dowolna

Domy dolnośląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

5 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 017 ogłoszeń

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:167 m²

Opiekun oferty: svitlana Luts tel.   *dostępny od teraz* Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu w zabudowie blizniaczej o powierzchni ok. 167m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł234 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:970 m²

Gorąco polecam dom wolno-stojący położony w gminie Czernica. Budynek budowany z Ytonga, docieplony styropianem 15 cm, dach pokryty dachówką ceramiczną. Na pierwszej kondygnacji znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł319,43 m² 4 695,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Tylko w naszym Biurze, piękny przestronny dom, oferta na wyłączność Oferujemy praktycznie nowy dom, odbiór został dokonany w 2009 r. Lokalizacja : Spokojne i malownicze osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł191,02 m² 5 758,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w spokojnej miejscowości Dobroszyce. Dom ma powierzchnię 191,02 m i został wybudowany w 2008 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł115 m² 5 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom nad Jeziorem Złotnickim w Karłowicach. Budynek w pierwszej linii brzegowej z pięknym widokiem na jezioro. Działka o powierzchni 248 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł250 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż segment szeregowy o powierzchni całkowitej 255 m , posadowiony na działce 250 m . Budynek z ogromnym potencjałem idealny zarówno do zamieszkania, jak i do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:953 m²

Nieruchomości Mały Domek polecają dom gościnny w trakcie prac adaptacyjnych. Atrakcyjna cena! Możliwość wykonania 6 apartamentów gościnnych w tym mieszkania włascicielskiego. Duzy ,ładna.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:988 m²

Przemków, dom 110m2, bliźniak, działka 988m2, sprzedam, 399 000 zł, do negocjacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Nieruchomosci Mały Domek zapraszja do zapoznania się z oferta sprzedazy bardzo atrakcyjnego ,eleganckiego domu w bardzo dobrym standardzie Nieruchomośc nie wymag anakłądów finansowych Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł286 m² 3 321,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Duże ładne gospodarstwo, budynek mieszkalny typu dworek, idealny na hotel, agroturystykę. Rozkład :dwie kuchnie, dwie łazienki, 6 pokoi, duży strych z możliwością zagospodarowania, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł100 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Na sprzedaż dom w stanie do generalnego remontu lub wyburzenia, położony na dużej działce o powierzchni 1046 m , zlokalizowanej w miejscowości Żerniki Wrocławskie - bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł140 m² 1 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Marzysz o domu z duszą ? Zawsze chciałeś mieć duży ogród, ciszę i spokój? Idealnie! Mam dla Ciebie dom z duszą, poniemiecki, charakteryzujący się ok 140m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł135,96 m² 5 729,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom Z garażem I ogrodem - 5 pokoi - 5 min od bolesławca Lokalizacja: kruszyn - Osiedle Sosnowe Nowoczesny dom w kameralnej inwestycji położonej tuż przy Bolesławcu. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

161 000 zł100 m² 1 610 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 531 m²

Proponujemy Państwu działkę w Radłówce z zabudowaniami. Wieś Radłówka znajduje się obok Lwówka Śląskiego. Nieruchomość i grunt znajdują się przy głównej drodze, atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł153 m² 8 169,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom marzeń dla rodziny - energooszczędny, z pięknym ogrodem i tarasem! Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 800.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł220 m² 10 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 334 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w malowniczych Janowicach Wielkich Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci zamieszkać blisko natury, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł226 m² 4 862,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:77 m²

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: budynek mieszkalno-usługowy Lokalizacja: legnica, okolice ul. Chojnowskiej Powierzchnia użytkowa budynku: 140 m2 Powierzchnia całkowita budynku: 226 m2 największe.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł130 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

*** jelenia góra - sobieszów *** *** dom plus budynek usługowy Z garażem *** *** duży ogród *** *** spokojna okolica *** *** ogrzewanie gazowe *** *** 1992 R. Budowy *** *** księga wieczysta ***.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł145,35 m² 8 249,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:886 m²

!rezerwacja! Dom marzeń w Ligocie Małej - gotowy do zamieszkania! Szukasz domu, który łączy komfort, nowoczesność i spokojną lokalizację? Ten wolnostojący dom w Ligocie Małej to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł128,07 m² 6 629,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji! bez pcc! duży ogród! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w Marcinkowicach Lokal o pow 128,07 mkw składa się z Parter: - wiatrołap - 3,39 mkw - korytarz + klatka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł210 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz-Laskowice, wójcice, dom dwulokalowy, 7 pokoi, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Gorąco polecam Państwu solidny piętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł130 m² 3 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Foxhouse oferuje Państwu nieruchomość położoną we wsi Iwiny, w gminie Warta Bolesławiecka, na Pogórzu Kaczawskim w Sudetach. Jeśli szukasz niewielkiego domu, położonego z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł115,90 m² 5 168,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada na sprzedaż środkowy segment w zabudowie szeregowej w Szklarskiej Porębie Średniej. Powierzchnia działki około 120m2 Dom w zabudowie szeregowej-.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł370,30 m² 3 213,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Oferuję do sprzedaży komfortowy, doskonale położony i gotowy do wprowadzenia dom w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Słonecznym w Świebodzicach. Atuty prezentowanej nieruchomości to:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 770 zł104,92 m² 8 423,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Na sprzedaż komfortowy 5 pokojowy bliźniak o powierzchni 104,92 m z dwoma miejscami postojowymi i ogródkiem 179 m2. Bez prowizji oraz podatku pcc. Ostatnie domy gotowe do odbioru! układ.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 750 m²

Na sprzedaż dom do remontu ,na dużej działce w spokojnej okolicy, blisko natury i niedaleko granicy z Niemcami Ta nieruchomość to doskonała baza pod dom lub inwestycję Opis.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł120 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży domu położonego na niewielkiej działce, w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Mirska. Budynek jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł130 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Ciekawa nieruchomość- siedlisko, dom do wyburzenia z dużą działką budowlano-siedliskową o łącznej powierzchni 59arów ( z czego 30 arów to działka budowlana a 20 arów to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Na wynajem nowoczesna szeregówka po kapitalnym remoncie Bielany Wrocławskie - Świetna lokalizacja | 122 m | 4 pokoje | Ogród | Garaż Do wynajęcia komfortowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł320 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż bardzo przestronny, funkcjonalny, nowoczesny, dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 180m2 oraz powierzchni całkowitej 320m2, usytuowany na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł93,66 m² 9 075,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Zapraszamy do zakupu nowoczesnego segmentu jednorodzinnego w inwestycji Domy w Biestrzykowie. Kameralne mini-osiedle obejmuje zaledwie 8 domów i znajduje się w spokojnej okolicy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł572,90 m² 3 840,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 318 m²

Pensjonat w Karpaczu Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży pensjonatu w miejscowości Karpacz. Karpacz to miejscowość turystyczna położona w Karkonoszach u podnóża.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł115 m² 10 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej 115 m z ogródkiem 180 m Dostępny od zaraz! Gotowy do zamieszkania Idealny dla rodziny 45 osobowej, w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł207,16 m² 4 103,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Gorąco polecam dom położony w Stradomi Dolnej. Budynek sprzedawany w stanie deweloperskim, między innymi: - ogrzewanie podłogowe, - pompa ciepła, - fotovoltaika - rolety na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł280 m² 2 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 280m2 na działce 900m2 w Dębrzniku dom składa się z 3 pięter, na każdym jest łazienka parter: duży salon z miejscem na kominek, jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł99,50 m² 5 628,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedaż obsługiwana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem. Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość i uszanować warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł162,85 m² 7 675,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:92 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż Wrocław / obrzeża Bielan Wrocławskich. Budynki po odbiorze. Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł118,34 m² 6 886,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Na sprzedaż oferuję wygodny, 4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej, wyposażony w miejsce postojowe oraz garaż. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Ostatnie dostępne domy - gotowe do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł91,48 m² 6 985,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. Oferta od Dewelopera. Bez pcc! Bez Prowizji! W ofercie domy parterowe w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł123,29 m² 5 799,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom w stanie zamkniętym - wykończony z zewnątrz, wnętrze do aranżacji według własnych potrzeb Na sprzedaż oferuję nowy dom jednorodzinny w spokojnej, zielonej okolicy, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł125 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:547 m²

Dom na sprzedaż Lokalizacja: kłodzko, ul. Wolności Powierzchnia: 125 m.kw. Działka: 547 m.kw. Liczba pokoi: 3 Media: woda miejska, kanalizacja miejska, prąd, gaz, ogrzewanie gazowe Cena: 1 100 000 zł.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij