dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 438 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 438 ogłoszeń

134 240 zł1 678 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży uzbrojone działki budowlane w Okmianach. Łącznie w sprzedaży pozostało 24 działki z 43 działek o różnych powierzchniach od 10 do 18.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł24 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Mały Domek poleca wyjątkowo atrakcyjną ofertę sprzedaży działki rolno-budowlanej położonej w malowniczym Dziwiszowie. Oferta oczekuje na wz jako budowlana ,u wrót.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni ponad 9ha, mieszcząca się we wsi Tąpadła, atrakcyjny rejon okolice Ślęży, czyste powietrze, tereny leśne. Działka płaska , regularna, częściowo zalesiona, ok 10%.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 010 m² 117,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki w miejscowości Jaworek 2km od Międzygórza. Działka nr 382/36 o powierzchni 1010m2 cena 119.000zł Działka nr 382/37 o powierzchni 1012m2 cena 119.000zł Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł833 m² 1 559,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta obejmuje trzy działki budowlane na wrocławskim Ołtaszynie, z aktualnym mpzp. Oznaczone w mpzp jako teren 1mn3 - przeznaczenie podstawowe budynki mieszkalne jednorodzinne w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

183 330 zł3 681 m² 49,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Górska działka budowlana z aktualnym mpzp w sercu Kotliny Kłodzkiej na sprzedaż. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę położoną w Kotlinie Kłodzkiej, gmina Kłodzko,.

Szczegóły ogłoszenia

67 500 zł13 500 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne Grzymalin, gmina Miłkowice, powiat legnicki Polecamy do sprzedaży atrakcyjny teren rolny położony w miejscowości Grzymalin, w gminie Miłkowice, powiat legnicki.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł6 714 m² 141,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 0,6714ha położonej 1,5km od centrum w Obornikach śląskich. Działka o szerokości 66m oraz długość 118m.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 990 zł94 290 m² 12,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne objęte mpzp | Pogalewo Wielkie k. Brzegu Dolnego | zróżnicowane przeznaczenie Na sprzedaż kompleks działek o łącznej powierzchni ok. 94 300 m , położonych.

Szczegóły ogłoszenia

3 627 000 zł24 180 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działkę inwestycyjną/przemysłową, idealną pod logistykę, magazyny, przemysł itp. z idealną ekspozycją przy trasie S3 i węźle Legnica-Północ. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną położoną w gminie Borów, obręb Opatowice. Działka o powierzchni 1102 m2, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Do wyboru działki 17/1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu niezwykle malowniczą i pięknie położoną działkę w Jeżowie Sudeckim powiat karkonoski. Działka znajduje się w górnej części.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł5 300 m² 62,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę , z pięknym widokiem w malowniczej miejscowości Laski; gmina: złoty Stok o powierzchni 5 300m2, działka nr 436.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt komercyjny produkcyjno-usługowy dąbrowa bolesławiecka. Biuro wgn Nieruchomości prezentuje grunt komercyjny/produkcyjno-usługowy/o powierzchni 82700 m2, który znajduje się w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł12 839 m² 171,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny 12 839 m z pełną dokumentacją -gruszków Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o powierzchni 12 839 m , położony w malowniczej wsi Gruszków, w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł500 m² 598 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana ok. 500 m mpzp wrocław pawłowice Wymiary działki: 30,64 długość 16,20 szerokość Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 500 m , położona we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

3 486 260 zł11 246 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż jest teren podzielony na działki budowlane o łącznej powierzchni 11246 m2, w miejscowości Turów gmina Żórawina. Działki mają powierzchnię od 744m2 do 1624m2 Teren jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo urokliwa działka pod zabudowę jednorodzinną, usytuowana 2 km od Trzebnicy, miejscowość Świątniki, działka nr ewid. 76/3. Wydane aktualne warunki zabudowy dla : budowy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka usługowa - aktywność gospodarcza o powierzchni 8444m2, położona w Kamieńcu Wrocławskim, g. Czernica. Położenie działki około 300m od zjazdu z ronda.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł720 m² 1 236,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna z wz i projektem Wrocław | 4 lokale | 380 m pum | Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana idealna propozycja dla dewelopera lub inwestora prywatnego szukającego.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł2 900 m² 72,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Świerzów w powiecie Trzebnickim. 3 działki na sprzedaż: -2900m2 -1500m2 - sprzedana -1300m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 178 m² 195,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas, przepięknie położona działka budowlana na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: miejscowość Sady, około 15 km do Świdnicy, 35 km do Wrocławia. Dojazd droga.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pęgów 2 działki budowlane Na sprzedaż oferujemy

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 178 m² 182,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1178 m2 z przyłączem kanalizacji położona w Mysłakowicach kilka km od Karpacza .Teren płaski ładny widok na Karkonosze ,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 134 m² 58,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polkowice, truskawkowa, działka, sprzedaż, 300 000zł. Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 51,34 ar w pobliżu Strefy Ekonomicznej, przeznaczonej w mpzp jako rzemiosło, usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ligota Rybińska, gmina Międzybórz, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie Cena: 195 000,00 zł (52,07 zł/m2) do negocjacji! Powierzchnia: 0,3745 ha nieruchomość przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł10 555 m² 87,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Przesiece obok Japońskiego ogrodu Siruwia! Zapraszam Państwa do zakupu nieruchomości położonej w górnej części Przesieki. Urokliwy teren położony na wzgórzu z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł16 000 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, polecam działkę budowlaną w Dolinie Baryczy miejscowość Dąbrowa, gm. Krośnice. Na działce ustanowiono mpzp - teren oznaczony jako mn/5 oraz R/2 mn - przeznaczenie podstawowe -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 000 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż działka nr 329/1 o powierzchni 0,3ha we wsi Kryniczno. Nieruchomość przeznaczona jest pod budowę domu jednorodzinnego. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł945 m² 168,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wieś wilcza W pobliżu srebrnej góry - obszar niezalewowy - przepiękne tereny - dla wielbicieli singletracków - gór - zieleni - spokoju - strefa czystego powietrza - działka budowlana przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zakwalifikowana jako usługowa o pow 7500m2 położona bezpośrednio przy trasie E 8 pow działki 7500m2 uzbrojenie: media miejskie około 40m. Dopuszcza się lokalizację obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dwie działki położne przy drodze asfaltowej w pobliżu jeziora. Na powierzchnię 1502m2 składają się dwie działki objęte mpzp symbol mnu1 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł7 186 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Gierałtowie - Gmina Nowogrodziec. Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową - symbol 15 Mwr - Teren.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 364 m² 183,28 zł/m²

 

 

 

 

 

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż, wyjątkowa działka budowlana Z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną, usługową W płóczkach dolnych, lwówek śląski. Wgn Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 602 m² 64,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2602 m2 położoną w Ławszowej, gmina Osiecznica. Szczegóły oferty: - działka posiada kształt.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł950 m² 189,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu atrakcyjnej działki budowlanej, idealnej pod zabudowę jednorodzinną. Działka o powierzchni 9,5 ara gotowa na realizację wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Głogów, smardzów, działka budowlana, 1000 m2, sprzedaż, 95 000 zł Na sprzedaż działka budowlana, ciekawie położona. Media (woda, światłowód, energia elektryczna) doprowadzone w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł1 936 m² 87,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Biskupicach Oławskich! Lokalizacja: biskupice Oławskie, cicha i spokojna okolica Powierzchnia: 1 936 m Cena: 169 900 zł Opis: oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| celina, obok Minkowic Oławskich, gm. Jelcz-Laskowice, działka na sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7 Działka tuż przy lesie, piękne tereny zielone. Polecam Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej w Mściwojowie Na sprzedaż działka o powierzchni 2500 m , usytuowana w miejscowości Mściwojów, w bezpośrednim sąsiedztwie zjazdu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij