dowolna

Domy dolnośląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 998 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 200 000 zł200,77 m² 5 976,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowa, luksusowa nieruchomość u podnóża Ogrodów Zamku Książ Świebodzice Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o unikatowej architekturze Na sprzedaż oferuję luksusowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny położony w spokojnej, niezalewowej części Kłodzka, przy ulicy Kopernika. Nieruchomość idealna dla rodziny lub osób poszukujących domu.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł173,20 m² 3 233 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, w stanie surowym otwartym, położony w cichej i zielonej okolicy niedaleko Jaworzyny Sląskiej. Działka o powierzchni 1000 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł115,40 m² 8 665,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Dom wolnostojący Z dużą działką osiek Osiek Powierzchnia użytkowa: 115,4 m Powierzchnia działki: 1115 m Cena: 999 000 zł Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł120 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni około 120 m2, położony na ładnie zagospodarowanej dużej działce. Dom składa się z 4 pokoi, dużej kuchni, 2 łazienek i wc. Na terenie posesji znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł177 m² 12 146,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 456 m²

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania atrakcyjny dom wolnostojący z ogrodem, garażem i widokiem na góry w Wojcieszycach Dom wybudowany w 2021 roku, z wykorzystaniem.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł120 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom wolnostojący do remontu, duża działka, kraśnik dolny, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec prezentuje, na sprzedaż, piętrowy dom do remontu, położony w malowniczej wsi Krasnik Dolny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł111,50 m² 6 816,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Skrajny budynek w zabudowie szeregowej jednorodzinny w pięknym cichym zielonym miejscu w Centrum Stanowic z dojazdem asfaltowym Niedaleko sklepy, komunikacja miejska , przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł250 m² 1 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 800 m²

Gospodarstwo Rolne sprzedaż Lokalizacja: iwiny gm. Bolesławiec Pokoje: 5 Powierzchnia budynku mieszkalnego: 150m2 Budynki gospodarcze o powierzchni: 200m2, 225m2, 160m2 Działka: 21800ha największe.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł108 m² 7 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:433 m²

Polanica Zdrój. Budynek w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 108 m kw., położony na działce o pow. 433 m kw. Dom jest w części po kapitalnym remoncie tj. okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 159 999 zł221 m² 9 773,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:390 m²

Oferta sprzedaży domu wrocław, ul. KS. Piotra wawrzyniaka Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w jednej z dobrze skomunikowanych części miasta Wrocław. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł190 m² 1 836,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 727 m²

Okolice Kłodzka. Na sprzedaż dom z dwoma budynkami gospodarczymi. Budynek przedwojenny, wolnostojący, podpiwniczony. Ogrzewanie co, piec na opał stały w piwnicy. W piwnicy znajdują się 3.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł500 m² 718 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży duży dom położony w miejscowości Krzyżowa w gm. Gromadka. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki 5500 m2 - działka zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł350 m² 3 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 485 m²

NA sprzedaż, reprezentacyjny dom wolnostojący Z prywatnym lasem, wysokim standardzie wykończenia I możliwością prowadzenia działalności gospodarczej, ocice gmina bolesławiec. Wgn.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł170 m² 2 941,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 677 m²

Witam serdecznie. Do sprzedania w charakterze Dworku dom wolnostojący z garażem wolnostojącym o powierzchni ok. 170m2 w gminie Stare Bogaczowice, częściowo podpiwniczony. Fundamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł111,20 m² 7 185,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Bez prowizji! Bez zezwolenia mswia. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112m2, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu. To propozycja dla osób, które szukają domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł199 m² 6 030,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Nieruchomość w pobliżu popularnego Parku Handlowego (100 miejsc postojowych) oraz dużego sklepu spożywczego miejsc na stałe w codzienną trasę zakupową mieszkańców Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł127 m² 5 039,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowa wyjątkowa oferta- dom nad stawami stary julianów Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł320 m² 5 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:900 m²

Розмовляємо українською / For details in English call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł1 214 m² 7 331,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:70 000 m²

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu wyjątkowej nieruchomości położonej w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego parku krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Jest nią zespół.

Szczegóły ogłoszenia

856 000 zł96,97 m² 8 827,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Nieruchomości Apartament Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Dom szeregowy na Bielanach. Cena do negocjacji! Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny dom o powierzchni 96,97 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł485 m² 5 257,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 240 m²

Wyobraź sobie dom w sercu Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy - w miejscu, gdzie codziennie budzi Cię śpiew ptaków i widok na zieleń. To właśnie tutaj, w Sadowicach, czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 297 000 zł141,60 m² 9 159,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:266 m²

Nowoczesne domy w Ramiszowie - komfort blisko natury i miasta Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój zielonej okolicy z szybkim dostępem do miejskiej infrastruktury. Osada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 999 zł139,68 m² 7 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

0% prowizji | 0% pcc Zakup możliwy dla obywateli spoza Unii Europejskiej bez zezwolenia mswia. Do końca marca obowiązuje promocja 100 000zł. Aktualnie na sprzedaż 2 nowoczesne domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł99 m² 12 121,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:184 m²

Na sprzedaż szeregówka - segment środkowy o kubaturze 340 m Dom o powierzchni ok. 77 m + piwnica ok. 25 m , położony na działce 184 m , w prestiżowej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł190 m² 8 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Nowa cena Samowystarczalny dom (6 pokoi) 190 m , Krobica Odkryj swój ekologiczny azyl w spokojnej miejscowości Krobica - nowoczesny dom wolnostojący z 6 przestronnymi pokojami, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł90 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje na sprzedaż połowę domu o powierzchni ok. 90 m2, położongo na działce 323 m2, wraz z dodatkową działką budowlaną o powierzchni 698 m2 - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł137,90 m² 5 794,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 194 m²

Nowoczesny dom w Miłkowie 138 m , działka 1194 m , widok na Śnieżkę! Na sprzedaż nowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 137,9 m , położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł142 m² 4 929,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:737 m²

Wynagrodzenie dla agencji pokrywa właściciel Przedstawiamy ofertę wyjątkowego, drewnianego domu letniskowego położonego w malowniczej miejscowości Osolin, w powiecie trzebnickim.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł191 m² 10 392,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Pruszowice. Rok budowy 2021 - boczna uliczka z kilkoma domami - cisza i spokój. Dom został wykończony w wysokim standardzie, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł136 m² 5 735,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony w miejscowości Jaczów koło Głogowa. Budynek został wykończony w wysokim standardzie i jest gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł39 m² 5 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Janowicach Wielkich przy ul. Wojska Polskiego 2e. Jest to dawny pawilon handlowy, który przeszedł kapitalny remont i został przekształcony.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł110,14 m² 3 904,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przytulny dom - Dalborowice! kwadrat oferuje dom położony w spokojnej miejscowości Dalborowice, idealny dla osób poszukujących nieruchomości w cichej okolicy z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł421 m² 3 087,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:446 m²

Działająca gastronomia | gotowy biznes | pełne wyposażenie | restauracja | dom weselny | możliwość rozwoju | wysokie dochody Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferta bez prowizji i pcc! ok. 400m o stacji pkp - szynobus do Wrocławia Droga dojazdowa asfaltowa oświetlona, światłowód, blisko lasu Miejsce cudowne, kameralne, ciche. Ogrody Pd- zachodnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł130 m² 10 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:944 m²

Dobrzykowice, gmina Czernica wyłączność Do sprzedaży bardzo ładny, kompletnie umeblowany i wykończony, bardzo przytulny dom jednorodzinny o pow. 130 mkw. (pow. użytkowa 110mkw.). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 000 zł1 200 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:85 000 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu perełkę inwestycyjną w czystej postaci, luksusową agroturystykę w Karkonoszach na ogromnym terenie z gwarancją panoramy nigdy nie.