dowolna

Domy dolnośląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

5 000 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 000 ogłoszeń

1 950 000 zł189 m² 10 317,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla rodziny i biznesu położona na pograniczu Wrocławia i Mirkowa, w zielonej, spokojnej okolicy z doskonałą komunikacją i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł160 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Cichy, wolnostojący dom w miejscowości Juszczyn. To idealna propozycja dla osób pracujących (szybki dojazd do Wrocławia), które marzą o własnym ogrodzie i ciszy, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł148 m² 5 398,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Odkryj wyjątkową ofertę od Twój Dom Nieruchomości - przestronny, wolnostojący dom położony w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej okolicy, zapewnia komfort, przestrzeń i wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 175 000 zł132 m² 8 901,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125m2 do którego przynależy działka 342m2. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim natomiast inwestycja jest na końcowym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Mały domek typu skrajny szereg, niezależne wejście, ogródek. Lokalizacja: świdnica, blisko centrum miasta, spacerkiem ok.5 minut. W pobliżu park, sklepy, przystanek autobusowy. Rozkład: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł170,70 m² 8 195,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 724 m²

English below - Dom jest zarezerwowany. Na sprzedaż piękny dom wolnostojący o powierzchni 170,7 m2, w miejscowości Księginice, położonej zaledwie 2 km od Trzebnicy. 18 min. do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł189,62 m² 4 693,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:774 m²

Nowoczesne Osiedle Zamkove - Twój wymarzony dom w Świebodzicach! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domów w prestiżowej lokalizacji - Osiedle Zamkove w Świebodzicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł129,26 m² 6 575,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nowoczesny dom z pompą ciepła i ogrzewaniem podłogowym - Miłoradzice. Możliwość wykończenia pod klucz! Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł200 m² 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Na sprzedania budynek mieszkalno - usługowy położony w centrum Olszyny. Dobre miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej. Zlokalizowany przy głównej ulicy w sąsiedztwie szkół.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł189,15 m² 12 952,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Wyjątkowa nowoczesna stodoła W żórawinie - przestrzeń, design I komfort Przestronny Salon | Wysoki Standard | Spokojna okolica | Klimatyzowane pomieszczenia | Rekuperacja Odkryj unikalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł80 m² 2 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zabudowanej, znajdującej się w miejscowości Pisarzowice, niedaleko Lubania. Budynek mieszkalny do remontu kapitalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł111,20 m² 7 185,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej położone na nowym osiedlu w Księginicach koło Trzebnicy przy ulicy Sadowej. Inwestycja oddalona około 3 km od centrum Trzebnicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 000 zł1 269 m² 18 124,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:250 900 m²

Na sprzedaż piękny zabytkowy pałacyk położony w malowniczej miejscowości Kamień, w województwie dolnośląskim. Nieruchomość znajduje się zaledwie 17 km od centrum Wrocławia, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

647 500 zł152 m² 4 259,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie wyceniony dom jednorodzinny w budowie, którego stosunek ceny do powierzchni domu oraz wielkości działki jest wyjątkowo korzystny na tle aktualnych ofert.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł140 m² 8 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Zamieszkaj w wykończonym, ale nigdy niezamieszkały dom od zaraz! okazja - Dom wykończony nie pod sprzedaż w bardzo wysokim standardzie! Zapytaj o więcej zdjęć - ponieważ to co zostało.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł173 m² 13 815,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 027 m²

Wyjątkowa posiadłość W stylu podhalańskim Z japońskim ogrodem I widokiem na karkonosze Bobrów | Dolina Pałaców i Ogrodów | 10 km od Jeleniej Góry | 16 km od Karpacza Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł128,64 m² 5 635,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Oferta deweloperska bez prowizji i pcc. Dom w zabudowie bliźniaczej wśród nowych domów wolnostojących , w pięknym urokliwym miejscu wśród zieleni i drzew Wokół tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł114 m² 10 965 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Opiekun oferty: maciej Suwała Nr Licencji pfrn 28424 tel.   Słoneczny skrajny szereg z czterema pokojami i dużym ogrodem w budynku z 2024 roku! Garaż w bryle budynku 20.

Szczegóły ogłoszenia

2 549 000 zł180 m² 14 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny położony w miejscowości Malin, zaledwie 6 km od Wrocławia, na działce usytuowanej na wzniesieniu z pięknym, otwartym widokiem na pola.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł214 m² 9 112,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:801 m²

Lokalizacja: wrocław/stabłowice Opis Nieruchomości: na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 213.22m2, usytuowany na dużej, zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł150 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom do remontu z zabudowaniami gospodarczymi na przestronnej działce 28 arów potencjału! Tylice, gm. Zgorzelec. Przy zakupie z działką 157/10 oferujemy okazyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Okazja! wolnostojący! świetna lokalizacja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 588 000 zł380 m² 9 997,37 zł/m²