dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 441 ogłoszeń

400 000 zł1 900 m² 210,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- milejowice - 5 km od żórawiny - 2,5 km do wjazdu na autostradę A4 - działka budowlano-usługowa O pow. 1900m2 - kontakt tel.   Do sprzedania działka budowlano-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję pięknie położoną działkę w atrakcyjnym rejonie Gór Sowich, z widokiem na Zamek Grodno. Teren ładnie nasłoneczniony. Działka warunkami zabudowy - zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 064 m² 387,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,2064 ha (2064 m ) położona w miejscowości Księginice, w gminie Kobierzyce, powiat wrocławski. Działka w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 928 m² 90,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Spalona, gmina Kunice, ul. Różana Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1928 m2i 2124 m2 , położone obok siebie. Możliwe nabycie osobno lub łącznie. Działki niezabudowane. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł990 m² 85,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane. Centrum miasta, gromadka. Bardzo atrakcyjne miejsce! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej nr 917/6 o powierzchni 990 m2, usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 100 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w spokojnej miejscowości Wierzbna! Działka o powierzchni - ok. 11 arów! Teren płaski, nieogrodzony. Media do 100 metrów - woda, prąd oraz kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży pięknie położonych działek budowlanych w Kotlinie Kłodzkiej. Trzy prostokątne, płaskie działki po 10 arów każda, znajdują się w Długopolu Górnym gm.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł11 040 m² 49,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1,104 ha | rościsławice (gm.OBORNIKI ŚLĄSKIE) Na Sprzedaż działka objęta MPZP z przeznaczeniem jako teren zabudowy zagrodowej. - mpzp : Tereny zabudowy zagrodowej (rm2); - powierzchnia 11.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Księginice gm.Trzebnica Powierzchnia: 1200 m ,Kształt prostokątny,Przybliżone wymiary 23m x 53mNieruchomość objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł10 500 m² 31,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę rolną położoną w miejscowości Wojnowice, gmina Czernica. Działka w kształcie prostokąta. Dojazd drogą utwardzoną Media: woda, prąd w drodze przy działce +.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł6 200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki rolne - Chromiec, gmina Stara Kamienica Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki rolne w miejscowości Chromiec, w gminie Stara Kamienica, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł7 500 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt dla dewelopera. Działka o powierzchni 7500 mkw w regularnym kształcie. Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w gminie Kąty Wrocławskie, obręb Smolec.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł4 175 m² 179,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Wrocław - ul. W. i J. Wardzyńskich. Działka nr 24 am-14, obręb Strachowice, powierzchnia 4175m2, regularny kształt zbliżony do prostokąta, wymiary ok. 100m x 42m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 3054 m Jeżów Sudecki Miejsce z pięknymi widokami, ciszą i przestrzenią - coś wyjątkowego! Duża działka budowlana z widokiem na górę Stromiec, tuż przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Witoszowie Dolnym. Lokalizacja: działka znajduje się w Witoszowie Dolnym. W otoczeniu działki z zabudową jednorodzinną oraz rolne. Niedaleko market,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 000 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 2.000 m2 położona w Antoniowie - klimatycznej wiosce w powiecie Karkonoskim. W planie zagospodarowania przestrzennego zabudowa zagrodowa symbol R, rm. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

75 486 zł1 094 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę w spokojnej miejscowości Kalinowice Górne w gminie Ziębice. Działka ma kształt nie regularny o bokach 3,98m x 69,50m x 38,84.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł1 000 m² 188 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kontakt : Małgorzata Uliasz   . Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Nieruchomość położona na wsi, ok. 12km od północnych granic Wrocławia. Odległość od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

166 600 zł1 190 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu kompleks działek budowlanych w miejscowości Cieszów 5 km od Świebodzic. Część działek znajduje się na płaskim terenie, natomiast działki zlokalizowane wyżej są lekko.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł1 017 m² 796,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1017 m , wraz z gotowym projektem domu i pozwoleniem na budowę. Działka położona jest w spokojnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł3 040 m² 360,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3040 m2, położona w spokojnej i rozwijającej się części Oleśnicy - Lucień. Nieruchomość stanowi bardzo dobrą propozycję zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu teren idealnie nadający się pod stację paliw. Najbardziej ruchliwa droga w regionie. Natężenie ruchu to około 1mln samochodów miesięcznie w szczycie sezonu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

8 550 000 zł2 075 m² 4 120,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości, na którą składa się prawo użytkowania wieczystego działki gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę gruntu o powierzchni 1001 m (nr 521/9) położoną w Jordanowie Śląskim. Zgodnie z uchwałą nr XXVI/144/2009 rady gminy jordanów śląski z dnia 31.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Niedźwiedzicy z widokiem na zamek Grodno. Lokalizacja: miejscowość Niedźwiedzica, gmina Walim. Działka znajduje się w cichym, spokojnym miejscu pośród.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł880 m² 409,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W evero Do sprzedania działka o pow. prawie 880 m2, objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Nieruchomość położona wśród istniejącej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana (mpzp) o powierzchni **14 600 m **, z której z wysokości pierwszego piętra rozpościera się piękny widok na góry. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1787 m | 149 000 zł | Ołdrzychowice Kłodzkie ul. Słoneczna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1787 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł8 192 m² 183,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 8192 mkw., położona koło Jeleniej Góry, we wsi Wojcieszyce, w powiecie karkonoskim, w gminie Stara Kamienica. Jedna z działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1102 m , położona w spokojnej dzielnicy Nowy Górnik w Oławie - idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Działka znajduje się wśród domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta zarezerwowana W trakcie realizacji Ładna działka w Mysłakowicach z widokami na góry. W sąsiedztwie widokowego osiedla domów jednorodzinnych Czereśniowy Sad! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł2 713 m² 72,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa działka położona w zacisznym miejscu. Teren płaski. Dojazd utwardzoną drogą gruntową. Dostępne media: energia elektryczna. Działka w sąsiedztwie lasu. Wokół luźna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł7 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

= kontakt magdalena cecotka   = działka budowlana pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinna, lub usług turystyki, w chocieszowie, powiat kłodzki, gmina szczytna. Rewelacyjna lokalizcja otulina.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł842 m² 95,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w Gminie Lubin, obręb Ścinawa /turów. Świetna lokalizacja! Cicha i spokojna okolica z szybkim dojazdem zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Bez prowizji od Kupującego! Jeśli marzysz o pięknym domu, położonym na dużej działce, z dala od licznych sąsiadów, ale z bliskim dostępem do infrastruktury,.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł8 400 m² 93,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Atrakcyjna działka siedliskowa z potencjałem w pięknie położonej wsi Działka 34/5 określona symbolem A 5 rm - teren zabudowy zagrodowej. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 782 000 zł9 900 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 0,99 ha, położona w miejscowości Bolesławiec, gmian Bolesławiec. Media w drodze przy działce. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł1 615 m² 86,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na Karkonosze! Na sprzedaż przepiękna, foremna działka budowlana o powierzchni 1615 m z wydanymi warunkami zabudowy. Zlokalizowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 975 m² 65,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1975m2 w okolicy gminy wiejskiej Dobromierz, we wsi Bronów. Lokalizacja idealna, 10min drogi do drogi ekspresowej S3, 3km do Dobromierza, 5km do Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł6 340 m² 37,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę , praktycznie bez sąsiedztwa, w uroczym zaciszu. Dojazd droga asfaltową , jednak wjazd na działkę wymaga utwardzenia, prąd w drodze, natomiast pozostałe media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas- oferta na wyłączność Lokalizacja: jaworzyna Śląska, okolice Centrum, bardzo dobry dojazd do Świdnicy, w zasięgu spaceru dworzec pkp, przystanek autobusowy, sklepy. Mpzp -teren.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij