dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 436 ogłoszeń

349 000 zł1 905 m² 183,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Opiekun Oferty: tomasz Leiman   Działka znajduje się w cichej okolicy, z daleka od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta. Zaledwie 4km do Oławy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 9140 m2 położoną w Bolesławcu. Szczegóły oferty: - działka posiada kształt nieregularny. -.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł5 315,50 m² 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne pod budownictwo jednorodzinne, położone w sąsiedztwie nowych domków jednorodzinnych. Dojazd do Świdnicy zajmuje dosłownie 2 minuty! Działki o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł2 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** Atrakcyjna działka budowlana w Dolinie Baryczy! *** *** Blisko lasu, cicha i spokojna okolica *** *** Regularny kształt prostokąta! *** W pobliżu piękne trasy spacerowe oraz ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

998 001 zł99 900 m² 9,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu działkę rolną na sprzedaż w urokliwej miejscowości Mieroszów - gmina miejsko-wiejska, w województwie dolnośląskim, w powiecie wałbrzyskim, w Kotlinie.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł2 300 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W sprzedazy atrakcyjna działka budowlana o pow. 23 ar, posadowiona w miejscowości Wilków. w sąsiedztwie nowej zabudowy. Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 116 m² 169,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowalna o powierzchni 1116m2 położona w okolicy miejscowości Jaworek gmina Międzylesie. Działka oddalona ok. 200m od drogi asfaltowej łączącej Międzygórze.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 368 m² 58,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   Oferta tylko w naszym biurze! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1368 m2 w centrum wsi Krzelów. Dokoła zabudowa mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Grunt inwestycyjny w Świeradowie Zdroju!tereny zabudowy usługowej oraz pensjonatowej! Oferuję Państwu grunt inwestycyjny zlokalizowany w Świeradowie Zdroju. Grunt o powierzchni 3677m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1921 mkw. w Kątach Wrocławskich, usytuowana przy ulicy Wrocławskiej. Idealna zarówno dla rodzin, chcących osiedlić się w Katach jak i pod inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł4 472,58 m² 122,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna 4500 m sosnówka k. Karpacza | widok na karkonosze | idealna pod domy wakacyjne / pensjonat Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 4500 m położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość inwestycyjna położona w malowniczym miejscu w górnej części Czerniawy Zdrój. Do dolnej stacji kolejki gondolowej zaledwie 1100 metrów ( 3 minuty autem). Wieża widokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka o pow. 1260 m2. We wsi Skałka, powiat Wrocławski, gmina Kąty Wrocławskie. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł1 300 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwie działki gruntu, które znajdują się w miejscowości Parzyce, gmina Nowogrodziec. W pobliżu działek znajduje się zabudowa jednorodzinna otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 2 559 m położonej w miejscowości Lutomia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 623 m , położoną w spokojnej i malowniczej wsi Wawrzeńczyce.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostaszów, gmina Przemków, działki, sprzedam, 5000,00 zł/ar. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych w Ostaszowie. Dojazd do działek drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa jelenia góra Oferuję Państwu na sprzedaż doskonale położoną działkę produkcyjno-usługową w Jeleniej Górze. Działka znajduje się przy drodze dk30 relacji Jelenia Góra.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł907 m² 74,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Mojęcicach - 907 m Szczegóły działki: powierzchnia: 907 m media: woda, prąd (w drodze) dojazd: droga utwardzona/nieutwardzona przeznaczenie: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 894 m² 69,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka U stóp świeradowa zdroju- krobica Atrakcyjnie położona nieruchomość z przepięknym widokiem na Góry Izerskie. Działka posiada zgodę na wykonanie robót budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 000 zł41 600 m² 468,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna -huta Szkła w Wałbrzychu. Działka o powierzchni 4,16 ha (32000 pum)częściowo zabudowana budynkami, na którą składają się przede.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł2 900 m² 72,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność! Szukasz dla siebie i swojej rodziny działki pod budowę domu? Mam dla Ciebie ciekawą działkę w górskich terenach. Na sprzedaż działka nr 290/2 z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 861 m² 110,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 0,5861 ha, położoną w malowniczym Chromcu. To miejsce, gdzie cisza i spokój łączą się z bliskością natury. Chromiec -.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 625 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gorąco zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Piskorzowie przy ul. Jeżynowej. Cechy działki: powierzchnia 1625 m2 teren płaski, bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka z widokiem na całą Kotlinę Kłodzką. Miejsce znane wszystkim lokalnym miłośnikom górskich widoków. Tuż za działką szlak górski prowadzący na Kłodzką górę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niska cena Tylko 82.000zł Polecam kameralną działkę o powierzchni 900m w miejscowości Młyńsko. Młyńsko to niewielka wieś na Pogórzu Izerskim zaledwie 8 km od Gryfowa Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł802 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Wojnowicach w gminie Czernica o łącznej powierzchni 802 m2. Działka jest zabudowana z wylanym fundamentem oraz ścianami zewnętrznymi na wysokość wieńca. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

148 338 zł1 005 m² 147,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w Strudze obok Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Struga, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 9 km od Wałbrzycha. Cicha i spokojna okolica. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

342 480 zł1 427 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z panoramą Karkonoszy - Kostrzyca 1427 m , działka nr 415! Na sprzedaż unikatowa działka o powierzchni ok. 1427 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 365 m² 84,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Luboradów (gmina Krośnice). Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1365 m przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia dostępna działka budowlana w Tylicach, blisko miasta. Marzysz o ciszy, przestrzeni i bliskości natury bez rezygnacji z wygód życia blisko miasta? Mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 102 m² 141,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Działka budowlana zlokalizowana w bocznej uliczce we wsi Wilkowa, 5 km od Obornik Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł5 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki usługowej, z fenomenalnym współczynnikiem zabudowy (3,5) cena ujęta W ogłoszeniu jest kwotą netto. Są miejsca, w których.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta działek przy drodze krajowej pod mpzp, położonych w Mieroszowie przy ulicy Wałbrzyskiej. W planie miejscowym działki oznaczone jako up,ks - lokalizacji obiektów służących prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł19 400 m² 102,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest unikalna nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,94 ha, składająca się z 3 działek, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Kletno, w dolinie rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł2 021 m² 493,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna - idealna pod klinikę lub gabinety Marszowice Malownicze | 2021 m | Pełne Media | mpzp Szukasz idealnego miejsca na prestiżową placówkę medyczną, gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 203 m² 99,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zlokalizowaną w małej miejscowości - Rybnica. Miejsce gdzie panuje upragniona cisza i spokój i to zaledwie 8 km od Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł38 700 m² 49,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w Sosnówce 38700 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 38700 m , położona w malowniczej miejscowości Sosnówka, w gminie Podgórzyn - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rusza sprzedaż bardzo atrakcyjnych działek w Kotlinie Kłodzkiej Długopole-Zdrój, obrzeża jednego z uzdrowisk Ziemi Kłodzkiej Oferowane działki dostępne o różnych powierzchniach, 1500.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 744 m² 169,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1744 m2, położona w Zgorzelcu przy ul. Cmentarnej. Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij