujemy Państwu przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 216,45 m 2 , usytuowany w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w samej Świdnicy - daje duże możliwości adaptacyjne! Cicha i spokojna okolica! Oferta tylko w Alfa Nieruchomości! Dach po remoncie - nowe pokrycie! Dom wolnostojący, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł165,50 m² 5 558,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli dom nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inną nieruchomość. Sprzedajemy ponad 120 inwestycji we Wrocławiu i okolicy. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 487 000 zł332 m² 4 478,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Porozmawiajmy o cenie! Na sprzedaż wyjątkowy , nowoczesny dom położony w cichej, zielonej okolicy, z przepięknym widokiem na Odrę. To idealna nieruchomość zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł147 m² 8 503,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:117 m²

Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej na nowym osiedlu w otoczeniu zieleni! Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w Szymanowie, miejscowości położonej w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł190 m² 20 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowa rezydencja w sercu Karkonoszy z widokiem na grzbiet Lasocki! Szanowni Państwo, zapraszam na prezentację absolutnie wyjątkowej nieruchomości położonej w jednym.