dowolna

Domy dolnośląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 998 ogłoszeń

990 000 zł147 m² 6 734,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:90 m²

*sprzedam ekologiczny dom O pow. 15o M2 siechnice nowa cena 990 000 zł* Wykończenie pod klucz. Nie znajdziesz podobnej oferty! Oferujemy na sprzedaż szereg wewnętrzny z 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł115 m² 4 165,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:983 m²

Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym | Smolna | 9 km od Oleśnicy Szukasz domu, który daje możliwość wykończenia dokładnie według własnej wizji, a jednocześnie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 650 m²

Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym - sala bankietowa + pokoje gościnne, tomaszów Bolesławiecki Oferujemy Państwu budynek mieszkalno-usługowy w trakcie prac remontowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

997 500 zł116 m² 8 599,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:543 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł125 m² 3 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom na wsi 4 kilometry od Strzegomia do kapitalnego remontu. Dom i rozpoczęta nadbudowa budynku gospodarczego zlokalizowane są na bardo dużej działce. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł84,37 m² 9 233,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Zapraszam do zakupu idealnego domu dla Twojej rodziny! Elegancki i przestronny, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,37 m oraz przytulnym ogrodem o powierzchni 127 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł162 m² 9 197,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Wyjątkowa posiadłość na dużej działce 1730 m - przestrzeń, komfort I solidność. Na sprzedaż jednorodzinny, wolnostojacy dom o powierzchni użytkowej 162 m , posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł149 m² 3 020,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:155 m²

Obniżka ceny O 100tys. Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży budynek wolnostojący z lokalem usługowym na parterze (do chwili obecnej pełniący funkcję sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł81,63 m² 7 717,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:301 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera! super lokalizacja! wszystkie media! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Budynek o pow użytkowej 81,63 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł88,50 m² 6 723,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 259 m²

Dom tutto punto IV sz - nowoczesny, jasny dom całoroczny w spokojnym Młynowcu. Cena: 595 000 zł (dom z planów + działka 2259 m , nr 45/5). Oferta prosto od dewelopera - dom do wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł466,98 m² 618,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 835 m²

Szukasz nieruchomości do stworzenia miejsca dla siebie lubinwestycyjnie? mam cos ciekawego. Na działce o powierzchni 1835 m , przy ulicy Ludowej, znajdują się pozostałości zabudowy mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 180m2 w stanie deweloperskim, który znajduje się na działce o powierzchni 9 arów.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł632 m² 4 667,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:393 m²

iuro Nieruchomości "mały Domek" z dumą prezentuje unikalną ofertę skierowaną do wymagającego inwestora na sprzedaż piękna, zabytkowa kamienica położona przy reprezentacyjnej ulicy 1 Maja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł195,60 m² 6 084 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący oddany do użytku w 2013 r. położony w Środzie Śląskiej. Nieruchomość charakteryzuje się solidną konstrukcją, przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł158 m² 10 886,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Dom z dużym garażem/warsztatem na Złotnikach na dużej działce. 6 pokoi zapewnia przestrzeń dla każdego członka rodziny. Dwa na dole, cztery na piętrze. Układ: na poziomie "0" do dyspozycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł217,51 m² 3 213,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:297 m²

*** Oferta dostępna tylko w naszym biurze nie szukaj dalej *** Nieruchomości Panorama przedstawiają Państwu na sprzedaż narożny segment domu w zabudowie szeregowej do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł218 m² 1 422,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie jednorodzinnej z dużym ogrodem w Osiecznicy, położonej 15 km od Bolesławca. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:656 m²

Szukasz gotowego biznesu w topowej lokalizacji turystycznej, który może zarabiać od pierwszego dnia? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy klimatyczny, w pełni funkcjonujący.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł142 m² 4 190,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:766 m²

NA sprzedaż : krzeczyn - dom W budowie Działka: 0,0766 ha pu: 142,00 m2 Cena: 595 000,00 zł (4190,14 zł/m ) atrakcyjna nieruchomość O powierzchni 0,0766 ha zabudowana funkcjonalnym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł176 m² 5 284,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Atrakcyjny dom zlokalizowany w wiosce nieopodal Świdnicy. Bardzo łatwy i szybki dojazd do miasta. Dom na 12 arowej działce(dwie 6 arowe działki). Dom z lat 80-90, ładnie utrzymany, na.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł151 m² 3 145,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 248 m²

Tu poranki pachną kawą na ogrodzie, a wieczory kończą się przy ognisku Są takie miejsca, gdzie życie zwalnia i właśnie tutaj możesz je złapać za rękę. Stradomia Wierzchnia to nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł291 m² 2 714,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:796 m²

Na sprzedaż duży wolnostojący dom położony 2,5 km od Dobromierza w cenie 800 000 zł. Dom ma powierzchnię mieszkalną 290,50 m2. Jest położony na działkach o łącznych powierzchniach 796.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł105,93 m² 5 900,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

CO sprzedajemy? Ekskluzywne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 105,93 m2, położone na działce o powierzchni 1016 m2 do podziału na dwa domy,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł300 m² 3 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 335 m²

Okmiany, gmina Chojnów, powiat legnicki. Na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi. Nieruchomość położona w bardzo pięknej, spokojnej okolicy. W okolicy tereny zielone. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:608 m²

Okolice Kłodzka Ołdrzychowice Kłodzkie. Atrakacyjny dom na sprzedaż - blisko gór, blisko miasta. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 210 m , posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł185 m² 2 108,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta na wyłączność! Zapraszamy do biura! Oferuję na sprzedaż dom z odnowioną stodołą w malowniczej wiosce. Wyjątkowa nieruchomość położona w urokliwej, spokojnej wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.:   *Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości *Cena podlega negocjacji Podstawowe informacje: Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej ok. 100 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł319 m² 6 238,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 416 m²

Na sprzedaż dochodowy, działający obiekt turystyczny położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji turystycznych w Polsce Karpaczu. Kluczowe informacje: * Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł400 m² 5 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Budynek inwestycyjny Wrocław Widawa 14 lokali, stopa zwrotu >10% Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni ok. 400 m , posadowiony na działce 1500 m , zlokalizowany we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł143,26 m² 5 437,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:179 m²

Oferujemy do sprzedania domy w zabudowie szeregowej w Pszennie w stanie deweloperskim, tylko 5 minut autem ze Świdnicy. Bardzo dobry dojazd też pociągiem czy autobusem z Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł118,34 m² 6 886,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Na sprzedaż komfortowa 4 pokojowa szeregówka z miejscem postojowym oraz garażem. Bez prowizji oraz podatku pcc. Ostatnie domy gotowe do odbioru! układ mieszkania: parter: wiatrołap 3,8 m Hol.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł235 m² 5 531,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Wyjątkowy dom W jelczu-laskowicach - wysoki standard, gotowy do zamieszkania - w okazyjnej cenie! Na sprzedaż atrakcyjny, wolnostojący dom o powierzchni 235 m , położony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł104,12 m² 2 833,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Lisowice - Dom z I połowy XX wieku na działce 1440 m z pełnym uzbrojeniem + stodoła Na sprzedaż nieruchomość dla osób szukających bazy pod wyjątkowy projekt - połączenie tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł226,94 m² 10 575,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

"ms" Są takie miejsca, które mają w sobie coś nieuchwytnego. Wchodzisz na posesję, a wszystko zwalnia. Powietrze pachnie lasem, ziemią i świeżością, której nie znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł194,31 m² 5 661,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu przestronny dom wolnostojący położony w Jeleniej Górze na Os. Skowronków. Najważniejsze informacje : działka 451 m2 pow. całkowita 194,31 m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł68 m² 11 029,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Rzemieślniczy dom z bali - tradycja, luksus i widok na Śnieżnik. Szukasz miejsca, które łączy surowe piękno natury z absolutną unikalnością? Odkryj wyjątkową posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł230 m² 3 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego wraz z zabudowaniami gospodarczymi, położonymi na działce o powierzchni 2300m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Rząsiny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA wynajem dom Z potencjałem pod prowadzenie działalności! rozważamy również sprzedaż domu. Aranżacja domu pod konkretnego najemcę! lokalizacja: nieruchomość jest zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł110 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:306 m²

Dom wolnostojący nowogrodziec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec oferuje Państwu na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący, piętrowy z garażem o powierzchni 110 m2 położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł146 m² 13 698,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Północ Nieruchomości Bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży pięknego domu z zadbanym ogrodem w miejscowości Lwówek Śląski. Szczegóły nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł180 m² 4 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wyjątkowy dom W sercu uzdrowiska - cieplice, ul. Izerska Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego domu w zabudowie szeregowej (segment środkowy),.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij