dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 438 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 438 ogłoszeń

167 000 zł1 966 m² 84,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Klimatyczna działka budowlana położona wśród drzew, w bocznej ulicy, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

120 500 zł1 205 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1205 m2 położoną w Suszkach, gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - działka posiada kształt.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł4 760 m² 336,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki rolne z przeznaczeniem pod zabudowę, maksymalna wysokość zabudowy do 12m, zlokalizowane w Wojnowicach, gmina Czernica. Numery działek: 82/1, 82/3 i 82/4 Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 344 m² 81,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka Z wz W niedźwiedzicach! Kategoria: działka budowlana - warunki zabudowy Lokalizacja: niedźwiedzice, gm. Chojnów Powierzchnia: 1344 m2 Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł6 100 m² 11,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka w pobliżu Świeradowa. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony. Dojazd drogą gruntową utwardzoną w sąsiedztwie rozstrzelone siedliska letniskowe. Działka rolna na chwilę.

Szczegóły ogłoszenia

161 000 zł1 238 m² 130,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane o powierzchni : 1428 m , 1237 m ,1238 m , 1237m ,1487 m , 2093m , położone przy ul. Kalinowej w Bagnie, w sąsiedztwie Obornik Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 545 m² 67,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki budowlane w miejscowości Szymocin, gmina Grębocice, w odległości 14 km od Głogowa. Wielkość działek to: - 124/7- 1538 m   m   m2 Działki.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł1 509 m² 74,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż w Brzezińcu, gmina Mirsk - idealna lokalizacja na Twój wymarzony dom! Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 1509 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 891 m² 52,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuje działkę w Chwaliszowie, przy cichej, bocznej ulicy Słonecznikowej. Leży w otoczeniu luźnej, niskiej zabudowy oraz pobliskiego lasu - co gwarantuje ciszę i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł3 740 m² 90,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 3 740 m - przestrzeń z potencjałem i pięknym widokiem - Michałkowa Przestronna działka o powierzchni 3 740 m w Michałkowej to oferta dla osób szukających równowagi -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1383 m2 w miejscowości Wykroty koło Bolesławca. Opis nieruchomości : Działka lekko pochylona.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 800 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka W modłej. Działka o powierzchni 18,7 ara położona na osiedlu domów jednorodzinnych dojazd drogą utwardzoną pełne uzbrojenie ( woda, kanalizacja, gaz, energia) przy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 176 m² 169,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka inwestycyjna w sercu Karkonoszy - z gotowym projektem apartamentowca! Szukasz inwestycji w jednym z najpopularniejszych regionów turystycznych Polski? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł18 155 m² 66,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu część działki gruntu pow. 18155 m (nr działki 315/4 obręb Komorniki), z przeznaczeniem pod aktywność gospodarczą, położoną blisko drogi krajowej nr 94 (wrocław -.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 380 m² 115,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości olender prezentuje państwu działkę rolno-siedliskową W miejscowości lipa jaworska. Działka nr 256/4,o powierzchni 1,3800 ha. Działka znajduje się na płaskim terenie, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 111 m² 118,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedania działkę budowlana o powierzchni 2111 m2 położoną w centrum Pieszyc, oznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego jako U 1.05 - usługi komercyjne nieuciążliwe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł27 200 m² 47,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w Sosnówce 27200 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 27200 m , położona w malowniczej miejscowości Sosnówka, w gminie Podgórzyn - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pięknie zlokalizowana działka budowlana o pow 5098 m2 położona na wzgórzu, przy asfaltowej drodze w rozwijającej się miejscowości Poniatowice. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w kształcie trapezu, pow 881 m położona w Miłoszycach przy ul. Harcerskiej W drodze Harcerskiej media : woda, prąd, gaz stacja pkp do Wrocławia Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

70 700 zł1 473 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną nr 42/7 zlokalizowaną w Drołtowicach gm. Syców. Całkowita powierzchnia oferowanej nieruchomości wynosi 1473 m2. Działka zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 3000 m | mpzp | Zabudowa jednorodzinna | Pełczyce przy granicy z Kobierzycami Cena: 1 497 000 zł Powierzchnia: 3000 m Cena za m : ok. 499 zł Opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

78 900 zł998 m² 79,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy w Białołęce. Prezentujemy Państwu działkę położoną w miejscowości Białołęka., gmina Pęcław, powiat głogowski. Działka o powierzchni 998.

Szczegóły ogłoszenia

9 193 600 zł22 984 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2,29ha z projektem budowlanym oraz pnb na cześć działki. Projekt budowlany zakłada budowę 24 budynków w zabudowie bliźniaczej-.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł211 900 m² 8,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duży teren inwestycyjny przy samej drodze krajowej nr 30 Zgorzelec-Jelenia Góra! Ponad dwadzieścia hektarów w tym 4 stawy rybne. Kilometr od skrzyżowania do Świeradowa Zdroju i Czech. Stawy,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł938 m² 234,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam się do zapoznania z ofertą działki budowlanej w kształcie prostokąta o powierzchni 938m2 położoną w Mirosławicach gm. Sobótka. Działka znajduje się w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

384 960 zł1 604 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z panoramą Karkonoszy - Kostrzyca 1604 m , działka nr 418! Na sprzedaż unikatowa działka o powierzchni ok. 1604 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł7 448 m² 22,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o łącznej pow. 7448m2 - cześć działki zalesiona drzewami liściastymi (stare 100 letnie drzewa) - w wąwozie gdzie znajduje się budynek gospodarczy dwukondygnacyjny 34m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowe działki z bezpośrednim sąsiedztwem lasu, zaledwie 33 km od granic Wrocławia. Dlaczego nasza działka to doskonały wybór? Bezpośrednie sąsiedztwo lasu Bliskość szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam Państwa do zapoznania się ze sprzedażą działki Ścinawa Polska nr 127/2 położona w gminie Oława, mpzp nr LV/374/2018 został zatwierdzony uchwałą Rady Gminy Oława. 23. 1. Wyznacza.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł6 967 m² 114,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod market lub budynek usługowo-mieszkalny w bezpośrednim sąsiedztwie dino Powierzchnia: 0,69 ha Cena: 795 tys - sprzedaż bez vat lokalizacja: działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

355 400 zł3 554 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.:   Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Podstawowe informacje: Siedlce, gm. Oława. Działka siedliskowa. Powierzchnia 3554 m2. Woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana | wydane warunki zabudowy | dostęp do drogi publicznej | w pełni uzbrojona | Wrocław - Idealna lokalizacja pod budowę domu jednorodzinnego - Powierzchnia: teren objęty warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

173 600 zł1 085 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W biurze północ nieruchomości W głogowie! co sprzedajemy? Na sprzedaż 19 działek budowlanych o powierzchni od 800 do 1600 m , położonych w Grębocicach, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł340 m² 823,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlana w niedalekiej odległości od centrum Legnicy w okolicy parku miejskiego. Teren znajduje się w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Miejscowy plan w tym.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł52 900 m² 94,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomosci Perfect prezentuje Państwu dużą działkę budowlaną z Lasem w Staniszowie. Działka o powierzchni 5,29 ha, o terenie zróżnicowanym w większości płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z możliwością zabudowy jednorodzinnej, wielorodzinnej, usługowej. Jelenia Góra - pogranicze Cieplic Zdrój z Sobieszowem (nieopodal Osiedla Orle). M&b Fechner oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

292 500 zł4 500 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

W pobliżu Polanicy-Zdrój działka budowlana pod zabudowę domu jednorodzinnego na sprzedaż - Roszyce. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 4500 m2 (45 arów).

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 010 m² 138,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu działki budowlane położone w Kromnowie w Gminie Stara Kamienica niedaleko Szklarskiej Poręby. Aktualnie w ofercie znajdują się działki:.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł34 741 m² 40,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z potencjałem winnicy i agroturystyki - Dębowy Gaj Marzysz o stworzeniu własnej przestrzeni, w której natura spotyka się z pasją i spokojem? Mam wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 200 m² 317 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Smolec | ul. Zacisze | działka premium pod inwestycję lub dom marzeń Wyjątkowa oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni ok. 1200 m, zlokalizowanej w prestiżowej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, 1 000 m2, lubin, rudna, gwizdanów, 55 000,00 zł, sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 10 arów zlokalizowana około 4 km od Rudnej i 18 km od Lubina w miejscowości.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij