dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 858 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 858 ogłoszeń

790 000 zł291 m² 2 714,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:796 m²

Na sprzedaż duży wolnostojący dom położony 2,5 km od Dobromierza w cenie 800 000 zł. Dom ma powierzchnię mieszkalną 290,50 m2. Jest położony na działkach o łącznych powierzchniach 796.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł105,93 m² 5 900,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

CO sprzedajemy? Ekskluzywne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 105,93 m2, położone na działce o powierzchni 1016 m2 do podziału na dwa domy,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł300 m² 3 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 335 m²

Okmiany, gmina Chojnów, powiat legnicki. Na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi. Nieruchomość położona w bardzo pięknej, spokojnej okolicy. W okolicy tereny zielone. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:608 m²

Okolice Kłodzka Ołdrzychowice Kłodzkie. Atrakacyjny dom na sprzedaż - blisko gór, blisko miasta. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 210 m , posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł185 m² 2 108,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta na wyłączność! Zapraszamy do biura! Oferuję na sprzedaż dom z odnowioną stodołą w malowniczej wiosce. Wyjątkowa nieruchomość położona w urokliwej, spokojnej wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.:   *Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości *Cena podlega negocjacji Podstawowe informacje: Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej ok. 100 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł400 m² 5 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Budynek inwestycyjny Wrocław Widawa 14 lokali, stopa zwrotu >10% Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni ok. 400 m , posadowiony na działce 1500 m , zlokalizowany we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł143,26 m² 5 437,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:179 m²

Oferujemy do sprzedania domy w zabudowie szeregowej w Pszennie w stanie deweloperskim, tylko 5 minut autem ze Świdnicy. Bardzo dobry dojazd też pociągiem czy autobusem z Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł118,34 m² 6 886,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Na sprzedaż komfortowa 4 pokojowa szeregówka z miejscem postojowym oraz garażem. Bez prowizji oraz podatku pcc. Ostatnie domy gotowe do odbioru! układ mieszkania: parter: wiatrołap 3,8 m Hol.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł235 m² 5 531,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Wyjątkowy dom W jelczu-laskowicach - wysoki standard, gotowy do zamieszkania - w okazyjnej cenie! Na sprzedaż atrakcyjny, wolnostojący dom o powierzchni 235 m , położony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł104,12 m² 2 833,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Lisowice - Dom z I połowy XX wieku na działce 1440 m z pełnym uzbrojeniem + stodoła Na sprzedaż nieruchomość dla osób szukających bazy pod wyjątkowy projekt - połączenie tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł226,94 m² 10 575,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

"ms" Są takie miejsca, które mają w sobie coś nieuchwytnego. Wchodzisz na posesję, a wszystko zwalnia. Powietrze pachnie lasem, ziemią i świeżością, której nie znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł68 m² 11 029,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Rzemieślniczy dom z bali - tradycja, luksus i widok na Śnieżnik. Szukasz miejsca, które łączy surowe piękno natury z absolutną unikalnością? Odkryj wyjątkową posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł230 m² 3 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego wraz z zabudowaniami gospodarczymi, położonymi na działce o powierzchni 2300m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Rząsiny,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł110 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:306 m²

Dom wolnostojący nowogrodziec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec oferuje Państwu na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący, piętrowy z garażem o powierzchni 110 m2 położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł146 m² 13 698,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Północ Nieruchomości Bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży pięknego domu z zadbanym ogrodem w miejscowości Lwówek Śląski. Szczegóły nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł180 m² 4 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wyjątkowy dom W sercu uzdrowiska - cieplice, ul. Izerska Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego domu w zabudowie szeregowej (segment środkowy),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł144,28 m² 7 270,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Gotowy dom z garażem i ogrodem w zabudowie szeregowej (segment środkowy) w cichej i spokojnej okolicy. 5 pokoi + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł79 m² 1 329,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:440 m²

Do sprzedania połowa domu o powierzchni 79m2 na działce 440m2 we Wleniu! 3 pokoje parter: kuchnia z salonem I piętro: 2 pokoje z łazienką możliwość adaptacji strychu dom do.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł187,24 m² 7 210 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Żórawina okolice Przestronny, w bardzo dobrym standardzie, zadbany, wolnostojący dom z 2009 roku o pow. użytkowej 187,24 m z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł137,78 m² 7 613,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Okazja! nowe budownictwo! gotowy do zamieszkania! Gorąco polecam lokal w zabudowie szeregowej położony w gminie Czernica. Lokal składa się z: - dużego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł119,33 m² 12 486,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Gorąco polecam dom wolno stojący położony w Kamieńcu Wrocławskim, gmina Czernica. Dom budowany według projektu dom w Żórawkach Ver. 2 składa się z: parter 68,81(73,29) 1. Wiatrołap3,98.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 392 336 zł158,22 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:602 m²

Nowy dom z garażem we Wrocławiu na osiedlu Marszowice. Ta wyjątkowa nieruchomość jest dostępna bezpośrednio od dewelopera, co gwarantuje korzystne warunki zakupu. Nabycie odbywa się bez.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł423 m² 11 796,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Polecamy na Sprzedaż dom wolnostojący z dużą działką, znajdujący się w dzielnicy Borek, idealny jako miejsce do życia, lub jako inwestycja do podziału na apartamenty english description.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł409 m² 2 322,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, piętrowego domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Luksusowy dom wykończony najwyższej klasy materiałami budowlanymi sprzedawany wraz Z pełnym umeblowaniem! Gorąco polecam dom wolnostojącu budowany z najwyższej klasy materiałów budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 064 zł94,78 m² 8 272,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:199 m²

Dom przy lesie | Wrocław Leśnica | 5 pokoi | ogród O nieruchomości: nowoczesna willa w sąsiedztwie Lasu Ratyńskiego. - powierzchnia: 94,78 m - ogród: 103,80 m - liczba pokoi: 5 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł297,36 m² 3 359,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 918 m²

Oferta sprzedana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - p rezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem :) Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość i uszanować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł103,02 m² 10 667,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

*** biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji*** *** kameralna inwestycja - tylko 5 domów W ofercie *** *** pompa ciepła + rekuperacja + instalacja pod stację ładowania aut *** domy - droga gminna -.

Szczegóły ogłoszenia

4 080 000 zł220 m² 18 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:728 m²

Przestronny dom w zabudowie wolnostojące z dużym, prywatnym ogrodem idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł115,67 m² 6 656,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Ruszowicach, ul. Amarantowa. Nowa inwestycja deweloperska, której realizacja rozpocznie się w 2025r. Dom (lokal nr 2) o pow. 115,67m2.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł64,11 m² 6 145,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro sprzedaży : Małgorzata Uliasz   . 0% prowizji od kupującego. Kupujący nie płaci 2% podatku pcc przy zakupie. Mieszkania bezczynszowe. Budynki wolnostojące, dwulokalowe, położone na wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

255 000 zł42 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 m²

*** nowa cena! *** unikatowy dom *** tylko 265 000 zł *** Marzysz o własnym, gotowym do zamieszkania miejscu, które możesz postawić niemal wszędzie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 176 m , położony na działce o powierzchni 1182 m w centrum Warty Bolesławieckiej. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł83,40 m² 4 736,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:90 m²

Na sprzedaż funkcjonalny segment w zabudowie szeregowej położony w Zarębie. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju gotowych do wprowadzenia lub.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł218,22 m² 4 577,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki Tel.:   Przedstawiam Państwu nowoczesny dom jednorodzinny o wysokim standardzie wykonania, położony w jednej z najbardziej pożądanych.