dowolna

Domy dolnośląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

5 009 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 009 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 480 000 zł234,09 m² 6 322,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż: dom w spokojnej i bezpiecznej okolicy 5 km od granic Wrocławia. Nieruchomość idealna dla osób ceniących sobie komfort życia blisko natury, a jednocześnie pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł80 m² 13 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom w bajkowym ogrodzie | 80 m | działka 1000 m | Jarkowice okolice Zalewu Bukówka Na sprzedaż wyjątkowy, nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł251,10 m² 3 385,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:552 m²

Witam serdecznie Nie szukaj dalej oferta nieruchomość na wyłącznosć. Budynek Rok budowy ok. 1990r solidny murowany, grube mury., elewacja zadbana. Do sprzedania dom wolnostojący ok. 251,10m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,09 m² 6 704,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Zamieszkaj w nowoczesnym i funkcjonalnym domu z ogródkiem w spokojnej okolicy pod Wrocławiem. Inwestycja obejmuje 8 domów w zabudowie bliźniaczej - dostępne ostatnie 2 segmenty!.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł412 m² 10 922,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 884 m²

Bez prowizji dla Kupującego. Tylko w naszym biurze. Zaproponuj cenę! Wszystkie zdjęcia dostępne na naszej stronie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową, rezydencję.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł200 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szukasz spokoju pod lasem, ale z szybkim dojazdem do Wrocławia? Ten dom w Pruszowicach to idealne miejsce dla rodziny lub osób pracujących zdalnie. Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł122,18 m² 9 813,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 187,77m2. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł195 m² 4 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 500 m²

Dom na dużej działce pod lasem. Dom o powierzchni użytkowej 195 m2 + wysokie poddasze do zaadaptowania. W bryle budynku stodoła pełniąca obecnie funkcję garażu o pow. ok. 50m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł147,57 m² 8 124,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękny parterowy dom wolnostojący w miejscowości Przesieczna. Dom zrealizowany na podstawie projektu "endo 2" (z niewielkimi zmianami) zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł150 m² 15 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Nowoczesny dom w prestiżowej dzielnicy Jeleniej Góry w pełni umeblowany! Na sprzedaż wyjątkowy, nowy dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł202 m² 14 851,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, wolnostojąca willa dwulokalowa położona w zielonej i spokojnej części Wrocławia Leśnicy, na pięknej działce o powierzchni 1680 m z bezpośrednim wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł155 m² 6 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę domów parterowych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w malowniczej okolicy niedaleko Świdnicy. Jako pośrednik nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł170 m² 3 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Zarezerwowane! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Mirsku. Jest to działka o powierzchni 1390 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł526,67 m² 814,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny -z możliwością wydzieleni samodzielnych mieszkań! Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w stanie otwartym surowym, usytuowany w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł87,50 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Nowa inwestycja deweloperska pod obornikami śląskimi samodzielne mieszkania Z ogrodem W stanie deweloperskim. Bez prowizji I podatku pcc! W Kuraszkowie pod Obornikami Śląskimi przy.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł600 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom do wynajęcia Mieszkaj i zarabiaj w jednym miejscu! Oferuję na wynajem wyremontowany i odnowiony i oddany do użytku w 2019r, dom o powierzchni całkowitej blisko 600m 2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł99 m² 2 010,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:661 m²

. Oferujemy na sprzedaż połowę bliźniaka z 1930 roku, w bardzo dobrej kondycji technicznej. Budynek dwukondygnacyjny, murowany, z suchą piwnicą bez śladów wilgoci. Więźba dachowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł148,79 m² 10 074,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:116 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Życie w harmonii z naturą Twoje miejsce na mapie. Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 277 000 zł157,64 m² 8 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł65 m² 12 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży kilkuletni dom wolnostojący, parterowy, posadowiony na ładnej i płaskiej działce w Ścięgnach k. Karpacza. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł320 m² 1 309,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 267 m²

*** nieruchomość W sercu doliny baryczy *** *** Z piekną panoramą na pola I lasy *** *** idealna dla miłośników natury *** Na sprzedaż dom wraz z dużym pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł111,20 m² 7 544,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Bez prowizji! Bez zezwolenia mswia. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 112 do 150 m , położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł176,96 m² 10 454,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Domo.Expert Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości premium: komfortowego i nowoczesnego domu położonego na prestiżowym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł220 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Budynek- stodoła- do adaptacji na dom mieszkalny lub letniskowy Lokalizacja: wieś w Gminie Marcinowice, pięknie położona, granicząca ze Ślężańskim parkiem krajobrazowym, otoczona piękną.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł87,80 m² 7 574,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 891 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 87,80 m2 dodatkowo z zabudowaniami gospodarczymi oraz dużą działką o powierzchni 6891 m2. W domu jest centralne ogrzewanie, plastikowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł144,53 m² 3 597,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zakupu przestronnego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego W stanie surowym zamkniętym, położonego na ustawnej 10-arowej działce. Jest to projekt Dom przy Rubinowej 7 , który.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł120 m² 10 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:641 m²

Inteligentny, wolnostojący Dom z Garażem - zobacz film zobacz film Wyjątkowa propozycja dla tych, którzy cenią ciszę, wygodę i kontakt z naturą. Przy ulicy Pogodnej w Bolesławcu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Nieruchomości-Apartament Małgorzata Świetłowicz tel.   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Dom w zacisznym miejscu. Boraszyce Wielkie. Do sprzedania dom z lat 40 - tych.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł350 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:22 000 m²

Na sprzedaż poniemieckie gospodarstwo zagrodowe usytuowane na działce o powierzchni 2,20 ha, zlokalizowane w malowniczej wsi Świecie, niedaleko granicy polsko-czeskiej. Teren gospodarstwa to.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł500 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania zadbany i solidnie wykonany dom na pięknie zagospodarowanej ok.12 arowej zacisznej działce z ogrodem stwarzającym wyjątkowe warunki do prywatności z dojazdem asfaltowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł151 m² 9 867,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

Nowoczesne domy przy Lesie Mokrzańskim - 0% prowizji 5-pokojowe domy w zabudowie bliźniaczej | 116-141 m | Wrocław - Leśnica. Osiedle to kameralna inwestycja składająca się z 12.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł230 m² 2 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 285 m²

Dom 200 m z możliwością wydzielenia dodatkowych działek pod budowę domów jednorodzinnych (mpzp) w Zachowicach lokalizacja: zachowice to wieś w gminie Kąty Wrocławskie, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł160 m² 9 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Zakup bezpośredni od dewelopera. 0% pcc, 0% prowizji Dom w promocji 141.000 zł taniej! Jeśli marzysz o domu, który łączy nowoczesną architekturę, wysoki standard i kameralne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł350 m² 0,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:562 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom z potencjałem w sercu Polanicy Zdrój. Budynek trzykondygnacyjny z podpiwniczeniem i garażem w bryle. Powierzchnia nieruchomości to ok. 350 m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 055 000 zł155 m² 6 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny w Wesółce koło Twardogóry Oferujemy wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 155 m , położony na dużej, w pełni ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł173 m² 8 265,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Piękny duży dom w wysokim standardzie blisko Świdnicy. Oferta praktycznie nowego domu, odbiór dokonany w 2009 r. Lokalizacja : Spokojne i malownicze osiedle domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł485,75 m² 2 017,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 030 m²

*** oferta na wyłączność *** Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom o powierzchni użytkowej 120m2 zlokalizowany pobliskiej strefie ekonomicznej w Wałbrzychu. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł185 m² 1 075,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu dom wolnostojący, położony w malowniczym, przygranicznym Mieroszowie, przy ulicy Powstańców - zaledwie kilkanaście minut jazdy od Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł56 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:167 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu mały domek położony w Miłkowie przy ścianie lasu z widokiem na Śnieżkę. Dom - przybudówka, która została przebudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 901 zł86,30 m² 8 330,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferowana inwestycja to dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 86,3 m2 z przynależnym ogrodem i miejscem parkingowym na podjeździe Parter o powierzchni 43,18 to salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł197 m² 6 345,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:962 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący Januszkowice Nieruchomość idealna dla osób szukających spokojnego miejsca do życia, z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dojazdem do miasta.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij