dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 437 ogłoszeń

219 000 zł1 000 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m Jary, gmina Oborniki Śląskie. Spokojna okolica, blisko lasu, idealna pod dom jednorodzinny. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 403 m² 1 069,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wrocław, fabryczna, złotniki, ul. Zakopiańska Opis: do sprzedaży atrakcyjna działka o powierzchni 1403 mkw., położoną na zachodzie Wrocławia, w otoczeniu kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

192 400 zł1 300 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana objęta zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinna. W rozwinięciu również szeregowa oraz do 4 lokali na budynek. Oława/jaczkowice.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 20 ar ulesie Do sprzedaży działka pod zabudowę domu jednorodzinnego położona w Ulesiu k/ Legnicy. Działka o powierzchni 20 ar (2000 m ) z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 205 m² 78,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serby, działka budowlana, 12,05 ar, sprzedaż, 95 000 zł. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12,05 arów położona w miejscowości Serby. Dostępne media(woda, kanalizacja, energia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w pełni budowlana i uzbrojona. Po zakupie można podzielić na mniejsze. Działka z określonymi warunkami zabudowy zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 000 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Wolimierzu. Modnej turystycznej wsi położonej nieopodal kurortu Świeradów Zdrój. Grunt znajduje się na skraju wsi sąsiaduje z polami uprawnymi. Dojazd drogą asfaltową. Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł1 376 m² 145,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w Mysłakowicach o pow. 1376m2 w kształcie prostokąta. Nasłoneczniona z widokami na góry. Doskonała lokalizacja na nowo powstałym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł6 460 m² 92,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Około 5 km od Świeradowa Zdroju przy głównej trasie dojazdowej. Duży budynek mieszkalno - gospodarczy, garaż i pół stodoły. Wszystko na dużej działce (6460m2). Nieruchomość do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł10 174 m² 60,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena 620 000 zł do negocjacji Działka budowlano-inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - 4 domy | Widok na Góry Izerskie Idealna działka to taka, która łączy widok na góry, bliskość lasu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 695 m² 73,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widok, przestrzeń i spokój działka 2695 m z wz na 2 domy | Ścinawica, kotlina Kłodzka Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, ciszę przerywaną tylko śpiewem ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 800 m² 93,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze okazja polecamy Teren dla osoby prywatnej lub dla inwestora. Działka budowlana o powierzchni 18 a, położona w Ulesiu , tylko 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł5 500 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna działka budowlana w okolicach Starych Bogaczowic i Chwaliszowa. Cała nieruchomość to około 8000 m2 w tym 1700 m2 działka budowlana reszta to las. Istnieje również.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana w Witoszowie Dolnym Blisko Świdnicy | Malownicza okolica | Idealna pod budowę domu wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 560 m² 160,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Cena podlega rozsądnej negocjacji. Na sprzedaż działka usługowa lub mieszkalno-usługowa przy stawie rybnym w Gniewomirowicach, o powierzchni 1560 m 2 (0,1560 ha). Przeznaczenie podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 628 m² 45,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży oferujemy działkę budowlaną o pow. 0,2628 ha (2628 m ) położona w miejscowości Dłużec (gmina Lwówek Śląski powiat lwówecki). Szer: ok 48 m, dł. ok 60 m Media:.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł7 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 7500 m2. Cena działki to jedyne 80 zł/m2. Nieruchomość znajduje się w rozwijającej się miejscowości oddalonej od Wrocławia około 12km na.

Szczegóły ogłoszenia

566 400 zł4 800 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Jaworku g. Międzylesie (kotlina Kłodzka). Osada Jaworek jest miejscem o ponadprzeciętnych perspektywach. Działka stanowi fantastyczną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Przerzeczynie-Zdroju 7542 m [oferta na wyłączność] Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka o powierzchni 7542 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł953 m² 120,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję działkę budowlaną o powierzchni 953 m2 położoną w miejscowości Ostrowina gm. Oleśnica. Media: woda, oraz prąd (w drodze przy działce). Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł14 400 m² 10,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

- działka Rolna o powierzchni 1,4400ha w tym ok 7000m2 lasu - Położoną w miejscowości Sokolniki, gm. Kąty Wrocławskie, powiat wrocławski. - do działki przynależy kawałek lasu.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 038 m² 162,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana tylko 15 min od Wrocławia Jeszkowice (gmina Czernica) Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1058 m2 zlokalizowaną w Jeszkowicach - województwie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 577 m² 63,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu cztery działki budowlane położone w Zagórzu Śląskim. Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł1 500 m² 97,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 88/20 o powierzchni 1501 m oraz działka 88/21 o powierzchni 1500 m każda. Obie posiadają warunki zabudowy, dogodne drogi dojazdowe oraz media na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł1 200 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż działkę w Łomnicy koło Karpacza! Zapraszam do odkrycia pięknej działki z przepięknym widokiem na Karkonosze. Działka o powierzchni 1200 m usytuowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

252 280 zł21 200 m² 11,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z przeznaczeniem w studium uwarunkowań gminy Zgorzelec pod działalność gospodarczą. Działka leży bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 352 z Bogatyni do Zgorzelca. 15.

Szczegóły ogłoszenia

648 640 zł3 838 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży przepiękna działka budowlana w miejscowości Zakrzyce, gm. Miękinia, pow. średzki. Cudne położenie, na niewielkim wzgórzu z bajecznym widokiem w otulinie Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

108 600 zł1 086 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży obecnie 2 działki budowlane o pow. 1087 m2 i 1088 m2 wraz z udziałem, każda z nich, w drodze wewnętrznej, dojazdowej, wliczonym w cenę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł3 200 m² 128,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w zacisznej miejscowości Podgórzyn! Prezentuję Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w pięknej, górskiej miejscowości Podgórzyn. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana zlokalizowana w malowniczej wsi Pobiedna, niedaleko granicy polsko-czeskiej, w pięknym otoczeniu przyrody i nielicznych domostw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 449 m² 82,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dwie działki rolne zabudowane. Grunt o powierzchni 1365m2 położony jest w Kaczorowie na wzniesieniu. Na działce znajdują się dwa stare budynki - mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł750 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kluczach, gmina Głogów Twoje idealne miejsce na dom! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 750 m , położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana / 1500m2/, położona w Ostrowinie pod Oleśnicą. Ostrowina jest piękną miejscowością, okoloną lasami. Czyste , zdrowe powietrze i woda. Gmina ma w planie budowę.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 149 m² 174,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 1167 m , położone w miejscowości Szczyglice , w spokojnej i rozwijającej się okolicy, przedmieścia Głogowa Dla nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka 3000 m z panoramicznym widokiem na góry - Rędziny, powiat kamiennogórski Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3000 m , położona w malowniczej części Rędzin,.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł1 000 m² 212 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m , położona w malowniczej miejscowości Miennice, zaledwie kilka kroków od Trzebnicy. Spokojna okolica, bliskość natury i szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 001 m² 198,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane 5 min od kątów wrocławskich | okazja cenowa Na sprzedaż 3 ostatnie działki budowlane o powierzchni ok. 1000 m każda, położonych w Sośnicy (gmina Kąty Wrocławskie).

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł860 m² 616,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 860 m , położona w miejscowości Wilczyce, tuż przy północno-wschodniej granicy Wrocławia. Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 900 m² 431,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam piękną, dużą działkę w Kiełczowie, przeznaczoną na rekreację, sport i usługi publiczne. W mpzp: dopuszcza się też usługi komercyjne (np. restauracja). Obok nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł1 000 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

We speak Polish / English / ukr / ru Działka budowlana 1000 m cisza, media, świetna lokalizacja Lokalizacja: ul. Lutyńska, wrocław Powierzchnia: 1000 m Cena: 820 zł/m Wymiary: 24 m x 42.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 055 m² 90,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - 1055 m , 7 km od Wołowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1055 m , położona w odległości zaledwie 7 km od Wołowa,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij