dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 847 ogłoszeń

1 750 000 zł199,83 m² 8 757,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:834 m²

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu, piękny, piętrowy dom z pełnym wyposażeniem. Dom o 2 kondygnacjach i powierzchni całkowitej ok. 199,83 m2, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł150 m² 12 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Marzysz o własnym, wyjątkowym domu w prestiżowej okolicy Wrocławia? Oto oferta, która nie pozostawia wątpliwości. Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie szeregowej z 2015 roku, we.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł146 m² 9 109,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Piękny dom O powierzchni około 146M2 położony na działce O powierzchni 254M2 W karwianach dom podzielony jest na strefę wypoczynkową mieszczącą się na parterze W której skład.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł154 m² 5 837,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:716 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 154 m , posadowiony na działce o powierzchni 716 m . Nieruchomość sprzedawana z pełnym wyposażeniem w cenie. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł166,59 m² 5 312,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż dom wolnostojący, podpiwniczony o całkowitej powierzchni 166,59 m2, która obejmuję: - poziom -1 : cztery pomieszczenia gospodarcze; - poziom parteru: kuchnia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł408 m² 8 553,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Doradca Klienta Justyna Filipowicz Nr Licencji pfrn 29417 tel.   Ekskluzywny dom zachwyca harmonijnym połączeniem reprezentacyjnych wnętrz, funkcjonalnego układu pomieszczeń oraz pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 058 m²

Do sprzedaży oferujemy Państwu murowany dom do generalnego remontu wraz z murowanymi zabudowaniami gospodarczymi , posadowiony na pięknej działce ok .1 ha. Posiadłość doskonale zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł2 400 m² 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 809 m²

Zabytkowakamienica-cele mieszkaniowe-Dzierżoniów-wrocław 70 km Obiekt wpisany do rejestru zabytków pod numerem a/4121/1312/wł możliwość uzyskania dofinansowania! Budynek o pow. ogólnej ok.2.400.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł370 m² 1 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Sprzedaż. Dom wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny, pow. uż. ok. 376 m2. działka 28 ar, budynki gospodarcze, garaż, ogród, kowalów, gmina Wiązów, powiat Strzelin, 14 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł118,10 m² 10 922,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

Dom, w którym wygoda spotyka spokój - Twój skrajny szereg w Mirkowie czeka! 0% prowizji od kupującego. Wyobraź sobie poranki przy kawie na tarasie, gdzie zamiast zgiełku miasta budzi Cię.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł690 m² 2 014,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:880 m²

Wspaniała willa 3-kondygnacyjna położona w sercu malowniczych Karkonoszy, otoczona lasami i górskimi rzekami. Dom w stanie deweloperskim zamkniętym, zewnętrznie odrestaurowany,.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł410 m² 10 122 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 180 m²

Nowy ośrodek wypoczynkowy w Kudowie-Zdrój u podnóża Góry Parkowej, składający się 5 całorocznych domków rekreacyjnych oraz dodatkowego domku administracyjnego. Opiekunem oferty jest:.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł216 m² 5 092,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:601 m²

| b.N.WILLA. Dom Z przepięknym widokiem. Oferta sprzedaży malowniczo położonego, przestronnego domu wolno stojącego w uzdrowisku Szczawno - Zdrój. Nieruchomość idealnie nadaje si ę dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł142,61 m² 6 030,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Dom na działce 549 M2/ II etap inwestycji Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 142 m2, położony w miejscowości Wilkowice gmina Żórawina, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł193 m² 3 056,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Oferuję do sprzedaży wyjątkowo atrakcyjnie położony wolnostojący dom w otulinie Książańskiego Parku Krajobrazowego. Posesja otoczona jest lasem, z niedostępnością dalszej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł410 m² 9 021,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Opiekun Oferty Magdalena Rakowiecka tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu, w wysokim standardzie. Mieści się na osiedlu Karłowice, w dzielnicy Psie Pole, całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł300 m² 5 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Smardzów. Dom został wybudowany w 2010r, znajduje się na ogrodzonej działce o pow. 1120m2 i ma.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł125 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzycie O domu Z ogrodem tuż pod wrocławiem? to jest wasz nowy adres! nowoczesny bliźniak 125 M blisko miasta, kompletna infrastruktura Mamy idealną ofertę dla Ciebie i Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł146,40 m² 9 016,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   Dom jednorodzinny wolnostojący w Wołowie. Do sprzedania przestronny dom wolnostojący na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł158,70 m² 69,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący z garażem o powierzchni 158,7m2 zlokalizowany około 100 m od jeziora w Rokitkach. + wyjątkowa okolica o dobrym dla zdrowia mikroklimacie +.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł450 m² 1 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż wyjątkowy budynek z duszą, zlokalizowany w malowniczej gminie Czernica, wpisany zarówno do wojewódzkiej, jak i gminnej ewidencji zabytków. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł700 m² 1 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Na sprzedaż: przedwojenne siedlisko z duszą - Bartoszówka 19, dolny Śląsk Lokalizacja: bartoszówka, woj. dolnośląskie, działki 106/2 i 106/3 W pobliżu: świeradów-Zdrój, góry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł124 m² 6 975,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Dom na sprzedaż w Wilkszynie - Blisko natury i miasta! Oferuję wyjątkową okazję zakupu domu w malowniczej miejscowości Wilkszyn, zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł42 m² 4 023,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:174 m²

Twoje miejsce wśród natury! Urokliwy domek na sprzedaż Głogówko, gm. Kotla Marzysz o spokojnym azylu z dala od miejskiego zgiełku, ale blisko cywilizacji? Ten uroczy domek położony.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł240 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w prestiżowej lokalizacji Szczawienka - osiedle domów w obrębie ulic Azaliowa / Makowa / Jaworowa. Środkowy szereg posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł140 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Barcinek. Nieruchomość znajduje się na urokliwej działce o powierzchni 600 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł123,90 m² 5 641,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

Dostępna jedna połówka! Oferujemy na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej, powstające przy ul. Korczaka w Dzierżoniowie. Doskonała lokalizacja! oferta na wyłączność Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł164 m² 3 353,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 712 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż - 164 m , działka 1712 m - stan surowy otwarty, kotowice k. Wrocławia Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym o powierzchni 164 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł280 m² 2 853,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom z potencjałem idealny pod stadninę koni lub agroturystykę! Chromiec niedaleko Szklarskiej Poręby i Świeradowa-Zdroju Powierzchnia budynku: ok. 250 m | Działka: duża,.

Szczegóły ogłoszenia

5 199 000 zł350 m² 14 854,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 401 m²

Osoba odpowiedzialna za sprzedaż: wojciech Raczkowski I Propertier Jako agencja Propertier promujemy współpracę z innymi biurami. Pośredników zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł191,15 m² 6 795,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż efektowny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Siodłkowicach nieopodal Świebodzic- a Dobromierzem, na działce o powierzchni 1200 m .

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł85,27 m² 7 857,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem przy ul. Lawendowej, bielawa gmina Długołęka lokalizacja: bielawa to wieś położona w powiecie wrocławskim, na terenie gminy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł300 m² 2 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Przemków, dom, rezydencja, 6 pokoi, 300 m2, sprzedam, cena 799 000 zł. Oferuję Państwu do sprzedaży duży dom, z całym wyposażeniem, usytuowany w cichej i spokojnej okolicy Przemkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł210 m² 7 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Na sprzedaż piękny dom jednorodzinny, wolnostojący, o pow. około 210 m2, położony na działce o pow. 843m2 (z możliwością dokupienia dodatkowej działki o pow. 2320 m2).

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł152 m² 5 197,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do sprzedaży wolnostojący dom , położony na wsi w gminie Kondratowice, niedaleko Strzelina. Powierzchnia mieszkalna domu 120 m2, pow. całkowita 152m2, powierzchnia działki 1900m2. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł280 m² 2 446,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 218 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu duży dom do remontu w Dziwiszowie 4 km od Jeleniej Góry, dom z potencjałem na 5 niezależnych, komfortowych mieszkań. Atrakcyjna cena.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł350 m² 454,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Opis nieruchomości Sprzedaż na wyłączność Kategoria: budynek Gospodarczy Lokalizacja: nowa, gm. Bolesławiec Powierzchnia budynku: 350m2 Powierzchnia działki: 1100m2 największe zalety! Budynek do.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł132,30 m² 8 238,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w Oławie Oferta na wyłączność! Nie znajdziecie jej państwo w innym biurze nieruchomości. Lokalizacja: oława, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:194 m²

Zakup od Dewelopera. Bez pcc i prowizji! Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. Na inwestycję składają się trzy domy.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł127 m² 5 976,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Być może znasz tą ofertę z portali, więc jeśli Cię nie było w środku, to musimy to nadrobić i umówić się na prezentację, nieruchomość broni się sama jakością wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:648 m²

Dom z zabudowaniami o powierzchni całkowitej ok 300 m.kw. Nieruchomość jest w centrum osiedla kilka kroków od głównej ulicy Żernickiej i przystanku autobusowego. Zgodnie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij