dowolna

Domy dolnośląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 998 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

999 000 zł95,98 m² 10 408,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 95,98 m , położony w Radwanicach (gmina Siechnice), na nowoczesnym Osiedlu Parkowym. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy

Pracze Odrzańskie Wrocław

1 295 339 zł113,13 m² 11 450 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, pralni, poddasza,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy

Pracze Odrzańskie Wrocław

1 260 805 zł105,95 m² 11 900 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby, dwóch łazienek, pralni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy

Pracze Odrzańskie Wrocław

1 295 339 zł113,13 m² 11 450 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł225 m² 7 955,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Piękny Dom, idealna Lokalizacja - zobacz film Zobacz Film Zapraszam do odkrycia niezwykłego domu o powierzchni 225 m2, który łączy elegancję, przestronność i funkcjonalność tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Wyjątkowa Posiadłość zobacz film Zobacz Film Z dala od miejskiego zgiełku, w malowniczych Raciborowicach Górnych, czeka na Ciebie miejsce absolutnie wyjątkowe posiadłość, która zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł167 m² 8 922,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom z Duża Działką i Przepięknym Widokiem - zobacz film Zobacz Film Wyobraź sobie codzienne poranki z widokiem na pola, łąki i lasy. Tylko natura. cisza i . Ty. Właśnie tu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł125,14 m² 3 979,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

Nowoczesny Bliźniak z Dużym Strychem Osiek pod Lubinem Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o indywidualnym projekcie, łączący nowoczesną bryłę z maksymalną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł105,27 m² 14 239,57 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na Osiedlu iwa Park w Iwinach k. Wrocławia. Każdy dom zapewni Ci Garaż połączony bezpośrednio z parterem domu Pompę ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł105,27 m² 11 389,76 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł105,27 m² 12 339,70 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł125,14 m² 4 474,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Nowoczesny Bliźniak w Osieku pod Lubinem Przestrzeń, cisza i Komfort Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku bez rezygnacji z wygody? Zapraszamy do Osieka (gm. Lubin) na prezentację domu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł162 m² 6 450,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Okazja! Cena 1 045 000 zł do delikatnej negocjacji! Dom wolnostojący, działka 7 arów, na osiedlu Polanka w Polkowicach. Dom ma powierzchnię użytkową 162 m2 (plus garaż 30 m2) i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł100 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:996 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Niemcza. Nieruchomość idealna dla rodziny szukającej gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł720 m² 5 402,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 655 m²

English version below Sielski dom wiejski położony jest na Pogórzu Izerskim w otoczeniu pól, lasów i malowniczego krajobrazu Parku Doliny Bobru. Dom o powierzchni 720m o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł109,40 m² 7 760,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:572 m²

Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni mieszkalnej 109,4 m2 i użytkowej wraz z przyziemiem 175,9, posadowiony na 527m2 z lekkim spadem działce. Wybudowany w 1980 roku, bloczki,.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł70 m² 11 428,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Na sprzedaż działka rekreacyjna zabudowana całorocznym domkiem letniskowym , położona bezpośrednio nad jeziorem w miejscowości Spalona, gmina Kunice. To propozycja dla osób szukających miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł88,87 m² 9 890,85 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Ostoja Radwanice to doskonały wybór dla osób, które szukają komfortu, funkcjonalności i spokoju, jednocześnie nie rezygnując z dogodnej lokalizacji w pobliżu Wrocławia. Ostoja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł88,87 m² 9 890,85 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł88,87 m² 8 990,66 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Teraz jest idealny moment, aby podjąć decyzję. Wybrane domy z rabatem aż 50 000 zł! Jednakże promocja ta obowiązuje tylko do końca roku. To doskonała okazja, aby zaoszczędzić znaczną kwotę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł157 m² 5 923,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

CO sprzedajemy? Dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 157 m2 położony na włąsnej działce 900 m2 w nowopowstającej inwestycji deweloperskiej. Gdzie znajduje się dom? Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący 200 m na działce 900 m , z dwoma niezależnymi wejściami oraz murowanym garażem jednostanowiskowym. Funkcjonalny dom z dwoma niezależnymi wejściami -.

Szczegóły ogłoszenia

69 596 zł134,91 m² 515,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności w udziale 1/4 w nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Środzie Śląskiej, przy ulicy Oławskiej 3. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wyjątkowe domy na wynajem - Bystrzyca Górna - pierwszy najem! Szukasz miejsca, które łączy komfort nowoczesnego domu z bliskością natury? Ten dom to idealna przestrzeń dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł140 m² 2 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dzień dobry, mam do sprzedania dom poniemiecki z dużą działką na której istnieje możliwość wybudowania dwóch domów.Milęcice jest położone 2 kilometry od Lubomierza słynnego z filmu.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł223 m² 8 923,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 721 m²

Twój wymarzony dom na Osiedlu Pogórze w Burkatowie! Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort, nowoczesne rozwiązania i przestrzeń dla całej rodziny, ten dom jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł250 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 240 m²

Na sprzedaż przytulny dom z dużym 3240m2 ogrodem i dwoma garażami, położony w okolicy Obornik Śląskich z wyjątkowym uzdrowiskowym mikroklimatem. Na powierzchnie domu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł2 060,90 m² 348,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 379 m²

Na sprzedaż: przestronny budynek z potencjałem - ok. 2060 m | Idealny na dom seniora, pensjonat, magazyn, szpital Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy budynek o powierzchni całkowitej ok. 2060.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł159,90 m² 5 184,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wiosenna promoja tylko 829 tys.! dom wolnostojący klasy premium z dużym ogrodem ok. 1200m2 w okolicy Trzebnicy położony w ciszy i zieleni. Powierzchnia domu z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 157 000 zł233,58 m² 4 953,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 411 m²

Wrenieruchomości poleca Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 1411 m2 zabudowaną wolnostojącym budynkiem mieszkalnym wraz z dobudowanym do niego budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł251 m² 4 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

* idealny dom dla dużej rodziny położony w zacisznej okolicy * Prezentujemy wielopoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej położony przy spokojnej uliczce na wrocławskich Sołtysowicach. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

933 579 zł128 m² 7 293,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do obejrzenia funkcjonalnego domu w Iwinach, ogród oraz miejsce postojowe w cenie. Dom o powierzchni 128m2 z wydzielonym strefami mieszkalnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł163,90 m² 5 369,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w Polkowicach, na spokojnym i kameralnym osiedlu Dąbrowskiego. Nieruchomość znajduje się w cichej zatoczce wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł210 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej w Leśnicy Cena: 6 500 zł + 1 000 zł opłaty eksploatacyjne Powierzchnia: 163,3 m Miejsca parkingowe: 6 Internet: szerokopasmowy światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł212,08 m² 6 601,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Redukcja ceny 1.500.000zł 1.400.000zł **Na sprzedaż dom dwulokalowy w Karpaczu na osiedlu Skalnym** Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł99,58 m² 13 958,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości Wrocław. Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 99,58 m.kw, usytuowany na obrzeżach Wrocławia. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 698 000 zł101,32 m² 16 758,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:839 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony na prestiżowych i zielonych Wojszycach we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które cenią ciszę, kameralną zabudowę oraz szybki dostęp.