dowolna

Domy dolnośląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

5 019 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 019 ogłoszeń

6 900 000 zł600 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nowoczesna Willa z apartamentami, widokiem na góry i Kotlinę Jeleniogórską w Karpaczu. Obiekt stoi na skraju Parku Krajobrazowego Willa Skała jest laureatem nagrody architektonicznej za.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł260 m² 7 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż Komfortowy dom znajdujący się w miejscowości Łozina o powierzchni 260 m . Nieruchomość ta jest idealna dla rodzin ceniących sobie spokój podmiejskiego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł410,43 m² 3 532,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Do sprzedaży atrakcyjny budynek mieszkalny jednorodzinny z budynkiem magazynowo warsztatowym w zabudowie półzwartej, położony w zachodniej części miasta Jawor, obręb Zacisze, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł123,91 m² 10 079,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Zakup bezpośredni od dewelopera. 0% pcc, 0% prowizj Są miejsca, które robią wrażenie. I są takie, które dają poczucie, że w końcu można zwolnić. Ten dom został stworzony właśnie na te.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł90 m² 9 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Energooszczędny dom. Biała pod ślężą. Prezentujemy unikatową ofertę - domy o powierzchni 90 m w miejscowości Biała. Położenie u podnóża Góry Ślęży gwarantuje niespotykany.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł160 m² 3 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferta bez prowizji - zapraszam Dom 160 m2 + poddasze użytkowe, częściowo wyremontowany, w cichej i spokojnej okolicy nad strumykiem. Lokalizacja I infrastruktura Wiry malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł145 m² 4 827,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zgrabny, wolnostojący dom na 7 ar działce w atrakcyjnej, cichej lokalizacji w pobliżu Książańskiego Parku Krajobrazowego. Wybudowany w 1985 r., uzbrojony we wszystkie media,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł211 m² 6 630,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Prezentujemy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 207 m (użytkowej 171 m ) usytuowany na działce 900 m przy ul. Chabrowej w malowniczym Bystrym, tuż przy Oleśnicy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł118 m² 7 838,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Kategoria: dom/loft w zabudowie szeregowej na s przedaż Pokoje: 4 Powierzchnia użytkowa: 118 m 2 Powierzchnia działki: 160m 2 Lokalizacja: legnica, okolica ulicy Złotoryjskiej największe.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł100 m² 4 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Rezerwacja. Przedstawiamy unikalną ofertę sprzedaży przestronnego domu o powierzchni około 62 m , usytuowanego na działce o łącznej powierzchni 7.600 m , w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł180 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu w centrum Olszyny o powierzchni ok 180 m2, położonego na działce o powierzchni 500 m2. Budynek został wyremontowany w 2019r i podzielony na cztery.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł91 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 181 m²

Zamieszkaj w Karkonoszach! Zapraszam na prezentację wyjątkowej nieruchomości położonej w spokojnej i malowniczej części Miłkowa. Jest to ostatnia miejscowość przed Karpaczem na Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł300 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom 9 pok. | milejowice (koło Żórawiny) Numer oferty w biurze: 45/4186/odw Do wynajęcia słoneczny i przestronny dom o powierzchni 300 m2 usytuowany na działce o powierzchni ok 10.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł131,66 m² 3 417,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący - Koźlice 4 sypialnie + salon - 13 minut od Lubina Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 132 m , zlokalizowany w spokojnej i kameralnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 080 000 zł220 m² 18 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:728 m²

Przestronny dom w zabudowie wolnostojące z dużym, prywatnym ogrodem idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nieruchomości w Kotlinie prezentują wyjątkowy dom jednorodzinny, zlokalizowany w spokojnej i zielonej miejscowości Brda przy ul. Leśnej. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 000 zł820 m² 8 048,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:3 059 m²

Kudowa-Zdrój: kompleks Inwestycyjny Premium. Rezydencja, apartamenty, produkcja. Przedmiot sprzedaży Na sprzedaż funkcjonujący kompleks nieruchomości o charakterze rezydencjalno-komercyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł147,81 m² 5 879,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Opis inwestycji: ul. Malinowa , Chrząstawa Wielka bez prowizji I pcc! W realizacji 6 budynków z zabudowie wolnostojącej , położone w sąsiedztwie nowego osiedla, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł152 m² 8 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bez prowizji bez podatku pcc Nowoczesny dom bliźniak 152 m | 5 pokoi | garaż | ogród 330 m Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m , zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł220,53 m² 8 615,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:495 m²

Opis Połowa domu w zabudowie bliżniaczej w Szklarskiej Porębie Górnej Sprzedam pół domu (bliżniak) o kubaturze 932.46 m3, położonego w odległości 200 m od dolnej stacji.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł115 m² 7 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 115 m , 3 pokoje z możliwością aranżacji poddasza, bełcz Wielki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł35 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:506 m²

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu na sprzedaż domek całoroczny położony w malowniczej części Podgórzyna. Dom o pow. 35 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

796 000 zł165 m² 4 824,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży komfortowy i odnowiony dom wolnostojący położony w miejscowości Milików o powierzchni 165m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł276 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny dom wolnostojący O nowoczesnej bryle, wykończony W wysokim standardzie, położony W pobliżu tyńca małego Nieruchomość dostępna od zaraz, gotowa do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł489,50 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł120 m² 9 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż wykończony i urządzony dom w Dobrzykowicach o powierzchni 120 m . To propozycja dla osób, które szukają swojego pierwszego domu, chcą się wprowadzić bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł163 m² 5 214,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:962 m²

Dom wolnostojący w Żarowie. Dom do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne. Na powierzchnię domu składają się: - na parterze: dwa pokoje, duża kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł104,83 m² 8 203,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

0% prowizji | Bliźniak | 4 pokoje | Widok na las Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem - Wrocław, ul. Trzmielowicka Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł190 m² 7 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Do sprzedania willa o powierzchni 190m2 na działce 538m2 w Jeleniej Górze 5 pokoi parter: wiatrołap, hol, duży salon z aneksem kuchennym, jadalnia z oryginalnym pięknym kominkiem 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł120 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z dużą, pięknie zagospodarowaną działką oraz zabudowaniami gospodarczymi idealna propozycja dla rodziny, osób szukających przestrzeni, komfortu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:509 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Dom wolnostojący na działce 450 m położony w cichej, zielonej okolicy, przy bocznej uliczce, w bezpośrednim sąsiedztwie wałów nad Odrą.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł234,54 m² 2 387,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Dom na sprzedaż Lokalizacja: kłodzko, ul. Świerkowa Powierzchnia: 234,54 m.kw. Działka: 1054 m.kw. Liczba pokoi: 6 Media: woda, prąd, gaz Cena: 560 000 zł Opis: na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł400 m² 7 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:487 m²

NA sprzedaż: wrocław - ul. Rejonowa - doskonała lokalizacja! wyjątkowy czterokondygnacyjny dom wolnostojący Z basenem I urządzonym ogrodem! struktura budynku kryje W sobie wielki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł77,02 m² 7 777,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Uwaga! wiosenna promocja! zamieszkaj lub zainwestuj W podgórski zakątek! oferta wyłącznie U nas! nie szukaj dalej! klucze W biurze! Sprawdź co mamy jeszcze wolne :

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł79 m² 4 417,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:660 m²

Szukasz spokojnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do Wrocławia? Ta oferta łączy ciszę, przestrzeń i rozsądną cenę. Na sprzedaż połowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł75 m² 10 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Prezentujemy Państwu Komfortowy, kameralny, całoroczny w pełni wyposażony dom w Mysłakowicach. To wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 75 m , położona w malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł115 m² 5 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²