dowolna

Domy dolnośląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

5 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 014 ogłoszeń

549 000 zł133,36 m² 4 116,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:771 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym , położony na działce o powierzchni 7,71 arów. Zgodnie z mpzp jest to zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna , można więc.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł308 m² 14 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedstawiamy elegancki, stylowy, z najwyższej jakości materiałów dom wybudowany w 2010 roku. Dom zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł322,02 m² 5 589,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedmiotem opisu jest budynek o łącznej powierzchni użytkowej 322,02 m , położony w Głogowie przy ul. 1 maja. Obiekt ma dwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł220 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż duży komfortowy dom położony na granicy miejscowości Kostrzycy.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł466,50 m² 7 266,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje pensjonat w centrum Karpacza o pow. 466,50 m2, posadowiony na działce o pow. 1244 m2. Nieruchomość usytuowana jest na delikatnym wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł200 m² 2 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

M&b Fechner oferuje na sprzedaż klimatyczną nieruchomość położoną w urokliwej miejscowości Wojciechów (woj.dolnośląskie, gmina Lubomierz). To propozycja dla osób szukających miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł159,70 m² 10 331,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Cesarskie Ogrody to inwestycja o podwyższonym standardzie, obejmująca 36 nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowanych z dbałością o każdy detal i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł128,50 m² 7 470,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 128,5 m2 położony na działce o powierzchni 562,89 m2 w Głogowie przy ul. Świętosławy, osiedle Piastów Dom składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł200 m² 2 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedania dom w trakcie budowy położony w Giebułtowie gm. Mirsk. Szczegóły oferty: - budynek częściowo wykończony posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł208,52 m² 5 754,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

W zacisznym miejscu położony dom wolnostojący na działce 23 ary z widokiem na staw i wśród zieleni. Powierzchnia całkowita domu to 208,52m2 , w tym pomieszczenia przynależne - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 693 zł133,04 m² 9 175,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Do sprzedaży oferujemy segment skrajny o powierzchni całkowitej około 133 m z ogródkiem około 218 m . Inwestycja realizowana jest przy ul. Henryka III w Siechnicach, zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł104,94 m² 5 908,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie polecam do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej, realizowana w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, domy w podwyższonym standardzie deweloperskim, zaledwie 5 minut dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł130 m² 8 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Dom Z wyposażeniem gotowy do wprowadzenia Prezentujemy na sprzedaż komfortowy wolnostojący dom zlokalizowany na jednym z osiedli domów jednorodzinnych w Głuszycy. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł115 m² 11 295,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny, zlokalizowany w spokojnej i zielonej części w miejscowości Wojcieszyce. Dom oddany do użytku w 2014r., wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł404 m² 3 834,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:289 m²

Na sprzedaż solidny, dwupiętrowy dom inwestycyjny przy ul. Parafialnej we Wrocławiu, od lat funkcjonujący jako dochodowa nieruchomość na wynajem pokoi. Powierzchnia całkowita: 404 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł186 m² 4 946,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży - dom parterowy z garażem w Kraszowicach, w otoczeniu zieleni i lasu, blisko Bolesławca 8 min jazdy samochodem ( 9 km ). Budynek oddany do użytkowania -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł187,42 m² 9 017,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 679 m²

Dom w sercu Karkonoszy - wśród gór i natury Aplauz Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę - dom w stanie podwyższonym deweloperskim przy ulicy Michałowickiej w Jagniątkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł213,33 m² 6 046,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Budynek mieszkalno-usługowy w zabudowie szeregowej, podpiwniczony, piętrowy z poddaszem nieużytkowym, wykonany w technologii tradycyjnej ze stropami między piętrowymi drewnianymi, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł226,72 m² 5 116,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:758 m²

Duży dom 226m2/ 5 pokoi/ Pomieszczenie Hobby/ Ogród/ Garaż/ Na sprzedaż duży dom z potencjałem inwestycyjnym/ lub rodziny dwupokoleniowej Wyjątkowa oferta, która spełni Twoje marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł326 m² 6 745,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Prestiżowa lokalizacja | ogród | 326m ** Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki dom o powierzchni326 m , usytuowany nadziałce 2000 m , w jednej z najlepszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł122 m² 21 303,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Oferta bez prowizji. Dostępny tylko U nas- wyłączność. Do sprzedania dom z dużą działką w prestiżowej, lubianej lokalizacji. Położenie: nieruchomość położona na osiedlu Oporów.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł121,98 m² 9 427,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Na pierwsze kondygnacji znajduje się: - sień 4,30 mkw - hol 2,80 mkw - wc 1,55 mkw - salon + kuchnia 33 mkw - schody 2,70.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł761 m² 9 855,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Urokliwy pensjonat składający się Z 2 budynków zaledwie 400M od wyciagu na szrenicę. Przedstawiamy Państwu znakomicie prosperujący, prestiżowy obiekt hotelowo-restauracyjny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł234 m² 1 816,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy Państwu dom na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w chrostnik. Do nieruchomości prowadzi droga: ulica osiedlowa. Rodzaj domu: szeregowiec skrajny. Budynek jest rodzaju: dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł225,10 m² 5 326,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Stop, zatrzymaj się! Zapraszam Cię na prezentację eleganckiego domu parterowego o powierzchni 225,1 m2 usytuowanego na działce, której powierzchnia to 26 arów. Dom posadowiony jest na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł120 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Komfortowy dom W otulinie zieleni Oferujemy Państwu bardzo ładny, przytulny i komfortowy dom o powierzchni ok 120 m położony na działce o pow. 900 m (9 ar) Dom murowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł142 m² 8 732,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Gotowy do zamieszkania! Gorąco polecam dom do zamieszkania położony w gminie Czernica. Piękne tereny spacerowe w pobliżu lasy! cicha spokojna okolica Budowany według projektu Archipelagu.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł200 m² 1 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Nietuzinkowy dom z duszą Księginice k. Legnicy Są nieruchomości, które po prostu się ogląda i są takie, które się czuje. Ta należy do drugiej kategorii. Na sprzedaż wyjątkowy, nietypowy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł750 m² 932 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami gospodarczymi (w tym 2 małe budynki do wyburzenia). Budynek położony w gminie Kobierzyce, obręb Jaszowce usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł144,40 m² 3 109,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom z dużą działką w Moskorzynie - 11 km od Polkowic. Bardzo cicha i spokojna okolica, w niedalekiej odległości zabudowa domów jednorodzinnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł112 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:860 m²

Wyjątkowy Dom z Potencjałem w Brzeziej Łące Blisko Wrocławia! Marzysz o własnym domu z ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

3 474 598 zł650 m² 5 345,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:811 m²

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż dwa budynki mieszkalne z dochodem z najmu Wrocław- krzyki - Klecina Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł154,67 m² 6 303,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej niedaleko miasta Świdnica. Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej. Segment o powierzchni użytkowej 154,57.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł510 m² 5 862,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 838 m²

Na sprzedaż wyjątkowe, dawne gospodarstwo w Komarnie, które przeszło gruntowny, kompleksowy remont. Nieruchomość łączy tradycyjny urok z nowoczesną, pełną samowystarczalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 840 zł61,20 m² 10 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Rynek pierwotny | brak pcc | brak prowizji | odbiór IV kwartał 2026 Jeżeli szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej części Wrocławia, z szybkim dojazdem do centrum i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł130 m² 6 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Kontakt : Małgorzata Uliasz   . Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Prowizja 0% od Kupującego. Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł127 m² 8 259,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zakupu domu w zabudowie bliźniaczej / dom dwulokalowy / położonego w Chrząstawie Małej przy ul. Orzechowej. Dom wybudowany według projektu "dom w Klematisach 10 ".

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 300 m , położony w doskonałej lokalizacji w Mirkowie (ul. Kościuszki). Nieruchomość o ogromnym potencjale, idealna dla dużej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł394 m² 5 558,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:955 m²

Mam przyjemność zaprezentować państwu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 394m2 mkw, położony w graniczącej z miastem miejscowości - Radwanicach, gm. Siechnice. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł400 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Marzysz o niesamowitym domu w górach lub inspirującym biznesie ,poznaj ofertę jaka prezentuja nieruchomości mały domek' Na sprzedaż Butikowe uroczysko dla dorosłych,za siódma górą ' Leży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł86,40 m² 12 268,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Długołęce przy ulicy Południowej. Kameralna inwestycja trzech nowoczesnych domów, dwa bliźniaki i dom jednorodzinny wolnostojący. Budowa na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij