dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 439 ogłoszeń

820 000 zł1 000 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

We speak Polish / English / ukr / ru Działka budowlana 1000 m cisza, media, świetna lokalizacja Lokalizacja: ul. Lutyńska, wrocław Powierzchnia: 1000 m Cena: 820 zł/m Wymiary: 24 m x 42.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 055 m² 90,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - 1055 m , 7 km od Wołowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1055 m , położona w odległości zaledwie 7 km od Wołowa,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   *oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości* Podstawowe informacje: działka usługowa w Malczycach, pow. 4084 m2, media na działce. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż Działka Budowlana 1000m2 z mozliwoscia zwiekszenia do 4200m2 Olsza Gm. Milicz Dzialka zlokalizowana jest na uboczu w malej wiosce wsród lasów, stawów Milickich i pól. We wsi.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 228 m² 121,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Działka budowlana zlokalizowana w bocznej uliczce we wsi Osolin, ok. 8 km od Obornik.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obecnie działka rolna. Plan miejscowy będzie w wkrótce tworzony, w istniejącym studium działka przeznaczona była pod aktywność gospodarczą, obecnie rolna. W sprzedaży w pakiecie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane położone w Lutomi Górnej! Działki o powierzchni 1892 m2, prostokątne, nieogrodzone. Media: prąd oraz telekomunikacja doprowadzone do sąsiednich działek, we wsi nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł5 393 m² 74,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Gorzyca, gmina Lubin. Działka ma powierzchnię 53,93 ara. Działka nieuzbrojona- odległość do przyłączy gazu, prądu, wody i kanalizacji około.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 600 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 16 arów Radwanice, ul. Cyprysowa Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1600 m (16 arów), położona w miejscowości Radwanice, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 254 m² 279,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Jeszkowicach, gmina Czernica. Media: woda, prąd, kanalizacja w drodze przy działce. Na działce znajduje się budynek gospodarczy o pow 330.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 222 m² 335,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   rezerwacja! oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania działka budowlana w miejscowości miękinia oddalonej jedynie 30 km od.

Szczegóły ogłoszenia

788 000 zł8 654 m² 91,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Okazja! dobra lokalizacja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę budowlaną o powierzchni prawie 87 arów, położoną w Miłoradzicach, obok Miłosnej. To doskonała okazja, aby.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł7 949 m² 33,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o powierzchni 7949 m2 położona w Niemczy przy ul. Gumińskiej, zabudowana budynkiem gospodarczym - obora z rampą rozładunkową - konstrukcja żelbetonowa. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł9 094 m² 2 199,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z niebywałym potencjałem inwestycyjnym w centrum Oleśnicy! Działka graniczy bezpośrednio z cmentarzem miejskim, co stwarza niebywały potencjał przeznaczenia jej.

Szczegóły ogłoszenia

19 600 000 zł95 412 m² 205,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta iwestycyjna Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej 10 km od Świdnicy. Nieruchomość składająca się z 70 działek przeznaczonych pod.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł29 m² 7 896,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 2900 m2 położoną w Godzieszowie - Gmina Nowogrodziec. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki wynosi 29000 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł5 032 m² 130,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w doskonałej lokalizacji | Pabianice Szukasz miejsca na budowę wymarzonego domu lub inwestycji w świetnej lokalizacji? Ta działka budowlana w zielonej części Pabianic.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 109 m² 179,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż uzbrojoną działkę budowlaną nr 429/8 o powierzchni 0,1109 ha położoną przy ul. Dragonów 15 w Starych Bogaczowicach.

Szczegóły ogłoszenia

360 050 zł1 895 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budowlana działka w Lasówce - 5 km od centrum Zieleńca! Warunki zabudowy działki o powierzchni 1895 m2, długości około 41 m i szerokości około 46 m: budynek mieszkalny jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

512 820 zł2 849 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Mnichowice w gminie Żórawina, powiat wrocławski. Zaledwie klika km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł9 100 m² 131,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

M&b Fechner oferuje Państwu na sprzedaż 2 działki usługowe zlokalizowane w miejscowości Radmierz (gmina Janowice Wielkie). Działki znajdują się przy drodze głównej prowadzącej z Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

* tylko W naszym biurze *! oferta na wyłączność! apes Mobilne Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki budowlanej wraz z pozwoleniem na budowę oraz projektem budowlanym na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł9 789 m² 33,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rusko, gm.Malczyce (pow.Średzki) - > Na sprzedaż działka 9789 m2 z MPZP - przeznaczenia pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Działka położona jest w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 055 m² 232,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Miłkowie - 1055 m Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 088 m² 238,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o numerze 976/2 w miejscowości Nowa Wieś (gmina Trzebownisko) ok 3km od granicy Rzeszowa. Ostatnia niezabudowana działka w tej okolicy. Położona jest wśród domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam do kupna piękną działkę budowlaną w Sulistrowicach w gminie Sobótka. Działka ze starodrzewem. Powierzchnia działki 840 m2. Działka z widokiem na górę Ślęża. Wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 030 m² 108,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrkacyjnie położona działka pod zabudowę jednorodzinną W gminie dobromierz. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Dojazd drogą asfaltową oraz gruntową. Do sprzedania dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

6 499 000 zł9 173 m² 708,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Karpacz, grunt, działka, sprzedaż. Grunt inwestycyjny O pow. 0,92 ha pod zabudowę apartamentową / hotelową. 100% własność. Brak użytkowania wieczystego. Tereny usług i turystyki - ut1.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł778 m² 199,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sucha Górna, gmina Polkowice, działka z gotowym projektem, 778 m2, sprzedaż, 155000 zł. Na sprzedaż grunt budowlany: działki 331/7; 331/6; 331/5; 331/4 w miejscowości Sucha Górna, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł3 738 m² 508,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana usługowa zlokalizowana bezpośrednio przy głównej ulicy w Karpaczu. Powierzchnia 3738 m2 własność. Dla nieruchomości obowiązuje aktualny plan przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 132 m² 106,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Moskorzyn, gmina Polkowice, działka budowlana 11,32 ar, sprzedaż, 120 000 zł. Na sprzedaż działka położona w sąsiedztwie nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 245 m² 156,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz miejsca na drugi dom lub dochodową inwestycję turystyczną w sercu natury? Przedstawiamy działkę budowlaną o powierzchni 1245 m, położoną w malowniczych Łężycach. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 828 m | Chwałowice | gmina Jelcz-Laskowice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 828 m , położona w Chwałowicach, w gminie Jelcz-Laskowice.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wombat Nieruchomości z przyjemnością proponuje na sprzedaż perspektywiczną i wielofunkcyjną działkę w dogodnej lokalizacji Sycowa , z bardzo szybkim i łatwym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 400 m² 77,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Łukaszów, działka, sprzedaż. Działka pod zabudowę usługową O pow. 1400 m2. Idealna pod: * handel samochodami używanymi * mechanika pojazdowa / wulkanizacja * skład węgla * wynajem sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł3 800 m² 86,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokój, cisza, natura. Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Oferujemy na sprzedaż działkę w urokliwej miejscowości Dziuplina (woj. dolnośląskie, powiat oławski, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 673 m² 149,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Izabella   "nieruchomości Apartament" Do sprzedania uzbrojona działka budowlana o powierzchni 1673 m2 w miejscowości Wały gm. Brzeg Dolny w cichym zalesionym miejscu. Dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działki budowlane 112/1 i 112/2 - Mirosławice, gm. Sobótka Lokalizacja: mirosławice, gmina Sobótka, powiat wrocławski Powierzchnia łączna: 8 500 m (0,85 ha) Numery działek:.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł17 808 m² 112,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ligota wielka - gmina oleśnica atrakcyjny kompleks działek budowlanych! Powierzchnia: 1,7808 ha Cena: 1 995 000,00 (112,09 zł/m ) Do negocjacji! ligota wielka, gmina Oleśnica, powiat oleśnicki,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta zarówno dla inwestorów, jak i dla osób prywatnych. Na pierwszym zdjęciu jest wizualizacja możliwej zabudowy. Na ostatnim zdjęciu przedstawiona jest koncepcja zabudowy 8 lokalami mieszkalnymi.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł8 700 m² 36,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Dwie działki pod zabudowę jednorodzinną z widokiem na góry Oferuję do sprzedaży, dwie działki budowlane położone w Michałkowej koło Zagórza. Parcela o wielkości 8700 m2.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij