dowolna

Domy dolnośląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

5 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 014 ogłoszeń

5 990 000 zł480 m² 12 479,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Unikatowa nieruchomość w sercu Karkonoszy inwestycja z potencjałem Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja o powierzchni 480 m , położona na przestronnej działce 1340 m w.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł900 m² 1 110 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży wyjątkową ofertę posiadłości agroturystycznej położonej w Szczytnicy. Nieruchomość to trzy budynki mieszkalne plus budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 478 820 zł176,05 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Nowy dom z podwójnym garażem we Wrocław na osiedlu Marszowice. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak pcc Bez prowizji oferta dotyczy lokalu 9/1 zapytaj o inne dostępne lokale W zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł263,40 m² 3 792,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:864 m²

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego, zrealizowanego według projektu Drozd, położonego na działce o powierzchni 864 m . Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł93 m² 1 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż pół domu wolnostojącego położonego w Karnkowie w województwie dolnośląskim, 15 km od Grodkowa, 19 km od Strzelina. Nieruchomość posiada 93m2 powierzchni i położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł112 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Małomice - dom W zabudowie szeregowej Posadowiony na działce 3 arowej. Stan wybudowania: surowy otwarty (mury, ścianki działowe, dach, stropy lane, schody betonowe, okna dachowe). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł164 m² 5 481,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny zaledwie 14km od Wrocławia w stanie deweloperskim. Przedstawiam nowoczesny, parterowy dom z poddaszem użytkowym i garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 100 zł86 m² 5 222,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 86 m2, sprzedam, stan deweloperski, 449 100,00 zł, polkowice, budujemy na działce klienta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą budowy domu w technologii clt. W naszej ofercie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł83 m² 9 337,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Na sprzedaż atrakcyjny bliźniak o powierzchni 83m2, położony na działce o pow. 105m2 w miejscowości Mysłakowice, pomiędzy Jelenią Górą a Karpaczem. Budynek o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł140 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom w miejscowości Wioska, gm. Syców, działka ok.1500 m . Na sprzedaż urokliwa nieruchomość położona w miejscowości Wioska, w spokojnej okolicy niedaleko Sycowa. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł125 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej. . Na zdjęciach przykładowe zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania przestrzeni w domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł306 m² 3 918,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w atrakcyjnej części Szczawna- zdrój. Dom o powierzchni całkowitej 306 m2 , z tego użytkowej około 217 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł230 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy dom 2011 rok wolnostojący 230m2 z garażem 26m2 na działce 1000 m2 Wykonany z ceramiki i wysokiej lasy materiałów, ocieplony 12cm styropianem,podbitka drewniana, okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł114 m² 10 526 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Opiekun oferty: maciej Suwała Nr Licencji pfrn 28424 tel.   Przekształć swoje marzenia o idealnym domu w rzeczywistość! Oferujemy nowoczesny dom w Kiełczówku koło Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł180 m² 2 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, do kapitalnego remontu, zlokalizowany w Głogowie przy ul. Mikołaja Reja. Jest to niewątpliwie nieruchomość z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł116,61 m² 7 632,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Wilczycach przy ulicy Wałowej. W okolicy tylko niska zabudowa, dojazd na posesje drogą gminną. Wokół sporo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł138,64 m² 11 540,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:404 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 138,64 m , położony na zagospodarowanej działce 404 m przy ul. Cyprysowej w Wilkszynie z bardzo dobrym i szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł153,66 m² 7 477,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej części miejscowości Iwiny zaledwie kilka minut od granic Wrocławia. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł240 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 735 m²

Dom Wolnostojący , Kierżno , Bolesławiec, sprzedaż. Wgn Nieruchomosci ma przyjemność, zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - przestronny dom wolnostojący o pow około 240 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł160 m² 10 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego nie przegap okazji, skorzystaj Z promocji cenowej! Polecam Państwu do sprzedaży domy.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł600 m² 765 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Na sprzedaż zabytkowy dom wiejski w Chmieleniu | cena 490 000 zł Biuro nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronny, klimatyczny dom z końca XIX wieku, wykonany z cegły i kamienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł105,10 m² 7 602,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105,1 m z prywatnym ogrodem, położony w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł537 m² 14 897,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

English below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu zjawiskową poniemiecką willę położoną na Wrocławskim Borku przy ul. Racławickiej. Nieruchomość Ta z oddali niepozornie wyglądająca.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł328,43 m² 5 023,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przyjdź I zobacz swój wymarzony dom! nie szukaj dalej! oferta tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości nexthome ma zaszczyt zaprezentować piękny, przestronny dom.