dowolna

Domy dolnośląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

5 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 011 ogłoszeń

1 600 000 zł139 m² 11 510,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:19 485 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży gospodarstwo/dworek w Milikowie. Posiadłość posadowiona na wzgórzu, co dodatkowo dodaje uroku samej lokalizacji. Nieruchomość gruntowa wraz z zabudowaniami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Agent prowadzący: svitlana luts Tel:   english version below) Polecam Państwu ofertę domu bliźniaczego - zlokalizowanego na przedmieściach Wrocławia w Bielanach Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł480 m² 12 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Do sprzedania dom wolno stojący położony na działce 1450m tuż przy parku Szczytnickim, ulica o małym ruchu kołowym, wokoło podobna zabudowa. Stadion Olimpijski, tereny zielone, wały Odry. korty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł75,31 m² 10 556,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Domy wolnostojące, jednorodzinne, parterowe tuż za Kiełczowem. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji. Proponujemy Państwu domy jednorodzinne, parterowe powstające w ramach nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł170,87 m² 4 617,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina w końcu odetchnie pełną piersią? Ta oferta to coś więcej niż tylko mury to przemyślana inwestycja w Waszą przyszłość. Przedstawiam na.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł224,70 m² 8 411,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Spokojna okolica I park I zaciszny ogród budynek Z 2000 roku o powierzchni użytkowej 175,9 m2, na parterze znajduje się słoneczny salon z kominkiem i wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Stylowa willa z 1912 roku | Prestiżowa zielona dzielnica Jeleniej Góry | 500m powierzchni | Duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż wyjątkowa, przedwojenna willa z 1912 roku położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 394 000 zł223 m² 6 251,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Opis: nowoczesny dom przy Wiśle Wysoki standard i natura na wyciągnięcie ręki Szukasz przestrzeni, spokoju i nowoczesnego designu? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

= kontakt magdalena cecotka tel:   = umeblowany dom W zabudowie szeregowej, umeblowany, dwupiętrowy, 4 pokojowy W tym 3 niezależne sypielnie, dodatkowe 2 gabinety , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł129,70 m² 6 152,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:672 m²

Nowoczesna rezydencja w zabudowie bliźniaczej | Pątnówek | 5 min od Legnicy | wysoki standard | duża działka Stan deweloperski zamknięty wysoka jakość wykończenia! Jeśli szukasz domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł679 m² 662,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Oferta na wyłączność! Do sprzedania nieruchomość zabudowana gruntowa w miejscowości Jaroszów w bezpośrednim dostępem do drogi krajowej 5 na trasie Strzegom- wrocław - Jelenia Góra. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł168 m² 7 136,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok 168 m2, w tym garaż o powierzchni 17 m2, położony w malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Lądek-Zdrój, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł166,50 m² 5 525,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Na sprzedaż - ostatni dom W inwestycji "osiedle portowe"! Dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej miejscowości Uraz, położonej bezpośrednio przy zakolu Odry, oddalonej jedynie 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł480 m² 1 247,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:692 m²

Bardzo ciekawy budynek o bogatej konstrukcji dachu szuka nowego właściciela który dokończy budowę i tchnie w niego życie. Pozwolenie na budowę realizuje projekt budynku mieszkalno -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł150,70 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Kąty Wrocławskie to idealne miasto dla Ciebie! Jeżeli szukasz pełnej infrastruktury do życia z jednoczesnym szybkim dojazdem do Wrocławia to jest to świetna alternatywa do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł300,10 m² 2 329,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Brzeg Dolny!/kanalizacja/do wykończenia/strych/dom 300m2/8pok Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, poniemiecki wolnostojący dom z duszą o powierzchni 300m2 (200m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł120 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Chocianowiec, dom wolnostojący, sprzedam, cena 570 000 zł. Do sprzedania, dom parterowy z poddaszem użytkowym w korzystnej lokalizacji, usytuowany na 10 arowej działce w Chocianowcu. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł677 m² 1 624,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:667 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-kondygnacyjny, malowniczo położony dom wolnostojący, z wyodrębnionymi 2 lokalami mieszkalnymi w Sobótce niedaleko Wrocławia. Dom powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł210 m² 2 376,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 504 m²

Biuro Nieruchomości Dębiec oferuje na sprzedaż klimatyczny dom jednorodzinny położony w miejscowości Mała Kamienica. Nieruchomość znajduje się w spokojnym i zielonym otoczeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł87,40 m² 7 780,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny lokal w Wojnowicach gm. Czernica promocja na pierwszy lokal - 680 000 pln Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 94,98 m oraz powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł171,75 m² 8 733,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oferta tylko u Nas! Na sprzedaż dom inwestycyjny w Górnym Karpaczu - ul. Karkonoska Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Karpaczu, idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł251,10 m² 3 385,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:552 m²

Witam serdecznie Nie szukaj dalej oferta nieruchomość na wyłącznosć Budynek Rok budowy ok. 1990r solidny murowany, grube mury., elewacja zadbana. Do sprzedania dom wolnostojący ok. 251,10m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł119,40 m² 7 194,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny w miejscowości Sucha Górna obok Polkowic. Najważniejsze informacje: dom posiada powierzchnię 119,40 m2 (powierzchnia użytkowa 100,1 m2 plus garaż.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł181 m² 4 414,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne z Lwówka Śląskiego przedstawia Państwu na sprzedaż dom mieszkalny w Niwnicach, 10 km od Lwówka Śląskiego. Posiadłość ta zachwyca przestrzeniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł212 m² 3 207,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w malowniczych i spokojnych Ostroszowicach, zaledwie 3 km od Bielawy, co pozwala cieszyć się urokami natury bez rezygnacji z miejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł170 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:362 m²

Przestronny dom z potencjałem w sercu Kotliny Kłodzkiej. Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni około 170 m , położony na działce o powierzchni 362.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł88,87 m² 8 990,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc! bez jakichkolwiek prowizji! Teraz jest idealny moment, aby podjąć decyzję. Wybrane domy z rabatem aż 50 000 zł! tylko do końca marca 2026!.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł124,50 m² 6 345,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej, usytuowany na Osiedlu Parkowym, w wałbrzyskiej dzielnicy Rusinowa. Nieruchomość, usytuowana jest na kompaktowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł210 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż piękny dom w uzdrowiskowej miejscowosci Szczawno-Zdrój. Dom o powierzchni 210m2 składa się z przestronnego salonu z wyjściem na ogród, kuchni, trzech sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł112,63 m² 9 766,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:433 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony na kameralnym osiedlu w Kątach Wrocławskich - idealna alternatywa dla mieszkania, z własnym ogrodem i niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł98 m² 8 663,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Oferta 0 % prowizji od kupującego! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się cześć dzienna: duży otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 990 zł160,70 m² 5 849,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Gotowy dom na działce 549 M2 Na sprzedaż bardzo przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Wilkowice gmina Żórawina, powiat wrocławski. Garaż jednostanowiskowy oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł465,50 m² 7 731,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Do sprzedania dom wczasowy o powierzchni 466m2 na działce 1244m2 w Karpaczu! 10 pokoi + apartament (aneks z salonem, 1 pokój - 38m2) mieszkanie prywatne - 4 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 213 m²

Polecamy do sprzedania dom po remoncie. Na parterze salon z kuchnią, łazienka z wanną, holl, garaż w budynku. Piętro oferuje 3 sypialnie , łazienkę. Nad piętrem domu strych w razie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż. Na dole 3 pokojowe mieszkanie 90m2, wykończenie standardowe, na górę osobne wejście gdzie znajduje się 5 pokoi z osobną łazienką. Na poddaszu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł113,94 m² 10 444,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Nowoczesny dom szeregowy w Iwinach gotowy do odbioru, z ogródkiem i garażem, tuż przy granicy z Jagodnem. Opiekun oferty: izabela Wójcik 602 10 602 Na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł295,75 m² 2 096,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Oferujemy na sprzedaż Dom mieszkalny położony we wsi Brzoza, w gminie Borów, w powiecie strzelińskim, w województwie dolnośląskim. Powierzchnia domu 295,75m2 Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł64 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedaży oferuję dom jednorodzinny o powierzchni 64 m , położony na działce o powierzchni 250 m w miejscowości Malczyce. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł281,90 m² 2 834,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:651 m²

Twój Dom Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę domu wolnostojącego, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Wybudowany w 1994 roku, ten przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł177,90 m² 34,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu przestronnego, komfortowego domu jednorodzinnego o powierzchni 177,8 m , zlokalizowanego w Mokronosie Górnym - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł310,45 m² 9 338,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 045 m²

*** nowa niższa cena!*** tylko U nas! komfortowy I nowoczesny dom! nieruchomość idealna dla rodziny wielopokoleniowej! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma zaszczyt zaprezentować Państwu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij